25 серпня 2010

 

Новини 

08.02.2020

 

***

22 березня 2018 року на базі ясла-садка №1 м. Городні відбулося засідання районного семінару-практикуму для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Інтегрований підхід до розвитку мови дітей дошкільного віку шляхом впровадження інноваційних педагогічних технологій».

Вихователі ЗДО району мали можливість закріпити та поповнити свої знання з питання мовленнєво-творчої діяльності як засобу розвитку зв’язного мовлення дітей дошкільного віку.

У ході засідання вихователь-методист ЗДО №1 Редюк О.М. ознайомила всіх присутніх з прийомами мнемотехніки під час мовленнєвого розвитку дошкільників, розширила досвід педагогів щодо використання інноваційних технологій у практиці роботи.

До уваги слухачів було представлено інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку у старшій групі №1 (вихователь вищої категорії Тверда Н.Ю.) за темою «Вивчення вірша Лесі Українки «На зеленому горбочку», під час якого діти удосконалювали граматичну правильність мови, вправлялись у виразному читанні віршованих творів, вивчили вірш за допомогою мнемотаблиці (прийом мнемотехніки), створили колективну творчу роботу – аплікаційну ілюстрацію до вірша Лесі Українки.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

*****************************************

16 листопада 2017 року на базі ясла-садкаТупичівської сільської радивідбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів закладівдошкільної освітирайону з проблеми «Формування життєво компетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».

Перед початком роботи головою новоствореної Тупичівської об’єднаної громади Л.М. Шовковою та завідувачем ясла-садка Н.Ф. Гомолею для учасників заходу було проведеноекскурсію закладом, ознайомлено з досягненнями та перспективами розвиту ДНЗ, покращення матеріально-технічної бази.

Учасники методоб’єднанняпереглянули інтегроване заняття з пріоритетом національно-патріотичного виховання «У бабусиній світлиці» у старшій групі (вихователь Синютіс Зоя Боліславівна), під час якого разом з дітьми мали змогу потрапити у справжню народознавчусвітлицю, ознайомитися з побутом та культурою наших предків.

Вихованці закладу виявили неабиякі знання з української старовини, розповідали про національний одяг, вишивку, посуд, предмети вжитку; активно використовували народні прислів’я, приказки «Чим хата багата – тим і рада», «Без калини немає України», «Чесна праця – наше багатство», «Де сяє вишиття – там злагода і щасливе життя», «Буде хліб – буде і пісня» тощо.

Господиня світлиціГанна Іванівна,бабуся одного з вихованців,провела для дошкільнят майстер-клас з ліплення вареників, після чого діти подарували їй музичні вітання. Насамкінець і діти, і учасники заходу поласували смачними варениками з сиром.

Після побаченого учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні, дали високу оцінку роботі педагогів ясла-садка, співпраці з батьківською громадськістю.

У теоретичній частині керівник методичного формування Т.В. Клименок провела рубрику «У фокусі новітня технологія», ознайомивши присутніх із технологією «сторітелінгу». Робота в підгрупахсприяла практичному засвоєнню учасниками нових знань.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

*****************************************

Методичне об’єднання вихователів та музичних керівників ДНЗ

9листопада 2017 року на базі ясла-садка №1 м. Городнівідбулось засідання районного методичного об’єднання вихователів та музичних керівниківзакладів дошкільної освітиз проблеми «Інноваційно-інтегрований підхід до організації музичного виховання дітей дошкільного віку».

Вихователь-методист дитячої установиРедюк Олена Михайлівна ознайомила всіх присутніх із здоров’ятворчими технологіями, які використовуються у роботі з дошкільниками, зокрема казкотерапією та музикотерапією. Після чого учасники заходу мали змогу практично переглянути упровадження даних технологій в освітній процес.

Вихователь середньої групи Лобач Ольга Василівна та музичний керівник Лось Надія Андріївна разом зі своїми вихованцями зачарували глядачів музичною розвагою з використанням елементів казкотерапії «Осінь золотава в казку завітала». Казкові герої у виконанні маленьких дошкільнят полонили всіх присутніх атмосферою творчості, позитивними емоціями, піднесеним настроєм.

Не менш цікаво пройшло тематичне музичне заняття «Чарівна скринька» у старшій групі. Музичний керівник Семенова Тетяна Петрівна спільно з вихователем Твердою Наталією Юріївною показали «майстер-клас» з методики проведення робочого заняття, використовуючи різні форми і методи роботи з дітьми: слухання, співи, музичні ігри, гра на музичних інструментах, танці тощо. Після побаченого учасники методичного об’єднання взяли активну участь в обговоренні, дали високу оцінку роботі педагогів ясла-садка №1.

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

*****************************************

Методичне об’єднання педагогів ДНЗ

24 жовтня 2017 року на базі Городнянського ДНЗ №4 відбулось засідання районного методичного об’єднання педагогів дошкільних закладів з проблеми «Формування життєвокомпетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти».

Керівник методичного формування Клименок Т.В. організувала захід у формі дружньо-ділової зустрічі, під час якої присутні ознайомилися з планом роботи МО, мали змогу поповнити свої знання з питань сучасних інновацій в дошкільнійосвіті, нових педагогічних технологій.

Жваво, емоційно, по-діловому результативно пройшла дискусія на тему: «Як досягти балансу між традиціями та інноваціями».Неабиякий інтерес в учасників засіданняпробудив виступ практичного психологаДНЗ№4 Семко В.Г. з власного досвіду щодо впровадження відповідних технологій в роботі з дошкільниками та їх батьками.

Апогеєм ділової зустрічі бувпереглядінтегрованогозаняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку та національно-патріотичного виховання у старшій групіна тему «Україна – рідний дім», яке провеливиховательАртюшенко І.А. і музичнийкерівник Радченко О.М..У ході заняття вихованці показали неабиякі знання про свою Батьківщину, її традиції, державні, народні та рослинні символи, вміння орієнтуватися на мапі України, працювати у групах, спільно викладаючи пазли із зображенням національного герба та прапора.

Протягом заняття відбувалось взаємопроникнення різних видів дитячої діяльності – предметно-практичної, ігрової, музичної, пізнавальної тощо.Музичні номери у виконанні дітей, такі як: пісня «Рідний край, моя земля», вірш «Красивий, щедрий рідний край» та запальний танок «Гопачок» викликалищире захоплення в учасників методичного об’єднання, сприялиїх емоційному піднесенню.

 

 

/p>
За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

*****************************************

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри«Сокіл» («Джура»)

За сприяння відділу освіти райдержадміністрації 06-07 травня 2017 року підгаслом «Мудрість. Шляхетність. Відвага» в урочищі «Стрільбище» проходив районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У змаганнях взяли участь 6 роїв: «Молодь України» (Городнянська района гімназія), «Богдан Хмельницький» (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), «Козацька родина» (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Північні соколи» (Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Січ» (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Хоробицька Січ» (Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.).

На урочистому відкритті районного етапу гри із вітальним словом до всіх присутніх звернулись заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко, військовий комісар, майор Петро Буйний, начальник відділу освіти райдержадаміністрації Юрій Гриценко.

У ході напруженої боротьби юнаки та дівчата змагались у таких конкурсах: «Впоряд», «Ватра», «Рятівник», «Стрільба», «Відун», «Туристична смуга перешкод», «Штовхання гирі», «Перетягування линви», «Таборування», «Добре діло».

За підсумками веселої та азартної боротьби, переможцем районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)став рій «Січ» Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., який і захищатиме честь Городнянського району на обласному етапі гри з 21 по 25 травня 2017 року на базі дитячого табору «Юний турист» (с.Количівка Чернігівського району).Почесне друге місце посів рій «Хоробицька Січ» Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., на третьому місці – рій «Богдан Хмельницький» Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст № 2.

Переможці були нагороджені гетьманською булавою, медалями, грамотами та поїздкою на екскурсію до Батурина.

 

 

 

 

За інформацією відділу освіти

 

райдержадміністрації

 

Навчання молодих керівників ДНЗ

04 травня 2017 року на базі Городнянського ДНЗ №4 відбулося засідання школи молодого керівника ДНЗ з проблеми «Модернізація управлінської діяльності керівника дошкільного закладу». Завідувачі дошкільних установ району розглянули питання «Організація роботи з охорони праці у дошкільному навчальному закладі», підвищили свої знання щодо ведення відповідної документації.

Луданик Світлана Іванівна, завідувач ДНЗ №4, керівник методичного формування презентувала колегам свій досвід роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Слухачі взяли активну участь в обговоренні проблемних питань.

 

За інформацією відділу освіти

 

райдержадміністрації

 

Святкове засідання районного методичного об'єднання практичних психологів

З нагоди професійного свята – Дня практичного психолога, яке відзначається 23 квітня, 27 квітня 2017 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № відбулося чергове засідання РМО практичних психологів, керівник – Панасевич С.В., методист з психологічної служби.

В ході роботи практичними психологами були розглянуті актуальні питання в роботі практичного психолога загальноосвітнього навчального закладу, серед найголовніших питань було: «Профілактика виникнення та подолання булінгу (шкільне цькування, навмисне знущання) в дитячому середовищі», а також підвидення підсумків районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року».

Приємним моментом засідання було нагородження переможців конкурсу. Ним стала соціальний педагог Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Лавренко Тетяна Володимирівна.

Лауреатами районного конкурсу стали Мироненко Юлія Михайлівна, практичний психолог Городнянської районної гімназії та Дрозд Ірина Миколаївна, практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Переможця було нагороджено грамотою відділу освіти, а лауреатів подяками відділу освіти.

Сердечно вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам конкурсу і бажаємо перемого у майбутньому/

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Навчальні тренування для учнів відбулися на базі військової частини в Гончарівську

З учнями одинадцятих класів району проведені навчальні тренування з практичної стрільби з автомата Калашникова на базі військової частини смт. Гончарівське Чернігівського району.

Кожен із учасників мав змогу зробити десять влучних пострілів у мішень з відстані 100 метрів. Стрільба з автомата, без перебільшення, стала однією з найяскравіших подій дня, після якої юнаки ще довго ділилися враженнями один з одним.

За сприяння Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області було організовано екскурсію, під час якої всі учасники мали можливість не тільки побачити на власні очі справжню бойову зброю, металошукачі, спецодяг водолазів, бронежилети, каски, а й приміряти будь-яке спорядження рятувальників.

