20 серпня 2008

Відповідальний структурний підрозділ 

сектор з питань надзвичайних ситуацій, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань запобігання та виявлення корупції 

Черненко Валентина Євгеніївна  

 тел. (04645) 2-74-97

ел.  адреса: [email protected]

02.01.2020

22 листопада 2018

Державні службовці навчалися протидіяти проявам корупції

Сьогодні за програмою короткотермінового семінару "Забезпечення ефективності та протидії появам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування" навчалися працівники райдержадміністрації, сільських, районної та міської рад. 

Заняття відкрила голова райдержадміністрації Світлана Ященко.

Перед присутніми із тематичними матеріалами виступив професор кафедри трудового права Чернгівського національного технологічного університету, доктор юридичних наук, доцент В’ячеслав Пузирний. 

Особлива увага була надана розгляду ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції". Аудиторія мала змогу отримати відповіді на запитання, що стосувалися зміни майнового стану декларантів, а саме отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб.

В’ячеслав Пузирний ознайомив присутніх з Порядком інформування Національного агентства про відкриття валютного рахунку в  установі банку-нерезидента.

Прес-служба райдержадміністрації