10 червня 2019
Голова райдержадміністрації Світлана Ященко 06 червня провела засідання колегії райдержадміністрації. До порядку денного було включено три питання.
Заслухано звіт начальника відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації Юлії Кобеняк про виконання районної програми передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості.
Про підготовку та організацію оздоровлення й відпочинку у 2019 році прозвітував в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Петро Буйний.
У районі розпочали роботу 17 пришкільних таборів із загальною кількістю дітей – 1052, 8 пришкільних таборів в районі – 300 дітей, 7 таборів в Городнянській ОТГ – 662 дітей, 2 табори в Тупичівській ОТГ – 90 дітей.
Городнянська громада планує відкриття сезонного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Полісяночка» - 60 дітей.
Протягом року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації здійснюється підбір школярів на оздоровлення до таборів, розташованих за межами району. Станом на 1 червня надано: 5 путівок до ДЦ «Молода гвардія» м. Одеса; 2 путівки до ДП УДЦ та «Артек» Пущеводиця;6 путівок до ОЦ «Салют» Коблево;7 путівок до ДЦ «Дивосвіт» смт. Седнів.
Про підсумки проходження опалювального сезону 2018-2019 років та підготовку до опалювального сезону 2019-2020 років звітували завідувач сектору містобудування, архітектури та ЖКГ Андрій Дуда та заступник голови РДА Тетяна Захарченко.
За результатами розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення.
За інформацією загального відділу,
організаційної роботи та контролю РДА