Також всі охочі отримали відповіді військовослужбовців на питання, які їх цікавили.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Семінарз профілактики підліткової злочинності

20 квітня 2017 року на базі Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар із виховної роботи з проблеми «Поліпшення превентивного виховання та профілактичної роботи з подолання злочинності серед неповнолітніх».У роботісемінару взяли участь методист з виховної роботи Цимбаліст Т.С, методист з психологічної служби Панасевич С.В., старший інспектор Городнянського відділення поліції, капітан поліції Завалій П.С., головний спеціаліст Городнянського бюро з надання правової допомоги Самійленко Д.А., голова Бутівської сільської ради Холій В.В., заступники директорів з виховної роботи, педагогічний колектив навчального закладу.

У програмі семінару відбулося обговорення актуальних питань з превентивного виховання та профілактичної роботи з подолання злочинності серед неповнолітніх.Заступник директора з виховної роботи Швець Н.О. представила систему роботи навчального закладу з попередження проявів підліткової злочинності. Практичною частиною семінару була виховна година на тему: «Суд над байдужістю».

За круглим столом відбулося підведення підсумків роботи семінару та напрацьовані пропозиції щодо запобігання проявам агресії, антисоціальної поведінки в підлітковому і молодіжному середовищі.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Першість району з волейболу

За сприяння відділу освіти районної державної адміністрації у квітні на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ступеня № 2 відбулися районні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь 7 команд: районна гімназія, Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мощенська ЗОШ І-ІІІ ст., Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст., Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Після проведеного жеребкування команди було поділено на 3 групи. У результаті напруженої боротьби в фіналі зустрілися команди Городнянської районної гімназії, Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Хоробицької ЗОШ І-ІІІ.

Протягом декількох років незмінним переможцем Першості району з волейболу є гімназисти, які і отримали Перехідний кубок (учитель фізичної культури Торін А.В.). Другу сходинку посіла команда Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (учитель фізичної культури Козак А.А.), третіми стали команда Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель фізичної культури Шалуха С.І.) Четверте місце отримали учні Тупичівської школи (учитель фізичної культури Шабовта Є.В.).

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Кращими гравцями гри стали Стрикаль Руслана, учениця Городнянської районної гімназії, Полєєв Дмитро - учень Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та Гришай Максим – учень Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди-переможці були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти районної державної адміністрації.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Спортивний запал тенісистів Городнянщини

18 березня 2017 року в спортивному залі Городнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна Першість району з настільного тенісу серед школярів.

У змаганнях взяли участь 24 учасники із 12навчальних закладів району: районна гімназія, 8 шкіл І-ІІІ ст., 3 школи І-ІІ ступеня. Змагання проходили за круговою системою серед дівчат та юнаків.

Слід відзначити дружню атмосферу змагань, але водночас і непоступливість та бійцівські якості юних тенісистів. Усі зустрічі мали гострий та безкомпромісний характер. Юні спортсмени показали дуже пристойну гру.

У командному складі серед шкіл І-ІІІст. вибороли:

- І місце учні Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст.,

- ІІ місце учні Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.,

- ІІІ місце учні Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,

серед шкіл І-ІІ ст. вибороли:

- І місце – Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.,

- ІІ місце –Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.,

- ІІІ місце – Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.

Призові місця в особистому заліку розподілилися так:

серед дівчат шкіл І-ІІІ ст.:

І місце – Тананайська Анастасія (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Хоменко Вікторія (Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Данилова Сніжана (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)

серед дівчат шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Полегенько Анна (ВихвостівськаЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Хименко Анна (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.).

ІІІ місце – Воробей Катерина (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

серед юнаків шкіл І-ІІІ ст.

І місце – Сахновський Владислав (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Журавель Ігор (Городнянськарайонна гімназія)

ІІІ місце – Кривопуск Олександр (ХоробицькаЗОШ І-ІІІ ст.) серед юнаків шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Кучурін Валеріан (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Сенченко Віталій (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Панченко Петро (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.)

Переможців було нагороджено медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації. Щиро дякуємо всім учасникам і бажаємо перемог у майбутньому!

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Семінар-практикум для педагогів-дошкільників

23 березня 2017 року на базі міського дошкільного навчального закладу №1 відбулося третє засідання районного семінару-практикуму для вихователів ДНЗ з питання «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку через використання методів розвивального навчання».

Керівник даного методичного формування, вихователь вищої категорії дитячого садка №1 Пирак Ганна Леонідівна ознайомила всіх учасників із методами розвивального навчання, які впроваджуються під час організації самостійної художньої діяльності дітей дошкільного віку та здійснення їх музичного розвитку.

Слухачі семінару мали змогу переглянути організацію самостійної художньої діяльності дітей за темою «Портрет Весни» у середній групі.

Також до уваги педагогів району була організована виставка різних видів театру, як підсумок проведеного у ДНЗ №1 конкурсу на кращий дитячий театр.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Нарада-семінар "Трансформації акметехнологій у системі методичної роботи"

17 березня 2017 року на базі Городнянської районної гімназії відбулась нарада-семінар присвячена вивченню питання «Трансформації акметехнологій у систему методичної роботи навчального закладу». Професійним педагогічним досвідом з методичної роботи колектив ділився із заступниками директорів з навчально-виховної роботи опорних шкіл Чернігівщини.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Світлана Ященко, заступник голови Тетяна Захарченко, міський голова Андрій Богдан.

Учасників семінару зустріли запальним українським танцем учні школи. Згідно плану роботи педагогічний колектив підготував методичні оглядини та театралізований методичний ярмарок. У рольовій грі вчителі гімназії презентували свої творчі і професійні здобутки.

Активну участь у підготовці і проведенні семінару взяли колективи Городнянської загальноосвітньої школи І ступеню, центру дитячої та юнацької творчості, станції юних техніків.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

 

Завершення районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року»

21 березня 2017 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося завершення ІІ етапу районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року».

В рамках конкурсу практичний психолог Городнянської районної гімназії Мироненко Юлія Михайлівна до уваги працівників психологічної служби району представила тренінгове заняття на тему: «Відгадай. Ризики.» спрямоване на профілактику, попередження або відтермінування початку вживання наркотичних речовин на максимально можливий період.

Тренінг розвитку соціально-комунікативного потенціалу учнів на тему: «Єдиний і неповторний» був представлений Кожедубом Ігорем Анатолійовичем, практичним психологом Городнянської ЗОШ І ст. Актуальність цієї проблеми полягає в тому, що низька соціальна адаптація часто пов'язана з негативною «Я-концепцією» і низькою самооцінкою, тому головним завданням даного тренінгу є розвиток в учнів соціально-комунікативних навичок взаємодії і спілкування.

Після завершення тренінгових занять практичні психологи представили присутнім презентації з досвіду роботи, а члени журі виставили оцінки.

Найближчим часом журі конкурсу підведе підсумки та визначить переможця.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

ІІ тур районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року» в Городнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

14 березня 2017 року психологічна служба Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 в складі соціального педагога Лавренко Т.В. та практичного психолога Косач О.В. прийняла участь у ІІ етапі районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року».

До уваги практичних психологів та соціальних педагогів району було представлено два тренінгових заняття які були присвячені проблемі формування здорового способу життя.

Презентаційне тренінгове заняття для учнів 7 класу соціального педагога Лавренко Тетяни Володимирівни на тему: «Поговоримо про здоров'я» мало на меті розширити та поглибити знання учнів про здоровий спосіб життя, його складові, формувати прагнення бути здоровим.

Тренінгове заняття практичного психолога Косач Олександри Вікторівни на тему: «Електронна сигарета: «за» чи «проти» або вейпінг субкультура поколінь» було спрямоване на отримання учнями підліткового віку інформації про негативні наслідки вейпінгу для здоров'я.

Після тренінгових занять соціальний педагог та практичний психолог зробили творчі звіти про свою діяльність.

Традиційно, по завершенню зустрічі всі присутні висловили власні думки з приводу побаченого, а члени журі виставили оцінки.

Останню крапку в ІІ етапі районну конкурсу поставлять практичні психологи Городнянської ЗОШ І ст. та Городнянської районної гімназії 21 березня 2017 року.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

ІІ тур районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року» в Смичинській ЗОШ І-ІІІ ст.

9 березня 2017 року на базі Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося продовження ІІ (очного) туру районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року. Його учасником стала практичний психолог Любивець Катерина Володимирівна. У конкурсних матеріалах практичного психолога була висвітлена проблема «Адаптація дітей 5 класів до умов навчання у школі, як запорука реалізації особистісно-орієнтованої освіти».

До уваги працівників психологічної служби району Катерина Володимирівна запропонувала тренінгове заняття на тему: «Геть сумніви і страхи!» спрямоване на отримання знань учнів про страх, причини дитячих страхів та шляхи їх подолання.

По закінченню тренінгового заняття практичний психолог презентувала свій досвід роботи. В кінці роботи найдосвідченіші практичні психологи та соціальні педагоги зробили аналіз тренінгового заняття та виставили оцінки.

Наступними учасниками ІІ туру районного конкурсу будуть практичний психолог та соціаьний педагог Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

«Козацькі розваги»

03 березня 2017 року на базі районної гімназії відбулися «Козацькі розваги»між командами Городнянської районної гімназії та Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Метою змагань є залучення учнівської молоді до масових занять фізичною культурою та спортом, пропаганда та розвиток військово-прикладних видів спорту.

У програмі передбачено 8 видів змагань: підтягування юнаків, одягання протигазів, спорядження магазину до АК, змагання на влучність у ціль м’ячем, стрільба по повітряним кулькам, естафета перенесення ящика з набоями та перетягування канату.

Із рахунком 10:6 перемогу здобули учні районної гімназії. Обидві команди нагороджені грамотами та солодкими призами.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Районне методичне об’єднання учителів історії та правознавства

02 березня 2017 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів історії та правознавства. Усі присутні відвідали відкритий урок історії у 6 класі на тему: «Антична Грецька цивілізація класичної доби» (учитель Денисенко Ю.В., спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії) та урок правознавства у 9 класі «Практична робота. Право на підприємницьку діяльність» (учитель Плотникова Валентина Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист).

