23 липня 2012

06.09.2012року

Громадське обговорення Концепції сучасного стану гуманітарного розвитку України

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації П.А. Буйний провів засідання круглого столу з представниками громадськості на тему: «Сучасний стан гуманітарного розвитку України».

На засіданні були присутні члени громадської ради, керівники структурних підрозділів культури, освіти, молоді та спорту. Присутні в ході зібрання обговорювали проект Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Перед учасниками круглого столу виступив заступник голови райдержадміністрації П.А. Буйний, він проаналізував стан розвитку гуманітарної сфери району. Не зважаючи на досить обмежені фінансові можливості районного бюджету, в районі ведеться робота по впровадженню сучасних енергозберігаючих технологій в закладах освіти, залучаються недержавні кошти на ремонтні роботи, реконструкції системи опалення в лікарні.

Окремої уваги потребує відкриття дитячих садків. Триває підготовка до повноцінного функціонування дошкільного навчального закладу в с. Автуничі.

Вагомі здобутки є і на культурній ниві. Учасники художньої самодіяльності району призери обласних та міжнародних фестивалів. Проходить поетапне реформування медичної галузі.

Фактично районна влада робить все можливе задля забезпечення повноцінного розвитку людини як особистості, її вільного і рівного доступу до участі в суспільному житті району.

Голова Громадської ради Смаль О.Г. підсумовуючи зазначила, що використовуючи можливості, які має громадськість, можна вирішити багато проблем. Головним питанням лишається згуртованість та цілеспрямованість громади, якої не вистачає.

Положення, які відображені в проекті Концепції, за умови їх повної реалізації дозволять консолідувати суспільство.

03.08.2012

Шановні громадяни!

На виконання листа Кабінету Міністрів України від 08.08.2012 № 28704/4/1-12 щодо забезпечення широкого громадського обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року та листа Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 № 28704/6/1-12 щодо дотримання графіка громадського обговорення проекту Концепції, Управлінням з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації виноситься на громадське обговорення проект Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

Просимо всі зауваження та пропозиції до тексту даного проекту Концепції надавати протягом місячного терміну на e-mail адресу управління [email protected], або за адресою м.Городня, вул. Леніна, 10.

Крім цього, інформуємо, що 29 серпня 2012 року керівництвом облдержадміністрації було затверджено План заходів з громадського обговорення в області проекту Концепції гуманітарного розвитку України на період до 2020 року, на виконання якого органами влади Чернігівщини проводиться відповідна робота.

ПРОЕКТ_Концепц-я розвитку гум сфери Укр до 2020 року_МОН.doc

ПЛАН ЗАХОД-В_Обговорення Концепц-- гум розвитку до 2020 року.doc

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

До уваги представників громадськості!

За результатами зустрічі Прем’єр-міністра України М.Азарова з головами громадських рад при центральних і місцевих органах виконавчої влади 14 червня 2012 року Кабінетом Міністрів України дане доручення органам виконавчої влади щодо проведення широкого громадського обговорення необхідності внесення змін до Закону України «Про громадські об’єднання», що вводиться в дію з 1 січня 2013 року.

Текст проекту Закону "Про громадські об’єднання" розміщено на сайті Верховної Ради України за адресою – http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/4572-vi title

Пропозиції та результати обговорення щодо необхідності внесення змін надсилати до сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації, м. Городня, вул. Леніна, 10, або на електронну адресу [email protected] до 30 липня 2012 року.