25 травня 2012

Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів

02 квітня 2019 року 

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення) при районній державній адміністрації 30 січня 2018 року створено ініціативну групу для підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу Грмадської ради при Городнянській райдержадміністрації. 

У визначений період із 04 січня 2018 до 01 березня 2019  заяв щодо участі в установчих зборах від інститутів громадянського суспільства не надходило. 

Відповідно до п. 7 Типового положеня про громадську раду, затвердженого постановою КМУ від 3 листопада 2010 р. №996 розпорядженям голови районної державної адміністрації від 01.04.2019 №82 "Про припинення повноважень складу громадської ради при Городнянській районній державній адміністрації" громадська рада як консультативно-дорадчий орган при райдержадміністрації вичерпала термін своїх повноважень.

 

 

Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів

04 березня 2019 року

Станом на 04 березня 2019 року до ініціативної грури з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу Громадської ради  2019-2021 роки заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах по формуванню нового складу Громадської ради   не надходило. 

***

До відома громадськості!

18 лютого 2019 року

Нагадуємо, що  прийом документів від ІГС для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради триває з 04 січня 2018  по 01 березня 2019 року.

Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Городнянській райдержадміністрації відбудуться орієнтовно 01 квітня 2019 року, початок о 15:00 год.

Місце проведення: м. Городня,  вул. Троїцька, 10.

Дізнатися детально

Ініціативна група

Розпочинаються підготовчі роботи по формуванню нового складу Громадської ради

01 лютого 2019 року

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо:

Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Городнянській райдержадміністрації відбудуться орієнтовно 01 квітня 2019 року, початок о 15:00 год..

Місце проведення: м. Городня,  вул. Троїцька, 10.

Ініціативна група з підготовки 

та проведення установчих зборів 

з формування Громадської ради 

Громадська рада підбила підсумки своєї діяльності

 

 30 січня 2019 року відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Члени консультативно-дорадчого органу обговорили підсумки роботи громадського об’єднання у 2017-2019 роках.  

Дорадчий орган працював згідно річних планів роботи. Загалом проведено 6 засідань. Розглянуто 16 питань. Головними питаннями для обговорення слугували стан соціального захисту учасників АТО та членів сімей загиблих в АТО, реорганізація Городнянської ЦРЛ, впровадження медичної та пенсійної реформ в Україні, вивчення можливостей встановлення на території району меморіального комплексу героям АТО, оздоровлення та відпочинок молоді в період літніх канікул, забезпечення соціальних гарантій працівникам КЗ «Городнянський навчально-реабілітаційний центр» та Городнянської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів, підготовка до опалювального сезону 2017-2018 років, підготовка до навчального року в загальноосвітніх закладах в умовах проведення реформи «Нова українська школа».

Також присутні окреслили основні завдання з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню складу Громадської ради на 2019-2021 роки.

На основі поданих заяв затверджено склад ініціативної групи  з підготовки установчих зборів по формуванню Громадської ради.

 

17.01.2019 року

До уваги членів Громадської ради!

Чергове засідання відбудеться 30 січня 2019 року в кімнаті місцевого самоврядування райдержадміністрації. 

 

01.10. 2018 року

Засідання Громадської ради 

У п’ятницю, 28 вересня з відбулося засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

Члени дорадчого органу розглянули питання організації навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах проведення реформи «Нова українська школа» та готовності закладів гуманітарної сфери до опалювального сезону.

У зібранні взяла участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко.

У розрізі розгляду питання підготовки до осінньо-зимового періоду голова Громадської ради Валентина Найдьон ініціювала обговорення шляхів співпраці райдержадміністрації та громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» в напрямку вивчення потреби та надання допомоги сім’ям учасників антитерористичної операції. Зокрема, це стосувалось забезпеченості твердим паливом родин, якими опікується громадська організація.

Пресс-служба райдержадміністрації

14.09.2018 року

До уваги членів Громадської ради!

 

28 вересня 2018 року у приміщенні Гроднянської районної державної адміністрації, в кімнаті місцевого самоврядування о 15:00 год. відбудеться засідання Громадської ради при Городнянській районній державній адміністрації.

=================================================

Засідання Громадської ради

У вівторок, 19 червня відбулося чергове засідання Громадської ради згідно плану роботи консультативно-дорадчого органу.

