26 січня 2021

Про проведення Національного конкурсу

«Благодійна Україна-2020»

                    На початку листопада 2020 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020» .

              Мета конкурсу: підтримка волонтерського руху України, визнання українського  волонтерства  як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

             Завдання конкурсу: популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; інших колективів та організацій, які реалізували значні  благодійні  проекти  та акції в Україні протягом звітного року; інформування  суспільства  про кращі  практики благодійної діяльності; популяризація  та заохочення  широкого кола громадян до благодійності.

              Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

              Кінцевий термін подачі заявок для участі у конкурсі 19 березня 2021 року.

              Додаткову інформацію про конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна»  (www.blagoukraine.org,   https://vboabu.org.ua,

https://bit.ly/382HOtD,  Facebook: BlagodijnaUkraina).