01 листопада 2018

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)  ГОРОДНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Адреса: 15100, Чернігівська обл., Городнянський район,

м.Городня, пров. Троїцький, 2

тел. (04645) 2 17 29

ел. адреса: [email protected]

Директор: Семенова Наталія Костянтинівна

30.09.2020

      З метою наближення соціальних послуг, доступності та зручності їх отримання мультидисциплінарна команда територіального центру вирушила у віддаленні куточки нашого району. Впродовж серпня-вересня роботою команди охоплено Куликівський старостинський округ Вихвостівської ОТГ, Пекурівський, Поліський, Бутівський, Володимирівський та Солонівський  старостинський округ Городнянської ОТГ; Хоробицьку, Андріївську, Макишинську, Деревинську та Ільмівську сільські ради, а також встигли побувати в с.Кусії Переписької сільради.

       Для потребуючих незахищених мешканців сіл з дотриманням всіх карантинних вимог було проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу, перевірено якість надання соціальних послуг підопічним відділення соціальної допомоги вдома, надано благодійну гуманітарну допомогу у вигляді одягу та білизни б/в, а всі бажаючі скористались послугами перукаря.

 

 

08.05.2020

Працівники територіального центру привітали ветеранів зі святом Перемоги

9 Травня - не тільки прекрасний весняний день, а й незабутня, пам'ятна дата- День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так мало залишилося тих, хто має безпосереднє відношення до цього свята, кому особисто ми повинні зараз вклонитися і подякувати. 

Працівники територіального центру привітали ветеранів з цим великим святом. Дорогих кожному з нас людей, нашу гордість і славу. Людей, перед якими низько схиляємо свої голови і віддаємо любов своїх сердець не лише в переддень пам’ятної дати.

Квіти, листівки, подарунки, щирі слова вдячності учасникам бойових дій -  як доказ величності їх вчинку та гордості за подвиги героїв Городнянщини.

Висловлюємо вдячність небайдужим, щиросердним людям, які надали посильну допомогу та підтримали проведення благодійної акції територіального центру для підтримки ветеранів.

 

 

Шановні ветерани!  

Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!
Немає правди у війни,

Бо правда – в мирі та любові!

10.04.2020

Територіальний центр взяв участь у благодійній акції та надав адресну доставку продуктів соціально вразливим категоріям громадян 

 

В період коронавірусної інфекції ми все частіше чуємо погані новини і розуміємо, якою надзвичайно важливою місією є підтримка вразливих верстви населення.

Так в ці весняні дні у співпраці територіального центру з соціально відповідальним бізнесом – мережею продуктових магазинів «АТБ» та учасниками проекту: Rozetka - Нова пошта - Благодійний фонд «Життєлюб», в двері до підопічних терцентру завітає працівник установи з вісточкою - благодійними продуктовими наборами. 

Територіальний центр адресно доставив продуктові набори, надані мережею «АТБ», які були отримані в м.Сновськ, одиноким громадянам віком понад 80 років та особам з інвалідністю 1 групи, які перебувають на обслуговуванні і потребують догляду. В складі набору були товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, олія, печиво, чай, апельсин, туалетний папір.

В процесі доставки до кінцевих адресатів знаходяться  продуктові набори від учасників проекту: Rozetka - Нова пошта - Благодійний фонд «Життєлюб». Склад набору підібрав фонд «Життєлюб», він же розподілив набори по містах-учасниках проекту. До речі Городнянщина стала експериментальною платформою в Чернігівській області. В рамках проекту частина продуктових наборів, що передав інтернет-магазин Rozetka,  доставлена Новою поштою до установи. Далі зусиллями працівників терцентру і представників сільських рад та старостинських округів, за що хочеться висловити безмежну вдячність в відчутті співпраці та небайдужості, роздані набори в руки самотніх немічних, якими опікуються соціальні робітники, та непрацездатним особам з інвалідністю. Це так звані «підвішені» набори продуктів,  до складу яких входять гречка, макарони, рис, цукор, пшенична крупа, тушкована свинина, соняшникова олія, вафлі і туалетний папір.

Наразі очікується доставка решти наборів від проекту: Rozetka - Нова пошта - Благодійний фонд «Життєлюб» для подальшої доставки їх потребуючим.

Територіальний центр в умовах карантину активно працює над наданням соціальних послуг, спрямованих  на задоволення життєво необхідних потреб незахищеним верствам населення, які перебувають на обліку, з дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів. Були внесені вимушені зміни до графіків відвідування з метою охоплення та для недопущення інфікування уразливих верств населення - осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Забезпечується закупівля та доставка до помешкань підопічних продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів тощо, а також занос води, палива, вирішення питань в державних установах, зв'язок з родичами та інші соціальні послуги за потреби громадян.

 Приносимо вибачення за тимчасові незручності в наданні соціальних послуг, вимушені зміни звичного ритму роботи та закликаємо поставитись з розумінням до ситуації, яка склалася в період карантину. В черговий раз нагадуємо -  залишайтесь вдома та дотримуйтесь самоізоляції - це надійний спосіб вберегтись від інфекційної вірусної хвороби COVID-19!

 

 

Святкові заходи до 8 березня в терцентрі

Весна… Напевне, не знайдеться людини, а особливо жінки, яка б не любила весну. За що ми любимо весну? За яскраве сонечко, за звук талої води, що крапає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань. І за те, що на початку весни є перше весняне свято – Міжнародний жіночий день 8 березня.

 Працівники територіального центру для своїх відвідувачів підготували ряд святкових заходів. Так, 4 березня було організовано поїздку до міського палацу культури до м. Чернігова на вечір гламуру та шику від ChernigivBand Mood. Присутні отримали насолоду, слухаючи концерт, також мали змогу зробити цікаву весняну фотосесію.

Панував весняний настрій в клубах та групах, які діють у відділенні денного перебування. Гуртківці отримали не тільки позитивні емоції, а й суверіни «Мішочки щастя», спеціально виготовлені до цього свята.

6 та 7 березня з концертною програмою виступили учасники ансамблю «Городняночка» та «Танцующие бабочки», які діють при терцентрі для мешканців Городнянщини. Приємні хвилини відпочинку та гарний настрій отримали всі присутні на концертах.

 Без уваги не лишились і жіноча частина колективу терцентру. Отримавши привітання, подяку за сумлінну працю та подарунки.

 

04.03.2020 

Скандинавська ходьба в терцентрі

Пенсійний вік –ще не привід відмовлятися від фізичного навантаження. І це не даремно. Тому що метаболічний синдром (комплекс з високого тиску, високого холестерину, підвищеного цукру в крові, ожиріння …) у тих, хто веде рухливий спосіб життя спостерігається рідше.

Заняття фізкультурою допомагають відновити пам'ять, поліпшити роботу мозку. Саме тому, у територіальному центрі особлива увага приділяється заняттям з фізкультури, що дарують молодість та гарний настрій відвідувачам. 

Довго виношувалась ідея по відкриттю  занять зі скандинавської ходьби і вже тривалий час впроваджено та успішно функціонують в терцентрі для людей благородного віку. Саме цей вид спорту простий та доступний всім, і кардіо навантаження під час ходьби дає велику користь для здоров’я людини. Рух на свіжому повітрі поліпшує здоров’я, а гарна компанія – настрій та душевну рівновагу. 

          «Ходьбарі»  збираються тричі на тиждень на стадіоні. За допомогою медичного працівника був  розроблений комплекс вправ для розминки на початку заняття, так і впродовж його.

 

04.03.2020 

Краса і затишок рідної оселі

        Серветка - неодмінний предмет сервіровки, а гарно складена – ще й прикраса святкового столу. В наш час існує велике різноманіття серветок, а також безліч способів їх згортання.

          Напередодні Міжнародного жіночого дня, у територіальному центрі відбувся майстер-клас під назвою «Краса і затишок рідної оселі». Відвідувачі відділення денного перебування були ознайомлені з історією виникнення серветок,видами та способами їх складання.  Із захопленням присутні набували майстерності з різних технік складання серветок, ознайомились з правилами розташування на святковому столі.

          За роботою час промайнув непомітно. Учасники майстер-класу, набувши нових навичок, з піднесеним настроєм поспішили  ділитись враженнями.

 

За інформацією територіального центру

03.03.2020 

Зігріймо серце добротою

    В передостанній зимовий, але по весняному  сонячний та теплий день 28 лютого для мешканців відділення стаціонарного догляду зусиллями працівників та відвідувачів терцентру був організований та успішно проведений святковий захід на тему «Зігріймо серце добротою».

    Окрасою свята стало музичне вітання від ансамблю «Городняночка», що діє при терцентрі, Наталії Анопрієнко та працівників відділення, які по життю не «розлучаються з піснею».

   Лунали  щирі привітання від директора терцентру Наталії Семенової та голови профспілки Наталії Гатауліної, які побажали усім міцного здоров’я й подякували присутнім за роки праці, віддане добро та любов людям.

     Всім дуже сподобалась запропонована розважальна програма. Адже увага та турбота, приділена стареньким, викликає море позитиву та наповнює їх літа яскравими барвами. А наприкінці заходу підопічних очікував святковий обід та солодкі сюрпризи і подарунки.

За інформацією територіального центру

 

20.02.2020

Надаємо соціальні послуги тим, хто їх потребує

19 лютого 2020 року було здійснено моніторинг якості надання соціальних послуг підопічним відділення соціальної допомоги вдома, які проживають в с. Вокзал-Городня та с. Ясенівка.

Працівники терцентру поспілкувалися, вивчили потреби та побажання підопічних, отримали відгуки, про те, як виконує свою роботу соціальний робітник.

Також було проведено роботу з виявлення потенційних отримувачів соціальної послуги догляду вдома. Визначено індивідуальні потреби потребуючих, надано вичерпну інформацію про періодичність, зміст та умови надання соціальних послуг територіальним центром.

Докладаючи максимум зусиль для задоволення потреб одиноких непрацездатних громадян, які опинилися у складній життєвій ситуації, наближаємо соціальні послуги для тих, хто їх потребує.

 

 

06.02.2020

Пожежна безпека

З метою недопущення пожежі та вживання профілактичних заходів для її попередження в територіальному центрі були проведені інструктажі з питань пожежної безпеки.

Розглядалось, через що виникають пожежі у побуті в осінньо-зимовий період, як уникнути загорань, як поводитися при виникненні пожеж та інших небезпечних подій, як обслуговувати та користуватися первинними засобами пожежогасіння.   

Однією з тем, що активно обговорювалась - тема вогнегасників. Зокрема, які є види, як правильно ними користуватися, обслуговувати та, як з їх допомогою ліквідувати загорання на ранній стадії його виявлення.

Користь таких лекцій величезна, адже кожного разу нагадується, як діяти при пожежі та різних НС, щодо не допущення  паніки в стресовій ситуації.

04.02.2020

Творча майстерня

Однією з ефективних форм розповсюдження власного  досвіду є проведення майстер-класів. Цей вид діяльності завжди є актуальним серед відвідувачів територіального центру.

У відділенні денного перебування створено Творчу майстерню, на заняттях будуть проводитись різноманітні майстер-класи для бажаючих відвідувачів терцентру.

Саме 31 січня розпочала свою діяльність Творча майстерня. Темою першого заняття було «Виконання ігрової ляльки-мотанки та застосування її в повсякденному житті». Проводила його Федосенко Наталія Миколаївна, соціальний працівник відділення денного перебування.

Присутні прослухали інформацію про історію виникнення цього оберіга, традиції виконання та правила використання її в нашому побуті. Виконали найбільш розповсюджену ляльку-мотанку-ігрову, якою можна гратися й розігрувати різні сценки або спектаклі всією сім’єю. З великим захопленням й задоволенням відвідувачі, під чуйним керівництвом Наталії Миколаївни, поетапно  виконували завдання. Не зчулися, як пролетів час.

Отримавши великий заряд позитиву, задоволення від виконаної роботи, з словами вдячності учасники майстер-класу понесли свої вироби до рідних.

03.02.2020

Театральні подорожі

 

Традиційно для відвідувачів територіального центру працівники відділення денного перебування організовують подорожі в світ мистецтва.

Відкриття театрального сезону 2020 року відбувалося черговою поїздкою до Чернігівського драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка на п’єсу  І. Котляревського «Наталка Полтавка». Це дивовижний твір, який вже два століття не сходить зі сцен кращих театрів України.

Його музичне оформлення тісно пов’язане з національним пісенними традиціями і близьке духовному українському менталітету. Яскраві народні характери, безліч пісень - все це поєднала на сцені  історія  кохання  гарної сільської  дівчини Наталки і працьовитого наймита Петра, яка стверджує, що лише найкращі людські якості стають запорукою щастя. Постановка акторів театру наповнена щирою атмосферою, дотепним народним гумором, обрядами та красою української душі.

 Оригінальне сценічне оформлення, на фоні якого проходило дійство, не змогла залишити в залі нікого байдужим.

Глядачі мали можливість отримати гарні емоції від перегляду дійства та зарядитися позитивом до наступної зустрічі.

03.02.2020 

Річниця клубу «Сад. Город»

Про діяльність клубу «Сад.Город», який діє при терцентрі, неодноразово висвітлювалося в ЗМІ та на сайтах.

Початок цього року розпочався також з гарної події. Так, 01 лютого гуртківці відсвяткували свій сьомий День народження .

Жодне свято не проходить без бажаних гостей, подарунків та сюрпризів. Не винятком став і день народження клубу.

Вразив своїм різноманіттям, змістом та актуальністю буклет, виготовлений до цієї дати, та безліч різноманітних подарунків.

Зачарувало всіх музичне привітання, а саме авторська пісня Бендрика О.М, підготовлена до цієї події.

В «родинному» колі за чашечкою трав’яного ароматного чаю присутні згадували, чому вони навчились і дізналися за ці роки, і кожен висловив побажання всім на наступний рік. «Тепла» атмосфера створила гарний настрій, з яким і покидали стіни терцентру гуртківці.

20.01.2020

Новорічно-різдвяний настрій, створений від щирого серця

 Зима - найбагатша на свята пора року. Новорічно-різдвяні святкування в Україні зосереджені довкола трьох християнських свят – Різдва Христового, Святого Василя та Водохреща.  Ми не уявляємо цих свят без колядок, щедрівок, вертепів. Працівники та відвідувачі територіального центру соціального обслуговування радо підтримують українські традиції, і уже декілька років поспіль організовують привітання мешканців та гостей міста з різдвяними святами. 

Так, ансамбль «Городняночка», що діє при терцентр,  7 січня радував різдвяним співом всіх присутніх у Свято-Миколаївському храмі м. Городні, 11 – прийняв участь у фестивалі колядок і щедрівок «Сяйва Різдва».  І вже традиційно учасники колективу 13 січня дарували святковий настрій працівникам різних установ міста. Вони не тільки заспівали колядки та щедрівки, а й зробили маленьку концертну програму з привітаннями та різноманітними піснями. Завершили колядування ансамбль «Городняночка» у церкві с. Хрипівка 14 січня.

За імпровізований концерт ансамблю дарувались добрі слова, посмішки, гарний настрій та гостинці від слухачів.

08.01.2019 
 

В пошуках новорічного настрою

 

Напередодні новорічних свят кожен вірить в казку та диво. Тому традиційна подорож до новорічного Чернігова  не стала винятком для відвідувачів терцентру й цьогоріч.

Перлиною цієї поїздки було відвідування обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм. Саме в цей день була прем'єра програми «Різдво» академічного ансамблю пісні і танцю «Сіверські клейноди». Переважну більшість композицій, які увійшли до дійства, глядачі побачили і почули вперше. Прем’єра стала великим успіхом «Сіверських клейнодів»: по завершенню програми переповнена зала аплодувала артистам стоячи.

Зарядившись позитивними емоціями, піднесеним новорічним настроєм та провівши незабутню фотосесію,  повертаючись додому вже планували та обговорювали нові заходи, які будуть для них для них проводитись в територіальному центрі. 

 

Новорічне свято

 

Новий рік в Україні асоціюється з новими починаннями, подарунками та здійсненням заповітних бажань та мрій. Це свято з нетерпінням чекають як діти, так і дорослі. Для своїх відвідувачів та підопічних працівники територіального центру 27 грудня провели «Новорічну подорож навколо світу».

З великою любов’ю вітала присутніх директор терцентру Наталія Семенова. Вона побажала усім здоров’я, вічної молодості в душі, приємних подій в житті, радості, щастя і добра.