Також у плані роботи РМО передбачено творчі звіти учителів, які атестуються. Керівник РМО Плотникова В.В. ознайомила учителів із демоверсіями сучасного підручника з правознавства та історії України для учнів 9 класу.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

ІІ тур районного конкурсу «Працівник психологічної служби – 2017 року» стартував

У 2016-2017 навчальних роках районним методиним кабінетом з психологічної служби був започаткований районний конкурс «Працівник психологічної служби – 2017 року» для практичних психологів та соціальних педагогів району. Даний конкурс є одним із заходів реалізації Програми розвитку психологічної служби системи освіти і проводиться з метою виявлення і підтримання творчої праці практичних психологів та соціальних педагогів, підвищення їхньої професійної майстерності, популяризації психолого-педагогічних здобутків.

21 лютого 2017 року на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся початок ІІ очного туру районного конкурсу. В рамках ІІ туру практичний психолог Дрозд Ірина Миколаївна провела відкрите тренінгове заняття в 11 класі на тему: «Привіт! Я конфлікт!». Метою даного тренінгу було навчити учнів уникати конфліктів у житті, розвиток загальнолюдських цінностей, навчити аналізувати проблемні ситуації і знаходити шляхи виходу з них. Основна ідея тренінгу полягала у прийнятті дітьми конструктивного способу вирішення конфліктів як найефективнішого.

Після тренінгового заняття практичний психолог здійснила презентацію свого досвідумроботи. По завершенню практичні психологи та соціальні педагоги висловили свої думки з приводу побаченого, а члени журі відповідно до запропонованих критеріїв виставили оцінки.

Наступним учасником ІІ туру районного конкурсу буде практичний психолог Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Семінар національно-патріотичного виховання

На виконання Плану заходів Концепції національно-патріотичного виховання 21 лютого на базі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар з національно-патріотичного виховання. У роботі семінару взяли участь методист РМК Цимбаліст Т.С., заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори та педагогічний коллектив школи.

У програмі семінару відбулося обговорення актуальних питань з організації національно-патріотичного виховання в районі. Заступник директора з виховної роботи Лозбень О.І. представила систему роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання. Учасники семінару переглянули відкриту виховну годину у 10 класі «Родина, родина, від батька й до сина, від матері доні добро передам» (кл.керівник Сидоренко І.М.), загальношкільний виховний захід «Небесна Сотня у вирій відлетіла». Юні екскурсоводи Хоробицького зразкового шкільного історико-краєзнавчого музею провели для всіх присутніх екскурсію.

За круглим столом відбулося підведення підсумків роботи семінару.

 

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Відбулося районне методичне об’єднання учителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни»

16 лютого 2017 року на базіГороднянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулосярайоннеметодичнеоб”єднаннявчителівфізичноїкультури та предмету «ЗахистВітчизни». У роботі засідання РМО брали участь начальник відділу освіти Городнянської РДА Гриценко Ю.М., директор обласного позашкільного навчального закладу «Центр дитячого та юнацького туризму і екскурсій» Степовик П.М., заступник директора центру дитячого та юнацького туризму і екскурсій Ушак С.Г., методист РМК Цимбаліст Т.С., учителі фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».

У плані роботи РМО передбачено творчий звіт учителя фізичної культури Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 Лукашенка А.І. та організація в районі шкільних та районного етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)».

Учителі фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» відвідали відкритий урок 9-А класі за темою «Футбол» (учитель Лукашенко А.І.).Артем Іванович поділився досвідом роботи з колегами та представив власні методичні рекомендації для вчителів фізичної культури «Фізичне виховання в школі. Методика фізичного виховання».

Методист РМК Цимбаліст Т.С. ознайомила всіх присутніх із методичними рекомендаціями щодо організації шкільних та районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)» в районі, який відбудеться у травні 2017 року.

З питання організації районного етапу гри «Сокіл («Джура»)» та участі команди-рою в обласному етапі виступив директор обласного позашкільного навчального закладу «Центр дитячого та юнацького туризму та екскурсій» Степовик П.М. та заступник центру туризму Ушак С.Г.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Семінар-практикум для керівників навчальних закладів району

2 лютого 2017 року на базі Городнянської районної гімназії відбувся семінар-практикум для керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти району.

У рамках роботи семінару було розглянуту ряд питань з оформлення наказів з основної діяльності та кадрової роботи.

Також учасники семінару працювали над типовим Положенням про атестацію педагогічних працівників. Під час роботи було проведено тренінги, метою яких стало формування навичок написання протоколів засідання атестаційних комісій, наказів про результати атестації, вирішення нестандартних ситуацій.

Підготували та провели семінар завідувач РМК Манченко В.Г., фахівець з юридичних та кадрових питань відділу освіти Оліфіренко І.Б., голова РК Профспілки працівників освіти Городнянського району Мироненко Г.М.

 

 

 

*****************************************

Робота інтервізійної групи практичних психологів

17 січня 2017 року на базі Городнянської районної гімназії відбулося чергове засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби Городнянського району під керівництвом методиста з психологічної служби Світлани Панасевич.

У рамках роботи методистом з психологічної служби спільно з практичним психологом Городнянської ЗОШ І ст. Ігорем Кожедубом був проведений тренінг на тему: «Активізація професійного та особистісного розвитку. Профілактика емоційного вигорання».

Метою тренінгового заняття було формування навичок самоаналізу, саморозуміння і самокритики, виявлення значущих особистісних якостей, поглиблення знань один про одного через розкриття якостей кожного учасника, пошук власних підтримуючих внутрішніх ресурсів які необхідні для повсякденної роботи, профілактика негативних особистісних змін, які виникають підвпливом професійної діяльності та призводять до певних особистіснихдеформацій.

Практичні психологи та соціальні педагоги району наголосили на необхідностіпроведенняподібнихзустрічей та внесли свої пропозиції щодо тематики занять.

 

 

 

*****************************************

Святкували весело

У 15 дошкільних навчальних закладах району з 26 по 30 грудня в кожній віковій групі пройшли новорічнісвята. Атмосфера свят була веселою та радісною. До вихованців ДНЗ завітали на свято різні казкові персонажі.Як завжди всі діти з нетерпінням чекали на Дідуся Мороза та Снігуроньку, з якими водили хороводи навколо ялинки, співали пісні та гралися в веселі ігри. А як гарно діти декламували вірші зимової тематики та розігрували ролі казкових героїв...

Педагогічні працівники навчальних закладі вта батьки вихованців доклали неабияких зусиль, щоб створити для дошкільнят передноворічний настрій. Дуже приємно, що який рік поспіль не залишився осторонь святкування Нового року у дошкільних закладах ародний депутат України Євлахов А.С., підтримавши святковий настрій 652 дошкільня тсолодкими подарунками.

 

 

 

*****************************************

Учитель року-2017

20-21 грудня 2016 року на базі Городнянської районної гімназії пройшов районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017». У конкурсі взяли участь Желдак О.М., учитель інформатики Городнянської районної гімназії (номінація «Інформатика»), Іващенко А.Г., учитель біології Городнянської районної гімназії, Дуда Л.М., учитель біології Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація «Біологія»), Бугаєвська Т.В., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І ст., Захарченко І.О., учитель початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (номінація «Початкова освіта»).

У рамках районного етапу конкурсу учасники пройшли наступні випробування: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Майстер-клас». Всі учасники конкурсу показали високий рівень фахової, педагогічної, методичної майстерності, глибину знань предметів.

За рішенням фахового журі переможцями районного етапу конкурсу стали Желдак О.М. (номінація «Інформатика»), Бугаєвська Т.В. (номінація «Початкова освіта»), Іващенко А.Г. (номінація «Біологія»).

Вони представлятимуть наш район в обласному етапі конкурсу в січні-лютому 2017 року. Тож побажаємо їм успіху.

 

 

 

*****************************************

Впровадження енергоефективих технологій

 

Державним фондом регіонального розвитку постійно впроваджуються інвестиційні програми та проекти регіонального розвитку в галузі освіти. Яскравим зразком є реалізований проект у Тупичівській ЗОШ І-ІІІ ст. у 2016 році.

Проект «Реконструкція котельні Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. з застосуванням енергоефективного джерела теплопостачання, вул. Чернігівська, 36, с. Тупичів Городнянський район» розроблено для реконструкції системи теплопостачання даного навчального закладу. До опалювального сезону встановлено блочно-модульну котельню з сучасними твердопаливними котлами та насосною групою, прокладено теплотрасу з попередньо ізольованими трубами. Виконання робіт з реконструкції системи теплопостачання дозволило зменшити витрати палива, витрати електроенергії, підвищити ККД котлів та як наслідок зменшити викиди парникових газі в атмосферу, покращити мікрокліматичні, санітарно-гігієнічні умови в приміщенні.

Маємо надію, що попереду ще багато спільних проектів з Державним фондом регіонального розвитку на користь Городнянської громади. Хто дбає про дітей, той дбає про власне майбутнє.

 

 

*****************************************

Музичне вітання до свята Миколая

 

16 грудня, напередодні свята Миколая, до Городнянського дошкільного навчального закладу №4 зі святковим вітальним концертом завітали викладачі Городнянської школи мистецтв Ніколаєнко Євгенія Володимирівна, Ругаль Олена Михайлівна, Лутченко Оксана Михайлівна із своїми учнями. Дошкільнята із великим захопленням прослухали музичні твори, пісні у виконанні вихованців школи мистецтв та їхніх педагогів. Усі учасники концерту отримали задоволення від музичного вітання та безліч позитивних емоцій.

 

*****************************************

Сходини до майстерності

 

6 грудня 2016 року на базі міського ДНЗ №4 відбулось чергове засідання районного методичного об’єднання вихователів дошкільних закладів «Іносорте - сходинки до майстерності». Керівник методичного формування Клименок Т.В. організувала захід формі дружньо-ділової зустрічі, під час якої обговорювались обсяги завдань особистісно-орієнтованої технології в освітньому процесі дошкільнятна засадах інтеграції.

Учасники засіданняпрезентували виготовлені картки-схеми до тематичних циклів, виробляли методичні рекомендації щодо створення інтелектуальних карт, підсумкових матеріалів з пройденої теми тематичного блоку в різних видах його відображення, вчились будувати стратегію і тактику своєї роботи в контексті інтегрованого освітнього процесу.

Дуже продуктивним, цікавим видом роботи даного заходу був перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом соціально-морального та пізнавального розвитку дітей старшої групи №1 «Послання з минулого».Вихователь Свириденко Світлана Олексіївна за допомогою різних форм і методів роботи формувала у дітей цілісне уявлення проприроду навколишнього світу, взаємозв’язки і взаємовідносини людей в суспільстві, підводила до розуміння загальних законів буття та взаємозв’язку всього живого на Землі,«занурювала» дітей у проживання даної теми на засадах інтеграції, а також забезпечувала всебічний гармонійний розвиток дошкільнят.

