back

В Городні створено центр надання адміністративних послуг

29 грудня 2012

28 грудня 2012 року в приміщенні Городнянської райдержадміністрації було відкрито Центр надання адміністративних послуг. Відкриття Центру дасть можливість отримувати суб’єктам господарювання та населенню адміністративні послуги в одному приміщенні за принципом «єдиного вікна» у визначені строки, удосконалить взаємодію виконавчих органів, місцевих дозвільних органів, посадових та службових осіб цих органів у сфері надання адміністративних послуг.

У відкритті Центру взяли участь народний депутат України М.В.Чечетов, депутат обласної ради В.І.Романчук, директор громадської організації «Доброчин» О.В. Підгорний, заступник начальника головного управління економіки обласної райдержадміністрації С.І.Полторацька, голова Городнянської райдержадміністрації Ю.В.Висоцький, міський голова А.І.Богдан та інші посадові особи. У промовах з нагоди відкриття було відмічено велике значення відкриття Центру для мешканців міста та району.

На початковому етапі до надання адміністративних послуг через Центр будуть задіяні структурні підрозділи райдержадміністрації з подальшим залученням до співпраці адміністративних дозвільних органів району.

На сьогоднішній день розроблено Положення про Центр надання адміністративних послуг та попередній перелік адміністративних послуг, які планується надавати через Центр. У відповідності до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» документи буде оприлюднено на офіційному сайті райдержадміністрації для обговорення.