03 січня 2020

Відповідальний структурний підрозділ:

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

м.Городня, вул.Троїцька, 11

тел. (04645) 2-15-39

ел. адреса: [email protected]

Криволап Володимир Васильович

Організаційна структура упправління соціального захисту населення Городнянської РДА 

 

11.12.2020

Проведено засідання комісії з надання  матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах

11 грудня 2020 р. під головуванням голови комісії, першого заступника голови  Городнянської РДА Ігоря Беребери проведено засідання комісії з надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах.

На засіданні було розглянуто дві заяви, щодо надання одноразової  матеріальної допомоги.

Комісією прийнято рішення  надати  матеріальну допомогу громадянам за рахунок коштів районного бюджету на суму 7000  грн. 00 коп. (сім тисяч гривень 00 копійок).

 

25.11.2020

Подаруємо дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах Новорічний настрій!

Наближаються Зимові свята. У час цих свят понад усе цінується тепло людських стосунків. Особливо його мають відчути діти з інвалідністю.

Підтримати, додати сил жити, вселити надію на краще – обов’язок кожного українця.

Тож просимо винайти можливість долучитися та надати посильну допомогу дітям, які так чекають на Новорічну казку.

IMG_20201116_125.

29.10.2020

Проведення засідання комісії з надання матеріальної допомоги громадям,

які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах

29 жовтня 2020 року під головуванням голови комісії, першого заступника голови Городнянської РДА Ігоря Беребери проведено засідання комісії з надання метеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах.

На засіданні було розглянуто одна заява, щодо надання одноразової матеріальної допомоги.

Комісією прийнято рішення надати матеріальну допомогу громадянину за рахунок коштів районного бюджету на сумму 2000 грн.00 коп. (дві тисячі гривень 00 копійок).

 

16.10.2020

До уваги керівників підприємств в яких працюють постраждалі особи внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1 та 2). Нагадуємо, що відповідно до п.6 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 р. № 936 Ви зобов’язані до 01 листопада 2020 року надати управлінню соціального захисту населення Городнянської райдержадміністрації паспорт даних по підприємству, визначити помісячну потребу в коштах та графік відпусток на 2021 рік, для відшкодування додаткової відпустки потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи

За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за номером   2-74-81.

23.09.2020

До 15 жовтня 2020 року громадяни, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, для забезпечення санаторно-курортною путівкою або для виплати грошової компенсації  повинні подати до управління соціального захисту населення (І поверх, каб. 17): заяву, медичну довідку за формою 070-о, копію паспорта та копію посвідчення категорії 1.        

За детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за номером   2-74-81.

 

 

26.08.2020

Проведено засідання комісії з надання  матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах

26 серпня 2020 р. під головуванням голови комісії, першого заступника голови  Городнянської РДА Ігоря Беребери проведено засідання комісії з надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах.

На засіданні було розглянуто чотири заяви щодо надання одноразової  матеріальної допомоги.

Комісією прийнято рішення  надати  матеріальну допомогу громадянам за рахунок коштів районного бюджету на загальну суму 6500  грн. 00 коп. (шість тисят п’ятсот гривень 00 копійок).

30.06.2020 

Проведено засідання комісії з надання  матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах

26 червня 2020 р. під головуванням голови комісії, першого заступника голови  Городнянської РДА Ігоря Беребери проведено засідання комісії з надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах.

На засіданні було розглянуто три заяви щодо надання одноразової  матеріальної допомоги.

Комісією прийнято рішення  надати  матеріальну допомогу громадянам за рахунок коштів районного бюджету на загальну суму 7000  грн. 00 коп. (сім тисят гривень 00 копійок).

Увага! Особливості роботи в умовах карантину районного управління соціального захисту

19 березня 2020

Управління соціального захисту населення Городнянської райдержадміністрації повідомляє, що установа  штатно працює із введенням  відповідних обмежень щодо прийому громадян.

Одночасно інформуємо щодо можливості подання заяв та документів на призначення субсидій, допомоги при народженні дитини в електронному вигляді.

Через відділення поштового зв’язку приймаються заповнені заяви та декларації для оформлення житлових субсидій.

Для інформування громадян та надання роз’яснень діючого законодавства, без необхідності особистого відвідування управління, працює телефон «гарячої лінії» (04645) 2-16-11 та мобільний телефон 0973495309. Е-mail: [email protected]

13.02.2020.

В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

05 лютого 2020 проект стартував. У проекті можуть взяти участь усі люди з інвалідністю.