Відповідно до порядку денного обговорено питання оздоровлення дітей влітку та забезпечення соціальних гарантій колективу та учням Городнянського навчально-реабілітаційного центру у зв’язку із реорганізацією.

Про оздоровчу кампанію в районі членам ради та присутнім розповіла заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко.

Загальна кількість дітей, яких заплановано охопити відпочинковими послугам, становить 1064 дитини. Із них 654 дитини відпочивали в закладах освіти Городнянської ОТГ, 106 – Тупичівської ОТГ, 303 – Городнянського району.

Також протягом року сектором молоді та спорту райдержадміністрації та закладами охорони здоров’я району надаються путівки для оздоровлення дітям, що належать до соціально незахищених категорій або перебувають на диспансерному обліку.

Послугами відпочинку та оздоровлення планується охопити більше 50% дітей.

До 01 липня поточного року будуть передані міській громаді освітні заклади, що знаходяться на її території, у тому числі, дитячий сезонний оздоровчий табір «Полісяночка».

Щодо другого питання, то голова районної профспілки працівників освіти Геннадій Мироненко повідомив, даний час триває приєднання КЗ «Городнянський навчально-реабілітаційний цент» до Городнянської спеціалізованої ЗОШ-інтернату І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів.

Педагогічний колектив максимально буде збережений, частково зменшиться група осіб з господарського обслуговування.

 

Прес-служба райдержадміністрації

 

Пенсійна реформа в центрі уваги Громадської ради

У п'ятницю, 22 грудня 2017 року відбулось чергове засідання Громадської ради при Городнянській районній державній адміністраці. Окрім членів громадської ради, на засіданні були присутні заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко та завідувач сектору інформаційної діяльності Дмитро Примак.

На засіданні розглядалось два питання, а саме: обговорення пенсійної реформи в Україні та підведення підсумків рооти Громадської ради за 2017 рік.

Для обговорення пенсійної реформи, на засідання Громадської ради було запрошено начальника Городнянського відділення Ріпкинського об'єднаного управління пенсійного Фонду України Ірину Семерякіну, яка проінформувала про зміни в чинному пенсійному законодавстві.

Підсумки роботи Громадської ради у 2017 році підвела голова Громадської ради Валентина Найдьон.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

 

07.06.2018 року

До уваги членів Громадської ради!

 

19 червня 2018 року у приміщенні Гроднянської районної державної адміністрації, в кімнаті місцевого самоврядування о 15:00 год. відбудеться засідання Громадської ради при Городнянській районній державній адміністрації.

=================================================

18.09.2017

 

До уваги членів Громадської ради!

 

26 вересня 2017 року у приміщенні Гроднянської районної державної адміністрації, в кімнаті місцевого самоврядування о 15:00 відбудеться засідання Громадської ради при Городнянській районній державній адміністрації.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

 

=================================================

16.06.2017

 

До уваги членів Громадської ради!

 

22 червня 2017 року у приміщенні Гроднянської районної державної адміністрації, в кімнаті місцевого самоврядування о 15:00 відбудеться засідання Громадської ради при Городнянській районній державній адміністрації.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

 

=================================================

Відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради

У п’ятницю, 24 березня 2017 року, відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Городнянській районній державній адміністрації за участі заступника голови райдержадміністрації Тетяни Захарченко.

На початку зборів Тетяна Захарченко звернулася до представників громадськості та побажала конструктивної роботи у новому складі Громадської ради.

Для участі в установчих зборах надійшло три заяви від ініститутів громадянського суспільства:

Громадська організація "Єдина родина Чернігівщини" (Найдьон В.О.);

ГРБО "Світло Аратти" (Висоцька Т.В.);

Городнянська профспілка працівників освіти і науки України (Мироненко Г.М.) .

Всі вони увійшли до складу Громадської ради.

На першому засіданні, орієнтовна дата 10 квітня, заплановано обрання голови дорадчого органу, затвердження положення про діяльність та плани роботи.

Довідково. Згідно Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996, рішення установчих зборів оформляється протоколом, на підставі якого орган виконавчої влади затверджує склад громадської ради.

Протокол установчих зборів від 24.03.2017 року

За інформацією прес-служби райдержадміністрації

 

=================================================

20.03.2017

Повідомлення ініціативної групи

Для участі в установчих зборах надійшло три заяви від ініститутів громадянського суспільства:

Громадська організація "Єдина родина Чернігівщини";(Найдьон В.О.)

ГРБО "Світло Аратти";(Висоцька Т.В.)