Протягом заняття відбувалось взаємопроникнення різних видів дитячої діяльності – предметно-практичної, ігрової, музичної, зображувальної, пізнавальної тощо.Діти пізнавали таємниці водного простору, очищали «водойму» від сміття, виробляли правила природо-доцільної поведінки, робили «археологічні» розкопки, подорожували безмежними просторами України, дарували тепло сердець всім присутнімі, насамкінець, задля миру і злагоди у країні, уквітчали карту України кольоровими долоньками.

Після практичного перегляду присутні колеги дали високу оцінку спільної діяльності вихователя та дітей, які показали свої знання з різних освітніх ліній, «прожили» дану тему і в кінцевому результаті – розгадали послання з минулого, заповітне бажання предків: «Жити в мирі і злагоді з собою, з близькими і друзями, з оточуючим світом і всіма людьми на всій Землі!».

 

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Казку у дитячий садочок

 

Учні художнього відділу та викладачі Городнянської школи мистецтв до свята Миколая зробили подарунок вихованцям місцевого дитячого садка №1: розмалювали казковими персонажами стіну у спальній кімнаті для малят.

А починалося все так: директор дитсадка С.І.Лавська звернулася до директора Городнянської школи мистецтв І.М.Непопенко з проханням допомогти оздобити стіну у похмурій спальній кімнаті. Викладачі та учні школи радо відгукнулись, дуже швидко знайшли потрібні малюнки – сюжети, узгодили їх з Світланою Іванівною і приступили до роботи. Одинадцять дітей та з ними три викладачі – А.В.Лобода, А.В.Завірюха, І.М.Поляков тричі на тиждень з завзяттям працювали, а діти та персонал дитячого садочка з цікавістю спостерігали за роботою.

Діти школи мистецтв дуже задоволені: вони отримали ще один практичний урок з монументального живопису. Їм радісно, що своїми руками вони зробили добру справу для дітей рідного міста.

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Засідання інтервізійної групи

 

29 листопада на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулося засідання інтервізійної групи працівників психологічної служби Городнянського району під керівництвом Світлани Панасевич, методиста з психологічної служби освітньої галузі району.

У рамках зустрічі соціальний педагог Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Тетяна Лавренко провела відкрите тренінгове заняття для учнів 7 класу з формування здорового способу життя на тему: «Ми хочемо бути здоровими».

Захід проведено з метою набуття знань і формування практичних навичок у дітей та в контексті обміну досвідом працівників соціально-психологічної служби з актуальних питань діяльності.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Школа молодого керівника

На базі Городнянського дошкільного навчального закладу №4 29 листопада 2016 року відбулося перше засідання школи молодого керівника з проблеми «Модернізація управлінської діяльності керівника дошкільного закладу».

Новопризначені керівники дошкільних установ району розглянули питання «Діловодство у дошкільному навчальному закладі», підвищили свої знання щодо ведення ділової документації.

Керівник методичного формування, завідувач ДНЗ №4 Луданик Світлана Іванівна презентувала колегам свій досвід роботи з ведення розпорядчих документів. Присутні мали змогу поуправлятися в написанні наказів з основної діяльності, кадрових питань, обговорити проблемні питання.

Слухачі наголосили на необхідності роботи такої школи, внесли пропозиції щодо питань, які потрібно розглянути на наступних засіданнях.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Педагогічна студія в дії

На базі міського ясел-садка №1 24 листопада 2016 року відбулося засідання педагогічної студії, яка працює над вирішенням проблеми «Методичний супровід освітньо-розвивальної діяльності дітей дошкільного віку на засадах дитиноцентризму». Педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів району розглянули питання «Формування логіко-математичної компетенції дитини-дошкільника» в контексті Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», збагатили свій професійний рівень з питання «Реалізація соціально-фінансової освіти в контексті економічного виховання» як новітній аспект дошкільної освіти.

Керівник педстудії вихователь-методист дошкільного навчального закладу Олена Михайлівна Редюк надала учасникам заходу методичні рекомендації щодо планування освітньо-виховної роботи з логіко-математичного розвитку, оснащення осередків логічного мислення.

Присутні мали змогу ознайомитися з досвідом роботи вихователя вищої категорії Андрос Т.С. під час організованої виставки «Логічні ігри для дітей» та переглянути заняття в старшій групі «Математика з дідів-прадідів» з пріоритетом логіко-математичного розвитку. Вихователь І категорії Курбанова І.Т. за допомогою «чарівного годинника» «перенесла» дітей і гостей у минулий час та ознайомила їх з елементами народної математики: народній лічбі на пальцях (колодочках), фіксування чисел квасолинами, бирками, вимірювання величин за допомогою народних одиниць міри.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Гімн обдарованості

27 травня на базі Городнянської районної гімназії пройшло свято вшанування переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Чернігівського територіального відділення Малої академії наук України.

За рішенням журі ІІІ етапу олімпіад переможцями з Городнянського району визначено 25 учасників. 17 дипломів (68%) вибороли гімназисти. Святкові урочистості відбулися за сприяння народного депутата України Анатолія Сергійовича Євлахова, який взяв участь у святкових заходах.

На святі кращі учні району радо вітали голову Городнянської райдержадміністрації Ященко Світлану Петрівну, голову районної ради Левченка Олександра Миколайовича, начальника відділу освіти Городнянської райдержадміністрації Гриценка Ю.М.

Святковий захід ще раз підтвердив, що в освітянських установах самовіддано й творчо працюють педагогічні колективи, навчаються обдаровані діти.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Містечко «ТАМ» – Територія активної молоді»

З 30 червня - 2 липня 2016 року в рамках відзначення Дня молоді було проведено Молодіжне наметове містечко «ТАМ» – Територія активної молоді» на території водноспортивної бази в м. Чернігів, лівий берег річки Десна.

Програма заходу передбачала: проведення регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка», військово-спортивні ігри, Молодіжний музичний фестиваль, фестиваль фарб, Театралізоване дійство Івана Купала, програма Творчих візитівок команд КВК, спортивно-змагальну програму, конкурсні програми.

Від Городнянського району взяла участь молодіжна делегація з 4 чоловік. Команда взяла участь у змаганнях на «Драконах», з перетягування канату, волейболу, військово-спортивній грі «Ажіотаж».

Гарно виступили Городнянці в змаганнях з волейболу посівши почесне ІІІ місце, особливо відмітились Владислав Беребера та В*ячеслав Чугай.

Під час концертної програми всіх учасників фестивалю вразило чудове виконання патріотичних пісень про Україну Василем Мачачею, якого під час закриття фестивалю публіка викликала «на біс».

Під час підведення підсумків фестивалю делегація Городнянського району зайняла VІІ місце в загальному заліку з 23 команд. Всі учасники делегації нагородженні почесними грамотами та подяками обласного осередку НОК України та Департаменту сім*ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

 

 

 

 

 

 

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

Пройшла обласна літня Спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини

20 червня на центральному стадіоні імені Юрія Гагаріна ДП «Олімпійського навчально-спортивного центру «Чернігів» пройшло урочисте відкриття XIV обласної літньої Спартакіади серед державних службовців обласної, районних адміністрацій та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини і Олімпійського дня.

Відповідно до програми Спартакіади спортивні змагання пройшли з міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу та перетягування канату.

Команду Городнянського району очолювала голова райдержадміністрації Світлана Ященко. В загальному заліку Городнянський район зайняв ІХ місце.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

Відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини»

У рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2016 року та відзначення Міжнародного дня сім’ї Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Чернігівською обласною громадською організацією Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» 4 червня 2015 року відбувся щорічний обласний фестиваль-конкурс «Таланти багатодітної родини», спрямований на популяризацію цінностей багатодітної української родини, створення умов для всебічного розвитку дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Від Городнянщини взяли участь переможці районного конкурсу Потькало Тетяна та Бистревська Катерина в номінації – «Музичне виконання».

За результатами обласного конкурсу Бистревська Катерина в номінації «Музичне виконання» стала лауреаткою зайнявши ІІІ місце.

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

25 березня заступник голови райдержадміністрації Олександр Верхуша провів нараду з підготовки закладів оздоровлення та відпочинку району до роботи влітку 2015 року. На нараду були запрошені представники відповідних служб району.

На нараді заступник голови райдержадміністрації Олександр Верхуша заслухав відповідні служби. Також розглянулись проблемні питання з підготовки та проведення оздоровчої компанії влітку 2015 року. Відповідними службами району надані плани заходів відділу освіти райдержадміністрації, щодо усунення недоліків під час підготовки та роботи закладів оздоровлення та відпочинку району. Особлива увага приділялась вирішенню проблемних питань в СДЗОВ «Полісяночка».

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

 

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

З 27 лютого по 02 березня в м. Києві відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків 1997-99 р.н., в яких взяли участь вихованці тренера Є.В. Шабовти з Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» О. Шабота та О. Овчар.

На змаганнях були представники із 17 областей України.

В ваговій категорії до 70 кг. Олександр Овчар зайняв 4 місце з результатом 181 підйом. В ваговій категорії до 75 кг. Олександр Шабовта зайняв І місце з результатом 188 підйомів, і став чемпіоном України, здобувши путівку представляти Україну на Чемпіонаті світу в Німеччині з 20 по 25 травня 2015 року.

Участь спортсменів відбулась завдяки підтримки Народного депутата України Анатолія Євлахова, приватного підприємця Олексія Покормяхо та райдержадміністрації.

 

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

Перемагає сильніший

15 лютого 2015 року відбулися фінальні змагання Чемпіонату району з міні-футболу, присвяченого 26 річниці виведення Радянських військ з Афганістану.

В результаті гострої боротьби І місце зайняла команда з с. Володимирівка, на ІІ - «Ветеран» і на ІІІ команда «Олімп» з вихованців Городнянської обласної школи-інтернат І-ІІІ ст. для дітей-сиріт.

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від райдержадміністрації, перехідним кубком та грошовими преміями від районної спілки «Воїнів-Афганців», які вручили учасники бойових дій в Афганістані О.Самодід та М.Посохов.

