Конференція вчителів району
27 серпня 2013
27 серпня 2013 року відбулася серпнева конференція вчителів району. У роботі педагогічного форуму взяли участь і виступили голова районної державної адміністрації М.Ф.Силенко, голова районної ради Г.Г.Примак. У роботі конференції взяли участь делегації Климівського району Брянської області (Росія) та Добрушського району Гомельської області (Білорусь).
Педагоги району вшанували вчителів, які пішли на заслужений відпочинок, та прийняли в освітянську родину молодих фахівців. З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2012 – 2013 навчальному році, стану підготовки до 2013 – 2014 навчального року та основні завдання щодо впровадження Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах» виступив начальник відділу освіти Городнянської РДА Ю.В.Денисенко. В обговоренні доповіді взяли участь Мехеденко Г.П., завідувачка ясла-садком Тупичівської сільської ради, Олексієнко С.О., вчитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Слісаренко Н.Є., директор Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., Карандій О.В., методист Городнянської ДЮСШ, Плотнікова В.В., вчитель-методист, вчитель історії Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, С.В.Третьяк, Переписький сільський голова, Мироненко Г.М., голова райкому профспілки працівників освіти і науки України.
В ході виступу начальник відділу освіти Городнянської райдержадміністрації Юрій Денисенка зазначив, що освіта в Україні розвивається стримкими темпами та підкреслив це словами Президента України: "Наше завдання, шановні колеги, створювати умови для активної частини населення, щоб люди мали достойну роботу і достойну заробітну плату і захищали тих, хто не працює, особливо людей незахищених, хворих, дітей. Тому реалізація нових соціальних ініціатив - це персональна відповідальність кожного члена Уряду, кожного члена місцевої влади. І підхід, коли ми з вами будемо реалізовувати цю програму, повинен бути однозначний - не люди до нас повинні йти, а ми з вами повинні йти до людей." (Це зазначив Президент України Віктор Федоровича Януковича на розширеному засіданні Кабінету Міністрів 07.03.2013.)
Кращі педагоги району, освітянські колективи були відзначені грамотами та грошовими преміями.
Районна серпнева конференція вчителів дала старт новому навчальному року.
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації