03 грудня 2019

Районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

15100, м.Городня, вул. Троїцька, 10, тел. (04645) 2-43-57

ел адреса:[email protected]

Директор Висоцька Юлія Юріївна

***

03.12.2019

#НеДайСНІДуШанс

 

          1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

          Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 році. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. 

           СНІД, або Синдро́м набу́того імунодефіци́ту — важке інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), який вражає імунну систему людини, знижуючи при цьому протидію організму захворюванням.

            Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.

             Працівники Городнянського сектору пробації разом із фахівцем Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучились до просвітницької роботи та провели захід для клієнтів пробації. Метою заходу є підвищення обізнаності клієнтів пробації про проблему ВІЛ/СНІДу, популяризація відповідальної і безпечної поведінки, підвищення толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ. Підоблікових ознайомлено із засобами захисту та шляхами вчасного виявлення хвороби. Наостанок було переглянуто фільм щодо профілактики СНІДу та вручено буклети.

Сподіваємося, що одного разу можна буде сказати – зі СНІДом покінчено назавжди!

Архів