В цей день в м. Городня відбулася гра Чемпіонату області з волейболу за вихід до фіналу (нагадуємо, що команда Городнянського району зайняла І місце в групі «В»). Нажаль наші волейболісти поступилися з рахунком 0:3 (по партіях 18-25, 21-25,23-25) команді «Ветеран-1» з м. Чернігова.

 

За інформацією сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації

*****************************************************************************

Перемагає досвід

Завершився фінал Кубку району з волейболу. Нагадаємо, що в турнірі приймало участь шість команд, які були розділені на дві групи.

До фіналу вийшли команди: «Ветеран» (ветерани волейболу), «Тренерів» (тренери ДЮСШ), «Молодість» (молодь району) та команда с. Тупичів. В фіналі зустрілись команди «Ветеран» та «Молодь». В результаті запеклої боротьби, з рахунком 2:0 перемогли «Ветерани». На третьому місці - команда «Тренерів» на четвертому команда с. Тупичів.

Команда-переможець отримала перехідний кубок, а учасники та призери змагань медалі та грамоти. Нагородження відбулося за підтримки райдержадміністрації.

 

Інформація надана сектором у справах

молоді та спорту райдержадміністрації

Стартувала Першість району з волейболу серед школярів

16 квітня 2016 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 за сприяння відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації було проведено районні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Цього річ у змаганнях взяли участь 9 команд: районна гімназія, Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Городнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст., В.Лиственська ЗОШ І-ІІІ ст., Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст., Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст. та Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.

Після проведеного жеребкування команди було поділено на 3 групи, які змагалась в спортивних залах школи № 2 та ДЮСШ.

Зі словами вітань до всіх присутніх звернувся начальник відділу освіти Городнянської райдержадміністрації Гриценко Юрій Михайлович, який привітав учасників із початком змагань, які приїхали з усього району, щоб довести свою любов до волейболу, прихильність спорту та здоровому способу життя та побажав їм успіхів, здоров’я, спортивних здобутків.

У результаті напруженої боротьби в фіналі зустрілися команди Городнянської районної гімназії, Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Хоробицької ЗОШ І-ІІІ. Протягом декількох років незмінним переможцем Першості району з волейболу є гімназисти, які і отримали Перехідний кубок. Другу сходинку посіла команда Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, третіми стали команда Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Четверте місце між собою розділили команди Бутівської та Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. На п’ятому місці – команди Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. та ЗОШ-інтернату. Шосту позицію посіли учнів Великолиственської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Кращим гравцем серед дівчат визнано Стрикаль Руслану, ученицю Городнянської районної гімназії, серед юнаків – Коваленка Олексія учня Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Команди-переможці були нагороджені медалями та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

Вихованці Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» показали майстер-клас з гирьового спорту усім учасникам змагань.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

«Конотопська весна – 2016»

Протягом 28-30 березня 2016 року у місті Конотоп Сумської області на стадіоні «Локомотив» проходив Всеукраїнський турнір з футболу серед команд юнаків 2004 року народження «Конотопська весна 2016».

Участь у турнірі взяли команди з двох областей – Чернігівської та Сумської і міста Києва, які були поділені на дві групи. Матчі тривали по 40 хвилин – два тайми по 20 хвилин. Городнянський район представляла команда вихованців Городнянської ДЮСШ. Тренер – Рода Олександр Анатолійович.

До групи А ввійшли команди: ДЮСШ (Конотоп), ДЮСШ (Городня), «Легіон ХХІ» (Київ), ДЮСШ (Глухів), КДЮСШ (Шостка).

До групи Б ввійшли команди: ДЮСШ (Прилуки), ДЮСФШ (Ніжин), «Арсенал - Моноліт» (Київ), ДЮСШ (Буринь), ДЮСШ (Бобровиця).

Щодня команди грали по два поєдинки на половині стандартного футбольного поля. На майданчику одночасно перебували 9 футболістів. Така система існує відповідно до положення про турніри «Шкіряного м’яча».

У результаті напружено боротьби в фіналі команда ДЮСШ (Конотоп) перемогла команду ДЮСШ (Городня), і завоювала перше місце на турнірі. Городянці вибороли почесне друге місце. За третє місце футболісти з Прилук виграли у гравців з Ніжина з рахунком 2:0.

П'яту сходинку посіла команда «Арсенал – Моноліт» з Києва. На шостій позиції зупинилася команда ДЮСШ з невеличкого міста Буринь. Футболісти з Шостки зайняли сьоме місце. І залишили своїх сусідів з Глухова на восьмій сходинці. «Легіон ХХІ» (Київ) у боротьбі за дев’яте місце програв команді ДЮСШ (Бобровиці) з рахунком 1:3, посівши останню турнірну сходинку.

А за команду ДЮСШ (Городня) грали: Конан Богдан (воротар), Демиденко Дмитро, Бортник Дмитро, Помісячний Андрій, Шкут Дмитро, Кушим Дмитро, Коваль Владислав, Степанов Сергій, Ющенко Сергій, Турейський Микола, Лівий Владислав, Філипович Петро.

Кращим гравцем турніру визнано Турейського Миколу (ДЮСШ (Городня), кращим захисником – Бортника Дмитра (ДЮСШ (Городня), кращим воротарем – Конана Богдана (ДЮСШ (Городня).

Цей турнір ще раз підтвердив, що майстерність і досвід набуваються саме на таких престижних змаганнях.

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Змагаються юні техніки

Як завжди, під час весняних канікул, проходить матчова зустріч з трасового автомоделізму та обласний етап Всеукраїнського конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Це підсумок роботи гуртків за рік.

Команду трасовиків Городнянської станції юних техніків очолював керівник Жаловський Анатолій Петрович. Кращими спортсменами стали Самійленко Микита та Авраменко Олександр.

До складу команди з початкового технічного моделювання увійшли Петлюх Анна та Шулик Олександра, які здобули ІІ командне місце. Керівником команди є Пилипенко Наталія Вікторівна.

Зараз вихованці Станції юних техніків наполегливо готуються до нових випробувань: у квітні відбудуться обласні виставки з технічного, технічно-декоративного напрямків роботи та початкового технічного моделювання.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Першість району з настільного тенісу серед школярів

19 березня 2016 року за сприяння відділу освіти Городнянської райдержадміністрації в спортивному залі Городнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна Першість району з настільного тенісу серед школярів.

У змаганнях взяли участь 28 учасників із 14 шкіл району: районна гімназія, 8 шкіл І-ІІІ ст., 5 шкіл І-ІІ ступеня. Змагання проходили за круговою системою серед дівчат та юнаків. Склад команди – двоє чоловік.

Всі спортсмени показали непогану гру. Слід відзначити дружню атмосферу змагань, але водночас і непоступливість та бійцівські якості юних тенісистів.

У командному складі серед шкіл І-ІІІ ст. І місце завоювали учні Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Хоробицької І-ІІІ ст., ІІІ місце – Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, серед шкіл І-ІІ ст. – І місце – Автуницька ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце – Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.

Призові місця в особистому заліку розподілилися так:

Серед дівчат шкіл І-ІІІ ст.:

І місце – Тананайська Анастасія (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Чигринець Наталія (Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Рісто Ніколь (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).

Серед дівчат шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Демиденко Дарина (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Стеба Ірина (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.).

ІІІ місце – Таратин Катерина (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

Серед юнаків шкіл І-ІІІ ст.

І місце – Сахновський Владислав (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Шабуня Дмитро (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Кривопуск Олександр (Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.)

Серед юнаків шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Ховренко Олександр (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Кліщ Дмитро (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Теренець Михайло (Куликівська ЗОШ І-ІІ ст.)

Переможців було нагороджено медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

Щиро дякуємо всім учасникам і бажаємо перемог у майбутньому!

 

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Талановиті діти – опора держави

Загальновідомо, що здібні, талановиті діти – основа суспільства, майбутній добробут кожної держави, адже вони – інтелектуальний потенціал, здатний до нововведень, прогресивних перетворень у всіх галузях народного господарства. Завдання ж сьогодення – знайти, підтримати та допомогти обдарованій дитині самореалізуватися, виховати її конкурентоспроможною, адаптованою до запитів інформаційної сучасності.

Закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, учасниками якого стали 52 школярі освітніх установ Городнянського району із Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст., Бутівської, Лемешівської, Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та Городнянської районної гімназії. В арсеналі перемог учнівської районної команди – 25 дипломів (у минулому навчальному році – 23), з них І ступеня – 4, ІІ ступеня – 7, ІІІ ступеня – 14.

Гідно представили район на ІІІ етапі олімпіад:

учні Городнянської районної гімназії, виборовши 17 дипломів. Із них 4 дипломи І ступеня: з української мови та літератури – 2 (Зорик Анна, 9 клас; Гармаш Юлія, 10 клас); з географії (Зубенко Максим, 10 клас), з інформатики (Філоненко Ігор, 7 клас (за 8-й); 5 дипломів ІІ ступеня: Кисіль Оксана (11 клас) з української мови та літератури, Ховрич Іван (9 клас) з російської мови та літератури, Зубенко Максим (10 клас) з математики, хімії та біології; 8 дипломів ІІІ ступеня: Верхуша Олег (8 клас) з математики, хімії та біології; Ховрич Іван (9 клас) із правознавства та географії; Зорик Анна (9 клас) з біології; Зубенко Максим (10 клас) з астрономії; Верхуша Яна (11 клас) з трудового навчання (обслуговуючі види праці);

вихованці Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, завоювавши 6 дипломів. Із них 2 дипломи ІІ ступеня: із правознавства (Терещенко Анастасія, 10 клас), з географії (Кривошея Дарина, 11 клас); 4 дипломи ІІІ ступеня: з англійської мови (Кривошея Дарина, 11 клас), з історії (Терещенко Анастасія, 10 клас), з географії (Батюк Богдан, 8 клас), з екології (Коновалова Лілія, 11 клас);

учні Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст., які вибороли два дипломи ІІІ ступеня: з фізики (Потапенко Яна, 9 клас), з хімії (Ткаченко Альона, 9 клас).

Успішному виступу районної учнівської команди в обласних олімпіадах передувала клопітка, злагоджена, цілеспрямована робота відділу освіти (начальник Гриценко Ю.М.), методистів районного методичного кабінету, предметних журі, у складі яких працювали кращі вчителі району, та безпосередньо учителів, які готували дітей до інтелектуальних змагань.

Хочеться висловити щиру подяку за наполегливість, систему роботи з обдарованими учнями, що забезпечують успіх освітянській галузі, педагогам:

Городнянської районної гімназії (директор Федоренко М.П.): Концевій Т.О., Шоман Н.Ф., Кисіль В.С. – учителям української мови та літератури; Шумській О.В., учителю географії; Желдаку Д.О., учителю інформатики; Манченко В.Г. та Коробко О.М., учителям математики; Дмусі Н.А., учителю хімії; Волощук В.В. та Іващенко А.Г., учителям біології; Лепню В.Ф., учителю правознавства; Грабовець О.А., учителю російської мови та літератури; Надточей О.В., учителю астрономії; Маклюк О.Г., учителю обслуговуючої праці;

Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор Хоменко С.М.): Плотниковій В.В., учителю правознавства; Дудко В.М., учителю географії; Михну О.І., учителю історії; Пилипенко Т.М., учителю англійської мови; Надточій Н.І., учителю екології;

Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. (директор Лукашкова К.М.): Сороці Г.П., учителю фізики; Силенку М.І., учителю хімії.

IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

На березневих канікулах буде проходити IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учасниками заключного етапу олімпіад з нашого району, які входять до складу обласної команди, будуть наступні учні Городнянської районної гімназії (директор Федоренко М.П.):

Зорик Анна, 9 клас – з української мови та літератури (учитель Концева Т.О.);

Гармаш Юлія, 10 клас – з української мови та літератури (учитель Шоман Н.Ф.);

Зубенко Максим, 10 клас – з географії (учитель Шумська О.В.).

Всі учні пройшли відбірково-тренувальні збори претендентів на участь у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів при Чернігівському ОІППО імені К.Д.Ушинського.

Бажаємо талановитій молоді та їх наставникам перемоги на IV етапі олімпіад!

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Семінар-навчання шкільних бібліотекарів району

23 лютого 2016 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.

Завідувач бібліотеки М.М.Кучерявенко презентувала літературно-музичну композицію «Вічна таємниця кохання». Ведучі заходу розповіли гостям про історії кохання з життя українських письменників Лесі Українки, І.Я.Франка та В.М.Сосюри.

Як не сплутати любов, кохання та закоханість, розповіла психолог школи О.В.Косач та надала певні рекомендації з цього питання.

Зворушили серця глядачів знавці поетичного слова К. Шевченко, Л.Коновалова та А.Потапенко, які декламували поетичні рядки Шекспіра, І.Я.Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко.

Під час заходу звучали прекрасні мелодії відомих світових класиків та сучасні естрадні пісні у виконанні талановитих учениць школи Катерини Смаль та Карини Моцар.

Справжньою прикрасою свята була театральна інсценізація «Дві Тетяни», у якій гармонійно перекликалися літературні рядки «зізнання у коханні» пушкінської Тетяни та Тетяни сучасності у виконанні Дарії Давиденко та Анни Кучерявенко. Несподіваним сюрпризом для всіх глядачів став відеофільм «Що таке кохання», створений лідерами шкільного самоврядування під керівництвом Д.Свириденка. Гості мали змогу познайомитися з думками вчителів, учнів старшої та початкової школи.

Присутні, затамувавши подих, переносилися в різні епохи з особливою увагою та трепетом слухали ліричну поезію, наповнену любов’ю та ніжністю.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Педагогічний пошук триває

З 25 по 28 січня 2016 року проходив відбірковий етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» за номінаціями «Англійська мова», «Захист Вітчизни», «Історія», «Математика».

На відбірковому етапі ІІ туру конкурсу проведено тестування з фахової майстерності, що передбачало питання з фаху, психології, педагогіки та ускладнене завдання відповідно до навчального предмета, майстер-клас. Інтернет-ресурс учителя оцінювався заочно. Наш район у відбірковому етапі ІІ туру конкурсу представляли вчителі Коробко О.М. (учитель математики районної гімназії), Шатило О.Ю. (учитель історії Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Бойко Н.П. (учитель англійської мови Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2). Усі вони презентували інноваційні освітні технології, які впроваджують у навчально-виховний процес, результати своєї педагогічної діяльності.

За підсумками відбіркового етапу конкурсу журі визначило у кожній номінації 5 учасників фінального етапу змагань. У номінації «Англійська мова» фіналістом стала вчитель Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бойко Надія Павлівна. Упродовж фінального етапу конкурсу учасники захищали навчальний проект та проводили конкурсні уроки.

На підставі рішення журі лауреатом обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» стала вчитель англійської мови Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бойко Надія Павлівна.

Активна участь учителів району у найпрестижнішому конкурсі ще раз засвідчила той факт, що в наших освітянських установах самовіддано й творчо працюють педагоги, творчий неспокій яких дає вагомі результати.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Навчаючись вчимо

28.01.2016 р. на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося районне методичне об’єднання вчителів предмета «Основи здоров’я».

У роботі методичного об’єднання взяли участь методист відділу освіти Семко В.Г. та учителі району.

Розпочала роботу МО методист Семко В.Г., директор школи Курганова Т.П. презентувала навчальний заклад.

З досвіду роботи виступила вчитель Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Лях Т.В., яка ознайомила всіх присутніх із іноваційними технологіями, які використовує на своїх уроках.

Також усі вчителі відвідали відкритий урок у 8 класі «Ризики статевого дозрівання» (учитель Лях Т.В.), в ході якого переконалися, що застосування інтерактивних, нетрадиційних форм і методів є ефективним, привабливим та цікавим. Завдяки цьому підвищується як інтерес до уроків Основ здоров’я, так і до мотивації вести здоровий спосіб життя, запобігти небезпечним ситуаціям, що оточують людину, застосовувати набуті знання на практиці, цінувати і берегти своє здоров’я і зоров’я оточуючих.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Інноваційні освітні технології презентували

учасники конкурсу «Учитель року-2016»

Завершився перший (районний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінаціях: «Англійська мова», «Історія», «Математика».

Конкурс проводився з метою виявлення, підтримки творчо працюючих учителів, популяризації педагогічних здобутків та інноваційної діяльності освітян району. Конкурсанти у довільній формі представили досвід роботи, власні блоги та провели майстер-класи зі своїми колегами, у ході яких презентували власні інноваційні освітні розробки.

Учителі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Бойко Н.П. та Шатило О.Ю. (номінації «англійська мова» та «історія»), учитель Городнянської районної гімназії Коробко О.М. (номінація «математика») будуть представляти наш район у ІІ (обласному) турі Конкурсу.

Побажаємо нашим конкурсантам нових творчих успіхів, невичерпної енергії, результативності у роботі.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Національно-патріотичне виховання:

співпраця освітянських установ та громади села

24 грудня 2015 року на базі Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся практичний семінар для вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» з проблеми «Національно-патріотичне виховання: співпраця освітянських установ та громади села».

У роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Городнянської РДА Висоцька Т.В., завідувач РМК Лось В.В., методист РМК Цимбаліст Т.С., заступник військового комісара Городнянського районного військового комісаріату Семко С.А., голова Тупичівської сільської ради Шовкова Л.М., директор Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» Рись В.М. та 35 учителів району.

Роботу семінару розпочала голова Тупичівської сільської ради Шовкова Л.М., яка презентувала діяльність Тупичівської громади у сфері національно-патріотичного виховання в рамках співпраці із навчальним закладом.

Директор школи Курганова Т.П. презентувала роботу школи.

Систему роботи школи з національно-патріотичного виховання представила заступник директора з виховної роботи Лях Т.В.

Директор Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» Рись В.М. ознайомила присутніх із системою роботи підліткового клубу «Сучасник» з патріотичного виховання.

Питання організації останнього призову, співпраці між навчальними закладами та Городнянським військовим комісаріатом висвітлив заступник військового комісара Городнянського районного військового комісаріату Семко С.А.

Усі присутні відвідали відкритий урок у 11 класі із предмету «Захист Вітчизни» «Стройова підготовка» (учитель Шабовта Є.В., учитель вищої категорії, кандидат у майстри спорту з гирьового спорту). Емоційним наповненням семінару став виховний захід «Козацькому роду нема переводу».

У школі працювала виставка дитячої творчості з патріотичної тематики.

Учасники семінару обговорили питання активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, обмінялись досвідом організації роботи з патріотичного виховання у навчальних закладах району.

Завершиться семінар із патріотичного виховання проведенням круглого столу «Виховання громадянина-патріота – сучасний український вимір».

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Семінар з національно-патріотичного виховання

17грудня 2015 року на базі Городнянського Центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний семінар для позашкільників району «Система національно-патріотичного виховання в позашкільному освітньому просторі».

Учасники семінару обговорили питання активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, обмінялись досвідом організації роботи з патріотичного виховання у позашкільних навчальних закладах, окреслили першочергові завдання з виконання заходів Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Методист РМК Цимбаліст Т.С. проаналізувала нормативну базу знаціонально-патріотичного виховання, ознайомила присутніхіз Планом заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти.

Директор Центру дитячої та юнацької творчості Трофименко О.М.,директор Тупичівського підліткового клубу «Сучасник» Рись В.М. та керівник гуртка Станції юних техніків Пилипенко Н.В. представили систему роботи своїх позашкільних навчальних закладів з національно-патріотичного виховання. Керівник «Національно-патріотичного гуртка» ЦДЮТ Панфілова Г.В. ознайомила присутніх із одним з напрямів національно-патріотичного виховання - Скаутинг.

Підсумком теоретичної частини семінару став майстер-клас в техніці ниткографія (жовто-блакитне серце), який провела керівник гуртка ЦДЮТ Михалькова Н.А.

 

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Першість району з легкоатлетичного триборства

За сприяння відділу освіти 05 грудня 2015 року в спортивному залі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна Першість району з легкоатлетичного триборства, присвячена Дню Захисника Вітчизни.

У програму змагань входили: стрибки у довжину з місця, човниковий біг, стрибки через скакалку. Відповідно до Положення про проведення змагань учасники мали право змагатися в одному виді спорту.

У змаганнях взяли участь 42 учасники із 14 шкіл району: районна гімназія, 9 шкіл - І-ІІІ ст., 4 школи - І-ІІ ступеня.

У результаті напружених змагань визначились переможці, як в командному так і в особистому заліку.

