back

Вчасне обговорення актуальних питань – запорука стабільного функціонування галузей

11 листопада 2020


11 листопада поточного року голова райдержадміністрації Денис КАМКО провів нараду за участю головних лікарів закладів охорони здоров’я району, завідувача сектору освіти, культури, молоді і спорту райдержадміністрації, начальника відділу житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації з метою обговорення найактуальніших проблем у кожній галузі та напрацювання пропозицій щодо їх вирішення.

Найбільшу увагу було приділено питанню функціонування медичної галузі в умовах постійного зростання кількості хворих на вірусну хворобу COVID-19. Перш за все було обговорено потребу лікувальних закладів у засобах індивідуального захисту, забезпечення відповідним обладнанням, киснем, медикаментами для певних категорій хворих, а також питання прийому пацієнтів у лікувальних закладах.

Також коротко було обговорено стан функціонування закладів освіти району та розглянуто пропозиції відділу житлово – комунального господарства, архітектури, будівництва та агропромислового розвитку райдержадміністрації по переліку першочергового ремонту доріг загального користування місцевого значення у 2021 році.

Підбиваючи підсумки наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення керівникам та наголосив на важливості вчасного вирішення існуючих проблем у кожній галузі.

Пресслужба 

райдержадміністрації