Городнянська профспілка працівників освіти і науки України(Мироненко Г.М.) .

Проведення установчих зборів заплановано на 25.03.2017 року, о 15.00 годині, кімната засідань.

=================================================

25.01.2017 року

Термін прийому документів продовжено

25 січня відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради.

До ініціативної групи надійшло усього дві заяви від інститутів громадянського суспільства. Це профспілка працівників освіти району та відокремлений підрозділ ГО «Єдина родина Чернігівщини».

З огляду на те, що Громадська рада є консультативно-дорадчим органом і Типовим положенням про громадську раду (постанова Кабінету Міністрів України від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики») передбачено обрання у її складі голови, заступника, секретаря, утворення тимчасових робочих органів, постало неможливим обрати на установчих зборах 25.01.2017 року новий склад дорадчого органу.

Тому процедура прийому документів від інститутів громадянського суспільства з метою створення при райдержадміністрації Громадської ради продовжена до 27 лютого 2017 року.

=================================================

19.01.2017 року

Повідомлення ініціативної групи

Для участі в установчих зборах надійшло дві заяви від ініститутів громадянського суспільства:

Громадська організація "Єдина родина Чернігівщини";

Городнянська профспілка працівників освіти і науки України.

Проведення установчих зборів заплановано на 25.01.2017 року, о 10.00 годині, кімната засідань.

Визначено дату проведення установчих зборів для обрання Громадської ради

Ініціативна група з підготовки та проведення установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради визначилась із датою проведення заходу. Засідання відбудеться 25 січня 2017 року.

Зустріч із учасниками групи провела заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко. У ньому взяли участь 4 представників ініціативної групи із 7.

Відповідальною особою за прийом документів визначено начальника відділу організаційної роботи райдержадміністрації Божок Ольгу Олександрівну, 096 085 39 25, ел. пошта [email protected]/

Прийом заяв від інститутів громадянського суспільства триватиме до 27 грудня 2016 року.

 

 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;

біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;

копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);

відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 30 календарних днів до їх проведення. Тобто до 27 грудня 2016 року.

У разі виявлення невідповідності документів, поданих інститутом громадянського суспільства, встановленим Типовим положенням вимогам ініціативна група не пізніше 11 січня 2017 року письмово та в електронній формі інформує про це інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо їх усунення протягом семи календарних днів.

За результатами перевірки документів, поданих інститутами громадянського суспільства, на відповідність встановленим цим Типовим положенням вимогам ініціативна група складає до 23 січня 2017 року список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадянського суспільства в участі в установчих зборах є:

невідповідність документів, поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам цього Типового положення;

неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим цим Типовим положенням, у строк, визначений абзацом шістнадцятим цього пункту;

невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 цього Типового положення;

недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

До складу громадської ради при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

===========================================================

До уваги членів ініціативної групи!

02 грудня 2016 року о 10.00 годині в приміщенні райдержадміністрації відбудеться перше засідання ініціативної групи по підготовці установчих зборів для обрання складу Громадської ради.

===========================================================

Розпочато роботу по створенню Громадської ради при райдержадміністрації

Городнянською районною державною адміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради. До складу ініціативної групи ввійшло 7 осіб.

Відповідно до постанови КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативна група повинна підготувати:

- повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів для оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації;

- вимоги до членства в громадській раді відповідно до Типового положення;

- порядок подання заяв для участі в установчих зборах;

- відомості про склад ініціативної групи;

- інформацію щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при райдержадміністрації можна ознайомитися тут.

===========================================================

Розпочато прийом пропозицій щодо складу ініціативної групи

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації розпочато роботу щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації (2017—2018 роки).

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства надати свої пропозиції щодо персонального складу ініціативної групи. Пропозиції надавати сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації до 25 листопада 2016 року за адресою: 15000, м. Городня, вул. Троїцька, 10, тел. (04645) 2-74-98, е-пошта: [email protected].

Контактна особа: Божок Ольга Олександрівна, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації тел.(04645)2-74-98, е-пошта: [email protected].

До складу ініціативної групи входять делеговані члени Громадської ради, представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради, представники райдержадміністрації.