 

Проведено засідання комісії з надання  матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах

31 січня 2020 р. під головуванням голови комісії, заступника голови  Городнянської РДА Захарченко Тетяни Віталіївни проведено засідання комісії з надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що перебувають у складних життєвих обставинах.

На засіданні було розглянуто три заяви щодо надання одноразової  матеріальної допомоги.

Комісією прийнято рішення  надати  матеріальну допомогу громадянам за рахунок коштів районного бюджету на загальну суму 7500  грн. 00 коп. (сім тисят п’ятсот гривень 00 копійок).

21.01.2020

До уваги осіб з інвалідністю I та II групи внаслідок війни із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи!

До чинної Постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 року № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, та на транспортне обслуговування» особи з інвалідністю I та II групи внаслідок війни із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї (категорія 1), мають право на виплату компенсації на транспортне обслуговування або на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів без перебування на обліку по забезпеченню автотранспортом. Підставою для отримання компенсаційної виплати є подана до управління заява з пакетом документів відповідної особи з інвалідністю, які передбачені пунктом 9 вищезазначеної Постанови. 

21.01.2020

Щодо забезпечення спецзасобами для спілкування та обміну інформацією осіб з інвалідністю по слуху

Відповідно до чинного законодавства особам з інвалідністю по слуху, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років виплачується компенсація за придбання мобільного телефона (з функцією відеоспілкування). Підставою для виплати компенсації особам з інвалідністю по слуху та дітям з інвалідністю по слуху за мобільний телефон (з функцією відеоспілкування) є висновок відповідно МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по слуху, та фіскальний чек, що підтверджує придбання товару. Особи з інвалідністю по слуху, законні представники дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років можуть придбати планшет замість мобільного телефона (з функцією відеоспілкування) із строком п’ять років, на який видано виріб. Особам з інвалідністю по слуху, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років, що надали фіскальний чек, який підтверджує придбання планшета замість мобільного телефона (з функцією відеоспілкування, відшкодовується вартість планшета в межах граничної ціни на мобільний телефон (з функцією відеоспілкування).

Особам з інвалідністю I і II групи по зору та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від 14 років виплачується компенсація за придбання годинника (електронного - дітям віком від шести років), мобільного телефона (дітям віком від семи років). На підставі висновку МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору, та фіскального чека, що підтверджує придбання диктофона, виплачується компенсація особам з інвалідністю I і II групи по зору з числа студентів та слухачів закладів вищої освіти, особам, які працюють на посадах керівників та їх заступників, дітям з інвалідністю з 14 років, що навчаються в закладах загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, а також юристам, журналістам, педагогічним працівникам, науковцям, перекладачам. Особи з інвалідністю I та II групи по зору та законні представники дітей з інвалідністю по зору віком від семи років можуть придбати аудіоплеєр замість мобільного телефона. Особам з інвалідністю I та II групи по зору та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від семи років, які надали фіскальний чек, що підтверджує придбання аудіоплеєра замість мобільного телефона, відшкодовується вартість аудіоплеєра в межах граничної ціни на мобільний телефон із строком п’ять років, на який видано виріб. 

 

21.01.2020

Щодо переліку виданих засобів реабілітації, що підлягають поверненню у разі смерті та з інших причин, якщо строк їх експлуатації не закінчився

 

Наказом Міністерства соціальної політики України «Деякі питання забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення» від 10 серпня 2018 р. № 1138  затверджено Порядок повернення та списання технічних та інших засобів реабілітації (далі-ТЗР) та Перелік виданих засобів реабілітації, що підлягають поверненню у разі смерті та з інших причин, якщо строк їх експлуатації не закінчився.

Затвердженим Переліком засобів визначили перелік таких ТЗР, що підлягають поверненню за 3 категоріями:

1. Допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому

Засоби для ходіння, керовані обома руками:

ходунки-рамки;

ходунки на колесах;

ходунки-стільці;

ходунки-столи.

2. Засоби для пересування*

1. Крісла колісні:

крісла-каталки;

низькоактивні крісла колісні;

середньоактивні крісла колісні;

активні крісла колісні;

багатофункціональні крісла колісні;

крісла колісні з електроприводом;

електроскутери;

дорожні крісла колісні;

триколісні велосипеди для дітей з інвалідністю.

2. Допоміжні засоби для підйому.

3. Меблі

1. Стійки-парти, стійки.

2. Столи-парти з елементами фіксації тулуба.

3. Ліжка.

_________
* Не підлягають поверненню засоби для пересування, оснащені гігієнічними пристроями.

 

Архів