В командному заліку серед шкіл І-ІІІ ст. переможні місця посіли:

І місце – Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шабовта Євгеній Володимирович)

ІІ місце – Городнянська районна гімназія (учитель Торін Андрій Васильович)

ІІІ місце – Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шатило Дмитро Анатолійович)

Серед шкіл І-ІІ ступеня:

І місце – Бурівська ЗОШ І-ІІ ст. (учитель Пацук Михайло Павлович)

ІІ місце – Куликівська ЗОШ І-ІІ ст (учитель Лобода Сергій Вікторович)

ІІІ місце – Автуницька ЗОШ І-ІІ ст. (учитель Дунай Сергій Митрофанович)

Переможці в командному заліку були нагороджені грамотами медалями за І, ІІ, ІІІ місце та особистому грамотами відділу освіти Городнянської райдержадміністрації.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо нових спортивних звершень!

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Інтелектуальний марафон «Віват, інтелект!» - 2015 успішно стартував

У вересні 2015 року на базі центру дитячої та юнацької творчості відбувся відбірковий районний етап Чемпіонату інтелектуальної гри «Віват, інтелект!» за участю міських шкіл. Городнянську районну гімназію представляла команда «Інтел», Городнянську ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - команда «Libertas».

Протягом трьох раундів команди продемонстрували високий рівень ерудиції, кмітливості та винахідливості. Незмінним переможцем у запеклому поєдинку стала команда районної гімназії «Інтел». Почесне друге місце посіла команда ЗОШ № 2 - «Libertas».

Переможець районного етапу гри команда районної гімназії «Інтел» представляла Городнянський район на обласному етапі Чемпіонату інтелектуальної гри «Віват, інтелект!». Почесними суперниками на обласному етапі стали команди Щорського, Варвинського та Сосницького районів. Протягом усієї гри атмосфера на розумовому ринзі була справді напруженою. Глядачі у студії активно вболівали і підтримували своїх улюбленців бурхливими оплесками, підбадьорюючими плакатами та емоційними вигуками. Часто долю інтелектуального двобою вирішувало не стільки знання правильної відповіді, скільки швидкість натискання кнопки. Питання були різноманітними та охоплювали різні сфери: літературу, історію, географію, науку та мистецтво. Були й питання на кмітливість. Для того, щоб знайти відповідь на більшість з них, потрібно було продемонструвати не тільки глибокі знання, а й уміння швидко логічно думати. Команда Городнянського району зайняла почесне четверте місце.

Щиро вітаємо учасників та переможців, зичимо успіхів у навчанні, не зупинятись на досягнутому, сміливо долати вершини науки!

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

За покликом серця

Усі стежки у «великий світ» – від шкільного порогу. Початок усіх професій – у шкільному класі. Ключ до всіх духовних багатств світу – у шкільного наставника.

Закінчився перший осінній місяць, стартував новий навчальний рік, освітяни району відзначили своє професійне свято – День працівників освіти.

Городнянщина завжди мала багаті педагогічні традиції, вписувала в історію славетні імена вчителів, які своєю натхненною працею відкривали учнівській молоді дорогу в яскравий світ знань.

Тому напередодні Дня працівників освіти у кожному навчальному закладі району пройшли урочистості з нагоди професійного свята, учнівська молодь району взяла участь в акції «Привітай колишнього педагога».

Ряд працівників освітянської галузі району були відзначені грамотами відділу освіти. Серед нагороджених – керівники навчальних закладів району та їх заступники: Слісаренко Н.Є., Серегова С.В., Гребінь О.В., Проценко О.О., Казимір О.В., Крамаренко Н.В., педагогічні працівники, шкільні бібліотекарі – Коновальчук Н.І., Кульгейко Н.В., Кучерявенко М.М., ветеран педагогічної праці Мельникова Р.М., працівники відділу освіти – Зайцева Н.В., Лазаренко Д.Г., Волкова В.В., працівники дошкiльних установ міста – Олексієнко Т.О., Яковенко А.В., Чигринець С.В., Приходько Т.М., Курачова В.Г., Грищенко В.П., Муха Т.М., Анапрієнко Н.В., Іваніна І.П., Бондаренко Н.В.

Педагоги висловлюють вдячність депутату обласної ради Володимиру Івановичу Романчуку та Миколі Силенку, нашому земляку, директору ПП «Кварцбуд», за підтримки яких відбулося вшанування педагогічних працівників району.

Хочеться вірити, що невтомна праця наших педагогів буде і надалі давати щедрі плоди, а успіхи їх вихованців будуть множитися в ім’я утвердження нашої незалежної і духовно багатої України.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Традиційна Першість району з міні-футболу

16 травня 2015 року на міському стадіоні відбулася традиційна Першість району з міні-футболу серед школярів. Поборотися за нагороди Першості виявили бажання команди Городнянської районної гімназії, Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ЗОШ-інтернат, Бутівської, Мощенської, Смичинської, Хоробицької, Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., Бурівської, Вихвостівської, Дібрівненської та Конотопської ЗОШ І-ІІ ст.

Після проведеного жеребкування команди грали у 3 підгрупах. Серед шкіл І-ІІІ ст. у фінал вийшли чотири команди: ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст., районної гімназії, Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст. та ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Дух суперництва зробив своє діло та перемогли найсильніші. За перше місце у змаганнях йшла напружена боротьба між командами Городнянської районної гімназії та Городнянської ЗОШ-інтернат. Четвертий рік поспіль перемогу здобула команда ЗОШ-інтернат та отримали Перехідний кубок. Другу сходинку посіла команда Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., третіми стали гімназисти.

Серед неповних шкіл у підсумку змагань кращий результат показали учні Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст., які посіли І місце. Друге місце виборола команда Конотопської ЗОШ І-ІІ ст., третє – Бурівської ЗОШ І-ІІ ст.

Команди – переможниці були нагороджені грамотами відділу освіти та медалями за І,ІІ,ІІІ місця.

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Свято для обдарованої учнівської молоді

Відбулося вшанування переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за підсумками 2014-2015 навчального року.

Свято пройшло на базі Городнянської районної гімназії 30 квітня 2015 року за підтримки народного депутата України Анатолія Євлахова. У ньому взяли участь, голова Городнянської райдержадміністрації Петро Потапенко, перший заступник голови Городнянської райдержадміністрації Світлана Ященко, голова районної ради Григорій Примак, заступник голови Городнянської райдержадміністрації Олександр Верхуша, міський голова Андрій Богдан. Обдаровані діти району отримали грошову винагороду та дипломи Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, які вручили народний депутат України Анатолій Євлахов та начальник відділу освіти Городнянської райдержадміністрації Юрій Гриценко.

Піснями і танцями вітали переможців олімпіад, гостей, учителів, батьків учні районної гімназії.

Проведені урочистості ще раз засвідчили, що в освітянських установах самовіддано й творчо працюють талановиті педагогічні колективи та навчаються обдаровані діти, які є гордістю району.

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

«Тато, мама, я – спортивна сім”я»

«Тато, мама, я – спортивна сім”я» - під таким девізом для малюків дитячого ясла-садка № 4 було організовано спортивне свято тренерами Городнянської ДЮСШ Євсієнко В.О. та Карандій О.В. Головна мета заходу –це залучити батьків та дітей до спільної справи.

У змаганнях взяли участь чотири команди: «Пінгвіки» (сім”я Гончаренко), «Хом’ячки» (сім”я Семеняко), «Капітошка» (сім”я Борсук), «Веселка» (сім”я Дударенко). Батьки і діти з неймовірним азартом бігали, стрибали та долали запропоновані ним перешкоди, демонстрували глядачам свою спритність, кмітливість у різних іграх та естафетах. На власному прикладі дорослі показали своїй малечі, що спорт, це основа здорового способу життя. А бути зразком для своєї дитини – найвища нагорода, зізнаються дорослі.

Абсолютним чемпіоном змагань стала команда сім”ї Дударенко «Веселка». Учасники змагань отримали грамоти і призи у подарунок. Спонсором змагань виступила Городнянська міська рада.

У перервах між змаганнях діти старших груп змагались між собою, виконуючи цікаві завдання.

 

Олена Валеріївна Карандій тренер ДЮСШ

*****************************************

Волейбольні баталії серед школярів району

18 квітня 2015 року в спортивному залі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна Першість району з волейболу серед школярів. Поборотися за нагороди Першості виявили бажання команди районної гімназії, ЗОШ №2, ЗОШ-інтернат, Бутівської, В.Лиственської, Мощенської, Смичинської, Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. та ДЮСШ-дівчата.

Відкрив змагання начальник відділу освіти Городнянської райдержадміністрації Гриценко Юрій Михайлович, привітавши учасників, які приїхали з усього району, щоб довести свою любов до волейболу, прихильність спорту та здоровому способу життя та побажав їм успіхів, здоров’я, спортивних здобутків.

Змагання проводилися в два етапи. Після проведеного жеребкування у відбірковому турі команди грали у 2 підгрупах.

Ігри проходили в напруженій, рівній боротьбі. Гарні удари, цікаві комбінації – учасники демонстрували досить високий рівень гри і кожне очко давалося нелегко.

Високий рівень технічної, тактичної та фізичної підготовленості показали учні Городнянської районної гімназії , які і стали переможцями Першості та отримали Перехідний кубок. На другому місці спортсмени Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. , третє місце у команди Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 .

Кращим гравцем серед дівчат визнано Стрикаль Руслану, ученицю 9-В класу Городнянської районної гімназії, вихованку ДЮСШ, серед юнаків – Мисника Володимира учня 9 класу Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст.

Команди-переможці були нагороджені медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо нових спортивних звершень!

 

 

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Спортивний запал тенісистів Городнянщини

21 березня 2015 року в спортивному залі Городнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна Першість району з настільного тенісу серед школярів.

У змаганнях взяли участь 27 учасників із 14 шкіл району: районна гімназія, 9 шкіл І-ІІІ ст., 4 школи І-ІІ ступеня. Змагання проходили за круговою системою серед дівчат та юнаків.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулася головний спеціаліст відділу освіти Городнянської РДА Висоцька Т.В.

Слід відзначити дружню атмосферу змагань, але водночас і непоступливість та бійцівські якості юних тенісистів. Усі зустрічі мали гострий та безкомпромісний характер, де юні спортсмени показали дуже пристойну гру.

У командному складі серед шкіл І-ІІІ ст. І місце завоювали учні Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Городнянської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.,ІІІ місце – Мощенської ЗОШ І-ІІІ ст., серед шкіл І-ІІ ст. – І місце – Бурівська ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце – Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.