У по-новорічному вбраній залі лунали запальні пісні від ансамблю «Городняночка»(територіального центру), Борисовець Л.Л., Ярмош Т.В., Бендрика О.М., запрошених артистів та авторські вірші глядачів. Приємно вразили танцювальні номери від колективу «Танцующие бабочки», якій діє при терцентрі.

 Присутні із задоволенням приймали участь у різноманітних новорічних завданнях. А наприкінці заходу зявились Дід Мороз та Снігуронька, які привітали і подарували кожному з присутніх невеличкий подарунок,який був створений руками працівників та відвідувачів територіального центру.

Свято пройшло весело і цікаво та вдялося на славу, завдяки спільній співпраці між працівниками та відвідувачами. Адже саме вони вміють драйвові відпочивати, отримувати величезне задоволення від всього і дарувати позитивний настрій іншим.

13.12.2019

Театральні подорожі

Чергова подорож відбулася 4 грудня. Для відвідувачів терцентру було організовано поїздку до філармонії на всеукраїнський тур музично-театралізованої вистави “Різдвяна Кантата” . Це дійство побачили глядачі в більше ніж 12 містах України.

Городнянців зустріло святково прикрашене фойє. Присутні насолодились оперою про народження  Ісуса Христа, та мюзиклом зворушливої різдвяноїісторії, інтерпретації класичної казки Ганса Крістіана Андерсена “Дівчинка з сірниками”. 

Хоча природа не сприятлива для створення новорічно-різдвяного настрою, але відвідавши філармонію відчуття новорічного дива було втілено в життя.

 

13.12.2019

Майстерня новорічних іграшок почала свою роботу

Декілька років у територіальному центрі працює клуб «Меридіан», в якому об’єднались люди з інвалідністю. Члени клубу за ці роки потоваришували, допомагають  і підтримують одне одного  в різних ситуаціях. На заняттях  вони не тільки спілкуються, проводять між собою шахові турніри, діляться своєю творчістю.

В грудні на черговому засіданні гуртківці почали виготовляти новорічні іграшки. За допомогою працівника терцентру був проведений майстер-клас по виготовленню новорічних виробів із бісеру та бусинок, всі старанно створювали свої іграшки. Під час роботи у присутніх з’явився новорічний настрій, надії на те, що збудяться мрії та позитивні зміни у новому році.

04.12.2019

Мудрість, неповторність, вишуканість, яка надихає

 

Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городнянської райдержадміністрації постійно працює над пошуком нових креативних ідей та підходів до виконання, на перший погляд, рутинних обов’язків. Працівники постійно знаходяться в тісному житті-співпраці між підопічними та відвідувачами.

Ламаючи стереотипи, ми доводимо, що при повній гармонії між працівниками та відвідувачами , при бажанні та завзятості можна здолати будь-які перепони. 

        1 грудня 2017 року  в стінах територіального центру створився черговий гурток «Танцующие бабочки». Довго виношуючи ідею та підбираючи відповідну кандидатуру для хореографа, вибір зупинився на тендітній жінці Бурась Наталії Іванівні. Вона на волонтерських засадах та при допомозі працівників відділення денного перебування (які до речі теж були вимушені пізнавати ази, а потім-вдосконалювати майстерність танцю) згуртували бажаючих навчитись танцювальним па, знаходячись на заслуженому відпочинку.

       Протягом двох років кожного тижня проходили заняття, на які гуртківці приходили за будь-яких умов та  при любій погоді. І вже в цьому році на тематичному святі «Як серце осені не хоче…» вперше городнянці побачили результати спільної кропіткої праці. До уваги глядачів були представлено два хореографічні номери.

        А на дворіччя свого існування «дівчата-гуртківці» поїхали на фестиваль-конкурс «Мої роки – моє багатство» для людей віком від 55 років до м. Києва. Свої таланти представили художні колективи та ансамблі з Києва, Чернігова, Городні, Лубенів та Білої Церкви. Учасники показали свою творчість у номінаціях вокальні ансамблі, вокальні тріо, дуети, солісти, авторська пісня, народні, естрадні та східні танці, розмовний жанр. Оцінювали таланти поважне журі на чолі з головою – Заслуженою діячкою мистецтв України Світланою Садовенко.

