27 січня 2020

Управління державної міграційної служби України 

в Чернігівській області 

Городнянський районний сектор 

Завідувач 

Кобеняк Ірина Анатоліївна 

15100, м. Городня, вул. Шевченка, 24а

тел. 04645 2-16-98

 

Нова послуга від Державної міграційної служби України

З 28.05.2020  підрозділами  ДМС, ДП «Документ» та ЦНАП ( в Чернігівській області це Чернігівський та Прилуцький) запроваджується реалізація експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини шляхом забезпечення можливостей фізичним особам віком від 14 до 18 років під час оформлення паспорта громадянина України вперше за їх бажанням одночасно зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків платником податку без заповнення та подання облікової картки фізичної особи-платника податків чи будь-яких інших документів.

Послуга надається безкоштовно,  за умови наявності зареєстрованого місця проживання. При оформленні ID-картки працівником ДМС або ЦНАП фіксується бажання особи отримати РНОКПП.  При цьому паспорт оформлюється із внесенням даних про РНОКПП на картку.

У разі непідтвердження наданої інформації паспорт оформлюється без внесення даних про РНОКПП та особі надається повідомлення про необхідність звернення до контролюючого органу для реєстрації платником податків або внесення змін до Державного реєстру.

Звертаємо увагу, що надання послуги з оформлення паспорта громадянина України вперше при досягненні 14-річного віку здійснюється БЕЗКОШТОВНО

У разі виникнення будь-яких питань Ви можете звернутись на телефонну «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області за телефоном (0462) 666-185

Шановні громадяни!

Із 25.05.2020 року УДМС України в Чернігівській області та підпорядковані територіальні підрозділи працюватимуть у звичайному режимі, за звичайним графіком https://dmsu.gov.ua/chernihiv.

Надання адміністративних послуг, а також прийом громадян буде здійснюватися за всіма напрямками діяльності міграційної служби, але з урахуванням перебування у приміщеннях однієї особи на 10 кв. м, а також наявності у відвідувачів захисної маски та відсутності ознак респіраторних захворювань.

Оскільки відновлює свою роботу і електронний сервіс «Електронна черга» на сайті ДМС, то хочемо нагадати як же просто ним скористатися. Потрібно лише перейти за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html , обрати послугу яку бажаєте отримати, підрозділ, дату та час. Підтвердженням вдалої реєстрації в електронній черзі буде смс повідомлення, яке надійде вам на телефон. Якщо раптом виникають якісь перебої в роботі даного сервісу, ви можете скористатися тел. служби технічної підтримки сервісу «Електронна черга»: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05.

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

Нагадаємо, що телефон гарячої лінії УДМС України в Чернігівській області залишається незмінним 0462-666-185.

 

08.05.2020

Шановні друзі!

У зв’язку з тим, що карантин продовжено до 22.05.2020 року, хочемо нагадати, що УДМС України в Чернігівській області та підпорядковані територіальні підрозділи надають адміністративні послуги суб’єктам звернення у ВИКЛЮЧНИХ ВИПАДКАХ та за ОКРЕМИМ ГРАФІКОМ https://bit.ly/2wdUDay

Обслуговування суб’єктів звернення на період дії карантину здійснюється  за такими напрямами:

- Оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) замість втраченого або викраденого (у тому числі оформлення ID-картки замість втраченого або викраденого паспорта громадянина України у формі книжечки).

- Оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки) у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

- Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України у формі книжечки по досягненню особою відповідного віку.

- Оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з необхідністю термінового виїзду за кордон, пов’язаною з нагальною потребою в лікуванні від’їзжаючого, від’їздом особи, яка супроводжує тяжкохворого, чи смертю родича, який проживав за кордоном.

- Посвідок на тимчасове і постійне проживання для іноземців та осіб без громадянства, у разі невідкладної необхідності для отримання публічних, адміністративних та фінансових послуг.

- Отримання виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, сформованих довідок, витягів, тощо – у звичайному порядку, згідно режиму роботи підрозділу ДМС.

Телефони для довідок та консультацій:

оформлення паспортних документів – (0462) 666-140; (0462) 653-218;

питання громадянства – (0462) 653-227;

запобігання нелегальній міграції – (0462) 676-934;

шукачі захисту – (04622) 3-34-91;

питання оформлення посвідок – (0462) 653-223;

з питань роботи територіальних підрозділів (телефонна «гаряча лінія» – (0462) 666-185.