Сектор інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю райдержадміністрації

===========================================================

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ РАДУ

19 травня в кімнаті місцевого самоврядування районної ради відбулися установчі збори по формуванню Громадської ради при райдержадміністрації, в яких виявили бажання взяти участь представники 9 громадських і профспілкових організацій району. Зокрема, Кривець О.М. –голова Городнянського районного осередку Всеукраїнська громадська організація «Сила і Честь», Зубов К.І. – представник Чернігівської громадської організації «Громадська рада», Шпигарь С.І. – представник громадської неприбуткової організації центр «Доброчин», Варлига С.М. – представник громадської неприбуткової організації Чернігівський Центр Прав Людини), Мироненко Г.М. – голова Городнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Висоцька Т.В. представник Городнянської районної благодійної організації «Світло Аратти», Смаль О.Г. – голова Городнянської районної громадської організації ВГОІ «Союз. Чорнобиль.Україна», Хмеленок М.П. – голова Городнянської районної громадської організації Німецький культурний центр «Взаємодія», Кононюк В.О. – голова Городнянської організації ветеранів України.

Відкрила установчі збори головний спеціаліст інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Яна Гончар, яка ознайомила присутніх з новим порядком формування та діяльністю громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях, затверджених Постановою Кабміну від 3 листопада 2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» .

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Верхуша проінформував присутніх про громадську раду при райдержадміністрації, яка є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Громадська рада має право утворювати постійні та тимчасові робочі органи (комісії, експертні групи тощо); залучати до роботи ради працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій, а також окремих фахівців, організовувати і проводити семінари, конференції, засідання «круглих столів» та інші заходи, отримувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для забезпечення діяльності ради, отримувати від райдержадміністрації проекти нормативно-правових актів з питань, що потребують проведення консультацій з громадськістю.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Із 44 громадських організацій, зареєстрованих в районі, виявили бажання стати членами Громадської ради при РДА лише 9 .

– Основне завдання громадської ради – проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дій влади, – підкреслив Олександр Іванович.

Учасники установчих зборів затвердили граничну чисельність - 10 представників інститутів громадянського суспільства, та кількісний склад громадської ради при РДА у кількості 9 осіб, обрали головою ради Олексія Кривця –голову Городнянського районного осередку Всеукраїнської організації «Сила і Честь», секретарем Яну Гончар –головного спеціаліста інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА. Заступником голови обрано Тетяну Висоцьку від Городнянської районної благодійної організації «Світло Аратти» .

Після установчих зборів проведено перше засідання Громадської ради, на якому присутні домовились опрацювати Положення про Громадську раду, до наступного засідання внести пропозиції що до змін та доповнень до нього, підготувати орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2015 рік та орієнтовний план проведення засідань Громадської ради. Наступне засідання провести по мірі готовності всіх матеріалів.

 

Сектор інформаційної дільності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

==============================================================

19 травня о 11:00 в кімнаті місцевого самоврядування райдержадміністрації відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Городнянській райдержадміністрації.

==============================================================

Продовжує свою роботу ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при райдержадміністрації.

До 10 квітня 2015 року триватиме прийом заяв до нової Громадської ради при райдержадміністрації. Орієнтовна дата засідання ініціативної групи — 14 квітня 2015 року.

До участі у Громадській раді запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України). Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

• електронна версія вказаних документів у форматі Microsoft Word (.doc).

Заява та додатки подаються у довільній формі (зразки документів додаються).

Зразки документів

Документи подаються до сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістью райдержадміністрації за адресою вул. Леніна, 10.

 2-74-98

склад ініціативної групи

==============================================================

Увага!

Запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України) для участі в фомуванні ініціативної групи, для створення Громадської ради при райдержадміністрації.

Заявки для участі в ініціативній групі надавати до 14 лютого 2015 року за адресою вул. Леніна, 10, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю. Інформацію можна отримати на web-сайті райдержадміністрації, або за телефоном 2-74-98.

Об’яву від 17 січня 2015 року, яка надрукована у № 3-4 (11348-11349) у міськрайонній газеті «Новини Городнянщини» вважати помилковою.

==============================================================

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» з метою оновлення Громадської ради при райдержадміністрації 26 грудня 2014 року розпорядженням голови райдержадміністрації П. Потапенка № 373 припинено повноваження Громадської ради при райдержадміністрації.

==============================================================

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» з метою оновлення Громадської ради при райдержадміністрації 26 грудня 2014 року розпорядженням голови райдержадміністрації П. Потапенка № 373 припинено повноваження Громадської ради при райдержадміністрації.

==============================================================