        До цього виступу колектив активно готувався, і недаремно, адже додому вони привезли кубок та диплом І ступеню в номінації «Вільна танцювальна композиція», в черговий раз підтвердивши, що Городнянщина багата на таланти.

        Протягом дня фестивалю-конкурсу у залі та на сцені панувала святкова атмосфера, учасники отримали гарний настрій, шквал емоцій, завели нові знайомства та отримали поштовх до нових звершень та підкорення висот.

 

Фахівець із соціальної роботи терцентру Алла Савоста

03.12.2019

Перешкод для добра не існує…

 

     3 грудня вся світова спільнота  відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Городнянської райдержадміністрації намагаються щоденно розрадити своїх  підопічних та відвідувачів, а з особливим теплом і розумінням щорічно проводять заходи з метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, розширення їх можливостей та сприяння в адаптації і вирішенні матеріально-побутових проблем.

    Цього року 29 листопада для учасників клубу «Меридіан», які мають групу інвалідності, була організована поїздка до Чернігівського обласного художнього музею ім. Г.Галагана. Там відкрилась виставка «Відлуння душі», де представлено більше сотні робіт творчих людей, котрі не підкорилися випробуванням долі, а знайшли себе у мистецтві як справжні світочі життя. На цій експозиції є також роботи членів клубу.

   Городнянців ознайомили з історією виникнення музею, провели по виставочним залам. Помилувались учасники і картинами, яким більше 100 років. Але найбільше припало до вподоби виставка робіт людей з особливими потребами та фотовиставка «Світ навстіж».

    Також територіальним центром була проведена щорічна благодійна акція «Милосердя» приурочена цій даті. До керівників підприємств та приватних підприємців були направлені листи з проханням підтримати благодійну акцію та надати посильну допомогу особам з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обліку в установі та яких обслуговують соціальні робітники.   

    Завдяки наданій допомозі стало можливим сформувати та роздати продуктові набори, які як ніколи стали доречними, адже вияв уваги та підтримки як океан доброти,  невимовне почуття вдячності, хвилини, зігріті теплом наших з вами сердець.

    Завдяки небайдужості цих людей стало можливим подарувати маленьку часточку добра в оселі людей з інвалідністю жителів району, Тупичівської та Городнянської громади.

Завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги терцентру Наталія Гатауліна

02.12.2019

Черговий виїзд до сіл району

 

Мультидисциплінарна команда терцентру 27 та 28 листопада здійснила виїзд  до  Ільмівської сільської ради та Володимирської  сільської ради.

Фахівці відділення соціальної допомоги вдома провели обстеження матеріально-побутових умов проживання підопічних, вивчили потреби та проблемні питання людей похилого віку. Під час обстеження одинокі жителі висловили вдячність різні види соціальних послуг, які надаюсь соціальні робітники, зокрема оплату житлово-комунальних послуг, прибирання помешкань, придбання медикаментів та товарів.

Працівники  відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги  надали малозабезпеченим особам похилого віку та  особам з інвалідністю гуманітарну допомогу у вигляді одягу б/в,  а також  послуги перукаря (чоловічі та жіночі стрижки).

Члени мультидисциплінарної команди територіального центру працюють над розширенням видів послуг та підвищення іх якості, а також продовжують вивчати потреби населення в соціальних послугах.

Інформація підготовлена територіальним центром соціального обслуговування

 

 

Знову про актуальне

З початком опалювального періоду черговий раз виникає питання стосовно оплати житлово-комунальних послуг. Тож на численні прохання  відвідувачів відділення денного перебування  працівниками терцентру було організовано «круглий стіл» щодо змін в оформлені та нарахуванні субсидій.

 Для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з цього питання 25 жовтня була запрошена Заяць В.М., начальник відділу грошової виплати і компенсацій. В ході бесіди були надані роз’яснення щодо нововведень та особливостей в нарахуванні житлових субсидій  на опалювальний період, про порядок заповнення декларації та багато іншої важливої інформації.

Під час обговорення слухачі отримали змістовні й доступні відповіді на  хвилюючі питання, почули їх фахове роз’яснення.

Архів новин