Призові місця в особистому заліку розподілилися так:

Серед дівчат шкіл І-ІІІ ст.:

І місце – Тананайська Анастасія (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Чернявська Руслана (Городнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Проскуріна Марія (Мощенська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Серед дівчат шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Демиденко Дарина (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Стеба Ірина (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.).

ІІІ місце – Аніщенко Наталя (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

Серед юнаків шкіл І-ІІІ ст.

І місце – Шабовта Олександр (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Авраменко Володимир (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце – Ярешко Владислав (Городнянська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.)

Серед юнаків шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Мисник Володимир (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Ющенко Богдан (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Єрьоменко Владислав (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.)

Переможців було нагороджено медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

Щиро дякуємо всім учасникам і бажаємо перемог у майбутньому!

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Педагогічній творчості немає меж

Уперше лауреатом обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015» стала молода колега із сільської школи.

З 2 по 4 лютого 2015 року пройшов фінальний етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015» на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Учитель української мови та літератури Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. Дяговець Світлана Вікторівна стала фіналісткою обласного етапу цього конкурсу. Вона успішно пройшла конкурсні випробування: підготувала й презентувала свій освітній проект, провела урок із рідної мови у 10 класі Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 20 Чернігівської міської ради. 4 лютого в Чернігові відбулося вшанування переможців та лауреатів обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015».

Освітяни району щиро вітають Світлану Вікторівну, яка стала лауреатом конкурсу, з успішним виступом і бажають їй невичерпної творчої енергії, успіхів у подальших всіх починаннях, високих професійних досягнень.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Бути вчителем – їх покликання

Із метою виявлення підтримки творчо працюючих учителів, популяризації педагогічних здобутків та інноваційної діяльності освітян Городнянщини, відбувся районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015». Свої методичні блоги, веб-сайти представили вчителі української мови та літератури Дяговець С.В., Пузирьова І.В. (Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст., Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.), Григоренко Т.І., учитель правознавства із Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Грабовець С.І., учитель хімії Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. Також члени журі переглянули відеозаписи майстер-класів, проведених конкурсантами із педагогами навчальних закладів.

Матеріали конкурсантів будуть представлені для участі в обласному конкурсі «Учитель року – 2015».

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Першість району з легкоатлетичного триборства

06 грудня в спортивному залі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася Першість району з легкоатлетичного триборства, присвячена Дню Захисника Вітчизни.

У програму змагань входили: стрибки у довжину з місця, човниковий біг, стрибки через скакалку. Відповідно до Положення про проведення змагань учасники мали право змагатися в кожному виді програми.

В змаганнях взяли участь 42 учасники із 14 шкіл району: районна гімназія, 9 шкіл - І-ІІІ ст., 4 школи - І-ІІ ступеня.

У результаті напружених змагань визначились переможці, як в командному так і в особистому заліку.

В командному заліку серед шкіл І-ІІІ ст. переможні місця посіли:

І місце – Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Шабовта Євгеній Володимирович)

ІІ місце – Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст. (учитель Ушак Олександр Андрійович)

ІІІ місце – Городнянська районна гімназія (учитель Торін Андрій Васильович)

Серед шкіл І-ІІ ступеня:

І місце – Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.(учитель Кужельний Євгеній Юрійович)

ІІ місце – Бурівська ЗОШ І-ІІ ст. (учитель Пацук Михайло Павлович)

ІІІ місце – Автуницька ЗОШ І-ІІ ст. (учитель Дунай Сергій Митрофанович)

В особистому заліку переможці визначились таким чином:

серед шкіл І-ІІІ ст.:

І місце – Овчар Олександр (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Шабовта Олександр (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Перевисло Ігор (Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

серед шкіл І-ІІ ступеня:

І місце - Коневич Максим (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце - Макаренко Олександр (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце - Клещ Дмитро (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.)

Переможці в особистому та командному заліку були нагороджені медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської райдержадміністрації.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо нових спортивних звершень!

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Районний ерудит-чемпіонат «Віват інтелект!»

9 вересня 2014 року на базі центру дитячої та юнацької творчості відбувся відбірковий районний етап Чемпіонату інтелектуальної гри «Віват, інтелект!» за участю міських шкіл. Городнянську районну гімназію представляла команда «Інтел», Городнянську ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 - команда «Libertas».

Протягом трьох раундів діти змагалися в інтелекті та ерудиції, умінню нестандартно і творчо мислити, злагоджено працювати в команді. Глядачі щиро вболівали, гучними оплесками й бадьорими вигуками активно підтримували свої команди.

Незмінним переможцем у запеклому поєдинку стала команда районної гімназії «Інтел». Почесне друге місце посіла команда ЗОШ № 2 - «Libertas». Хоча гра визнала лідера, проте переможених у цій інтелектуальні битві не було. Найактивнішим ерудитом виявився учень 11-А класу районної гімназії Гребінь Владислав.

19 вересня 2014 року команда «Інтел» буде представляти Городнянський район на обласному етапі Чемпіонату інтелектуальної гри «Віват, інтелект!». Серед почесних суперників будуть команди Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Бахмацького та Прилуцького районів.

Щиро вітаємо учасників та переможців і зичимо успіхів у навчанні, не зупинятись на досягнутому, сміливо долати вершини науки!

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Відбулися районні змагання з волейболу

серед загальноосвітніх шкіл

Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Традиційно напередодні професійного свята вчителів найкращих вітали із здобутками та досягненнями. У актовій залі Городнянської районної гімназії лунали теплі слова побажань, гучні оплески та патріотичні пісні.

Кращі педагоги району, керівники навчальних закладів були відзначені за сумлінну працю на освітянській ниві району. Допоміг провести цей захід благодійний фонд «Слов’янський». Районною організацією профспілки працівників освіти і науки України відзначені були кращі профспілкові лідери.

В урочистостях узяв участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Верхуша.

В обласній державній адміністрації відбулося вручення щорічної премії імені Софії Русової. У цьому році її отримала вчитель біології Городнянської районної гімназії В.В.Волощук.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

27 березня 2014 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 за сприяння відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації було проведено районні змагання з волейболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Цього річ у змаганнях взяли участь 10 команд: районна гімназія, 7 щкіл – І-ІІІ ст., 2 команди ДЮСШ.

Змагання проходили за круговою системою. Після проведеного жеребкування команди було поділено на 3 групи, які змагалась в спортивних залах школи № 2 та ДЮСШ.

Зі словами вітань до всіх присутніх звернувся начальник відділу освіти Городнянської райдержадміністрації Гриценко Юрій Михайлович та привітав учасників із початком змагань, які приїхали з усього району, щоб довести свою любов до волейболу, прихильність до спорту, здорового способу життя та побажав їм успіхів, здоров’я, спортивних здобутків.

У результаті напруженої гри в фіналі зустрілися команда Городнянської районної гімназії, Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст., Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., які і розділили між собою призові місця. Усі три команди володіють технікою та тактикою гри у волейбол немов професійні команди, а спортивна боротьба на майданчику була далеко не дитячою.

Кращим гравцем серед дівчат визнано Споду Дарію, ученицю 9-А класу Городнянської районної гімназії, серед юнаків – Масибута Дмитра учня 11 класу Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди-переможці були нагороджені медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Фестиваль дитячого театрального мистецтва у дошкільних закладах міста

З метою виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року та активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дошкільників, в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва з листопада 2013 року по березень 2014 року у дошкільних навчальних закладах району були проведені відповідні заходи.

Програма Фестивалю укладалась дошкільними закладами з урахуванням матеріальних умов, контингенту вихованців та інших чинників. Вона передбачала охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання впродовж фестивального періоду різноманітних форм організації театралізованої діяльності.

Особливо цікаво та насичено Театральний фестиваль був організований у Городнянському ясла-садку №4.

У дошкільних групах створено вітальні «Театральна абетка» або так звані центри театральної діяльності, де представлені різні види театрів: пальчиковий, кулачковий, настільний, тіньовий, театр бі-ба-бо, театр топотунчиків тощо.

Педагогами проведено бесіди та консультації для батьків щодо організації спільної творчої роботи дітей з батьками у межах дошкільного навчального закладу та вдома.

Проведено анкетування батьків з метою: з’ясування рівня компетентності батьків з питань організації театральної діяльності; визначення сімей, які бажають прийняти участь в театралізованих виставах, святкових ранках; вивчення способів проведення дозвілля у сім’ях.

Розпочато створення бібліотеки та фонотеки із фондом необхідних матеріалів: казок, сценаріїв, п’єс, аудіо-відеозаписів.

У старших групах проведено ігри-драматизації за сюжетами казок у виконанні дітей, ділові ігри-театри «Діти – режисери, дорослі – актори і навпаки», театралізовану виставу з батьками «Мрії здійснюються». Оформлено вернісаж дитячої театральної діяльності.

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

*****************************************

Першість району з настільного тенісу серед школярів

15 березня 2014 року в спортивному залі Городнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна відкрита Першість району з настільного тенісу серед школярів.

В змаганнях взяли участь 36 учасників із 18 шкіл району: районна гімназія, 12 шкіл - І-ІІІ ст., 5 шкіл - І-ІІ ступеня. Змагання проходили за круговою системою серед дівчат та юнаків.

У командному складі серед шкіл І-ІІІ ст. І місце завоювали учні Тупичівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце – Городнянської районної гімназії, ІІІ місце – Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст., серед шкіл І-ІІ ст. – І місце – Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце – Автуницька ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – Бурівська ЗОШ І-ІІ ст. Серед дівчат шкіл І-ІІІ ст. вибороли призові місця:

І місце – Макаренко Вікторія (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Лашук Марія (Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Шевцова Христина (Городнянська районна гімназія).

Серед дівчат шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Романенко Яна (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Воробей Юлія (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Стеба Ірина (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.).

Серед юнаків шкіл І-ІІІ ст.:

І місце – Шабота Олександр (Тупичівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Фенна Микола (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)

ІІІ місце – Михальченко Віталій (Городнянська районна гімназія)

Серед юнаків шкіл І-ІІ ст.:

І місце – Єрьоменко Владислав (Автуницька ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІ місце – Ховренко Олександр (Вихвостівська ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Степула Руслан (Бурівська ЗОШ І-ІІ ст.)

Переможців було нагороджено медалями за І, ІІ, ІІІ місце та грамотами відділу освіти Городнянської районної державної адміністрації.

Щиро дякуємо всім учасникам і бажаємо перемог у майбутньому!

 

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

***************************************