back

Щодо заповнення електронних декларацій

24 березня 2017

Відповідно до Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», з 01 січня 2017 року розпочався другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 01 квітня 2017 року.

З метою налагодження ефективної співпраці у сфері формування і реалізації державної антикорупційної політики в Україні до уваги пропонуємо наступні інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій:

1. https://www.youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg

2. https://nazk.gov.ua/deklaraciya - Навчальне відео із заповнення декларацій у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування».

3. https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomogu-subyektam-deklaruvannya

- Навчальне відео з реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування»;

- Навчальне відео із зміни цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого декларування».