 

Що ж таке кваліфікований електронний підпис  (КЕП)

Якщо коротко, то КЕП - це один із видів електронного підпису, за допомогою якого можна ідентифікувати підписувача. Віднедавна, всі власники ID-карток вже мають можливість отримати послугу з внесення КЕП на чіп в паспорті громадянина України у формі ID-картки. Для цього потрібно звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби та БЕЗКОШТОВНО отримати дану послугу. Звертаємо увагу, що для запису КЕП вам знадобиться PIN 2 (формується вами особисто при оформленні ID-картки).

КЕП внесено до безконтактного електронного носія (БЕН) ID-картки з метою забезпечення отримання громадянами України адміністративних послуг, що надаються в електронному вигляді, а також для забезпечення прав громадян України при укладанні цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, оформленні доручень іншим особам для представництва перед третьою особою, посвідчення особи власника паспорта та підтвердження громадянства України із застосуванням КЕП.

При цьому БЕН ID-картки є захищеним носієм особистих ключів та використовується з метою здійснення комплексу заходів, пов’язаних з ідентифікацією особи та накладенням кваліфікованого електронного підпису з шифруванням.

Важливо знати, що КЕП не є обов’язковим, і вноситься лише за вашим бажанням, але не раніше від дати виповнення вам 18 років.

Більше інформації за лінком https://dmsu.gov.ua/news/dms/6686.html

11.02.2020 

Перетин кордону з Російською Федерацією тільки при наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон

03.02.2020 

Зима зимою, а весняні канікули не за горами!

Плануючи весняні канікули, радимо завчасно потурбуватися про наявність у вас паспорту для виїзду за кордон, а особливо наявність їх у ваших дітей, оскільки це є однією із умов для перетину кордону.

Звертаємо увагу, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна оформити з самого народження! Термін виготовлення документу займає до 20 робочих днів, а у терміновому порядку до 7 робочих днів.

Для того, щоб оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон для дитини одному із батьків необхідно:

1.Зареєструватися в електронній черзі на сайті ДМС України за посиланням  https://bit.ly/2HROYqX

2.З’явитися до територіального підрозділу, який вказаний в смс повідомленні при реєстрації в онлайн-черзі з відповідним пакетом документів, а саме: паспортом громадянина України одного з батьків,  свідоцтвом про народження дитини (паспортом громадянина України у вигляді ID картки для осіб, які досягли 14-річного віку) та квитанцією про сплату послуги. У разі оформлення закордонного паспорту дитині, що не досягла 12 річного віку, може бути подано 1 фотокартку розміром 10х15 см для внесення відцифрованого відображення особи шляхом сканування.

3.Стан виготовлення документу можна перевірити за посиланням https://bit.ly/2wufSiQ

Звертаємо увагу, що при досягненні 16 річного віку дитина може самостійно звернутися для отримання даної послуги та надати спеціалісту лише паспорт громадянина України у вигляді ID картки та квитанцію про сплату послуги.

  1. Виникли запитання? Вам завжди допоможе чат-бот ДМС у Viber та Telegram за посиланням  https://bit.ly/2NLECON

Також ви можете звернутися на телефонну «гарячу лінію» УДМС України в Чернігівській області за телефоном (0462) 666-185.

28.01.2020

Що таке УНЗР та де його взяти?

Питання заповнення декларацій наразі є досить актуальним для всіх державних службовців. Враховуючи зміни, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції» у 2019 році, одним із питань, яке найбільше турбує громадян, це питання щодо УНЗР та його оформлення.

Отже, УНЗР (унікальний номер запису у реєстрі) це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу. Він формується у разі, якщо інформація про особу вноситься до Єдиного демографічного реєстру вперше. Унікальний номер запису в реєстрі є незмінним.

Як же його отримати?

-  якщо ви є власником одного із біометричних документів, чи то ID – картка, чи то паспорт громадянина України для виїзду за кордон, то УНЗР прописаний на вашому документі, як вказано на малюнку і складається він з 13 цифр.

- якщо ви раптом втратили біометричний документ, то відомості щодо вашого УНЗР ви можете отримати за заявою, особисто або законним представником, у будь якому підрозділі міграційної служби. У відповідності до чинного законодавства дана послуга надається до 3-х робочих днів.

Декілька корисних посилань з даного питання!

https://bit.ly/30DkjYV (закон України «Про внесення змін до законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції).

https://bit.ly/30DSbVI (офіційний сайт Національного агентства з питань запобігання корупції).

https://bit.ly/2G3nY90 (офіційний сайт Державної міграційної служби України).