24 січня 2018

Городнянський районний територіальний центр комплектування 

та соціальної підтримки 

 

15100, м. Городня, вул. Чернігівська, 40

 

тел. (04645) 2-17-80

 

Військовий комісар: Довгий Олег Олександрович 

Новини 

17.09.2020

«СИЛА, ВІДВАГА, ЧЕСТЬ!»

Збройні Сили України запрошують кандидатів з високими морально-діловими якостями для якісного виконання завдань в мирний час та особливий період на військову службу за контрактом.

Держава гарантує грошове, речове, медичне, харчове та інші види забезпечення на високому рівні, а також соціальний захист для військовослужбовців та членів їх сімей.

Переваги та пільги служби у Збройних Силах України:

- стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання від 10200 гривень;

- безкоштовне медичне обслуговування в закладах Міністерства Оборони;

- щорічну оплачувану відпустку (від 30 до 45 діб);

- грошову виплату при підписанні першого контракту 14800-17620 гривень;

- можливість підписання контракту строком на 6 місяців;

- матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячного грошового забезпечення;

- додаткові виплати за участь в ООС від 6500-17500 гривень;

- кредитні канікули ( замороження тіла кредиту та процентів);

- військова служба зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби;

Довідки за адресою: м.Городня, вул. Чернігівська 40. Тел.: 0667918785, 0974735285.

 

Запрошуємо жителів Городнянщини відновити свої військові навички, необхідні для оборони у разі потенційної небезпеки

Ось уже який рік Україна живе у режимі воєнної небезпеки. Кожен із нас розуміє, хоч зі сходу України не долітають снаряди на Північ,  Захід чи в Центр країни, але майже щодня долітають сумні звістки. І сьогодні кожен з нас – це захисник не просто України, а передусім своєї домівки, своїх рідних, батьків і дітей.

Саме тому цього року будуть проведені широкомасштабні навчання з територіальної оборони по всій Україні.В Чернігівській області такі заходи пройдуть у м.Сновську в вересні. 

Навчання проводяться під гаслом «Захисти свій дім – захисти свою Україну», аби кожен міг постояти за свою домівку і кордони. 

Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок з володіння зброєю, інженерної та тактичної підготовки.

Тому, всі особи від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні або обмежено придатні до військової служби мають можливість втілити в життя цікаву та насичену програму, спробувати себе у  військовій справі, відновити свої бойові та тактичні навички, зустріти нових друзів.

При цьому є можливість отримати чергове військове звання.

Крім того, призвані на збори забезпечуються матеріальними засобами, військовим одягом та харчуванням, отримують добові та грошові виплати в залежності від військового звання.

За призваними на збори, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата.

На весь час здійснюються грошові виплати із розрахунку до двох прожиткових мінімумів.

Тим, які на день призову на збори не працюють, виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму.

Порядок проходження зборів можна дізнатися в Городнянському районному військовому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.тел 098 0968290.

Для бажаючих вступити на військову службу!

28.01.2020 

До відома вступників до вищих навчальних закладів!

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи закладів вищої освіти (далі - ВВНЗ та ВНП ЗВО) здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, утворених відповідно до законів України.

Підготовку для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського (старшинського) складу здійснюють військові коледжі сержантського (старшинського) складу ВВНЗ.

На навчання приймають осіб, які здобули повну загальну середню освіту з числа цивільної молоді, випускників військових (військово- морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за контрактом.

Випускники військових коледжів сержантського (старшинського) складу отримують військову освіту та диплом державного зразка освітньо- кваліфікаційного рівня - молодший спеціаліст”. Термін навчання 2,5 роки.

Випускники ВВНЗ та ВНП ЗВО отримують вищу освіту освітнього ступеню “бакалавра” (“магістра”) та відповідну військово-професійну кваліфікацію. Термін підготовки на посади офіцерів командного складу - 4 роки, офіцерів інженерного, гуманітарного, юридичного та адміністративного складу - 5...5,5 років.