06 травня 2016

Управління державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області

15100, м. Городня, вул. Радянська, 57, тел. (04645) 2-10-90

Начальник

Денесенко Наталія Олександрівна

***

Увага! Нові реквізити рахунків

13 січня 2020

З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203.

Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів, рахунки для зарахування власних надходжень, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» (зі змінами).

Звертаємо увагу, що рахунки, які були відкриті за Планом рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Державного казначейства України від 28.11.2000 №119 (далі – План рахунків №119) з 01.01.2020 закриті.

Додатки:

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету

Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету

За інформацією районного управління 

Державної казначейської служби

Рахунки за балансовим рахунком 2625 „Кошти на вимогу фізичних осіб для здійснення операцій з використанням платіжних карток виключено з Плану рахунків бухгалтерського обліку банків

26 лютого 2019

Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області повідомляє, що згідно Постанови правління Національного банку України від 21.12.2018 року №143 заборонено для вказання в електронних розрахункових документах та електронних розрахункових повідомленнях СЕП (системи електронних платежів) рахунки за балансовим рахунком 2625 „Кошти на вимогу фізичних осіб для здійснення операцій з використанням платіжних карток”. Такі рахунки виключено з Плану рахунків бухгалтерського обліку банків України.

Стягувачам – фізичним особам, які мали рахунки 2625 „Кошти на вимогу фізичних осіб для здійснення операцій з використанням платіжних карток”, необхідно отримати інформацію про нові банківські реквізити в тих установах банків, де були відкриті рахунки 2625.

За інформацією Управління державної казначейської служби 

України у Городнянському районі Чернігівської області

 

Розпорядження КМУ №816 від 15 листопада 2017 року "Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів"

***************************************************************

До відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів!

В зв’язку масовим підключенням розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету з 1 січня 2018 року та розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів з 1 квітня 2018 року Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області (далі - Управління) повідомляє наступне.

Відповідно до Регламенту роботи Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 01.02.2016 року №31 зі змінами, час роботи відокремлених пунктів реєстрації АЦСК ДКСУ Чернігівської області з клієнтами встановлений з 9:30 до 16:30, обідня перерва з 13:00 до 13:45.

Після підготовки повного пакету документів, необхідного для проведення процедури реєстрації заявника та формування посилених сертифікатів ключів підписувачів, представнику розпорядника (одержувача) бюджетних коштів необхідно в телефонному режимі узгодити з адміністратором реєстрації відповідного ВПР АЦСК ДКСУ Чернігівської області орієнтовну дату та час відвідування ВПР для персонального подання документів.

Після формування посилених сертифікатів ключів адміністратор реєстрації ВПР АЦСК інформує Управління та надсилає на адресу електронної пошти Управління посилені сертифікати ключів клієнта, для подальшої передачі їх адресату.

Управління, в залежності від виду носія ключової інформації (далі – НКІ):

- в разі генерації на НКІ ТОВ “Автор” (Cмарт-карта CryptoCard-337 або електронний ключ SecureToken-337) записує ці сертифікати на НКІ за допомогою програмного забезпечення «Утиліта користувача ЦСК»;

- в разі якщо генерація ключів відбувалась на НКІ “Алмаз 1-К” АТ ІІТ,

передає їх представнику розпорядника (одержувача) для самостійного виконання імпорту підписувачем (на робочому місці клієнта) власного сертифікату, корпоративного сертифікату ДКСУ (ACSK DKSU.crt) та кореневого сертифікату ЦЗО (CZO.crt) до файлового сховища за допомогою програмного забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК».

Також зазначаємо що власні сертифікати підписувачів, корпоративний сертифікат ДКСУ (ACSK DKSU.crt) та кореневий сертифікат ЦЗО (CZO.crt) клієнти Управління можуть отримати самостійно на офіційному сайті АЦСК Державної казначейської служби України за адресою - http://acsk.treasury.gov.ua/sertifikati_acsk/ .

Економічне навчання для працівників фінансово-бухгалтерських служб розпорядників бюджетних коштів

В Управлінні Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області 11.05.2017 року було проведено економічне навчання для працівників фінансово-бухгалтерських служб розпорядників бюджетних коштів району, яке проводилося Державною казначейською службою України у режимі відео-, аудіоконференції.

Розглядалися актуальні питання щодо:

1. Застосування програмно-цільового методу у місцевих бюджетах.

2. Використання коштів міжнародних грантів.

3. Проведення видатків закладів охорони здоров`я за скороченою економічною класифікацією видатків бюджету.

4. Складання фінансової та бюджетної звітності.

5. Складання звітності об`єднаннями співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Дорожня карта підключення до системи дистанційного обслуговування

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

З метою гідного відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України та відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення Державною казначейською службою України Дня державного прапора України та 25-ї річниці незалежності України, в управлінні Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області 08.08.2016 року було проведено конкурс дитячого малюнку, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

В конкурсі взяли участь діти працівників Управління. В своїх роботах діти відобразили власне бачення символів незалежної України.

Переможцем конкурсу визначено малюнок Пінчук Анни “Моя чарівна Україна”.

Малюнок переможець

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області доводить до відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що з 01.07.2016 року набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 02.06.2016р. № 523 “Про внесення змін до Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів” (далі-Порядок), зареєстрований в Міністерстві юстиції України13.06.2016р. За № 847/28977.

Відповідно до змін, внесених до підпункту а) підпункту 2.6.2 Порядку: Місячна бюджетна звітність подається до органів Казначейства за формами (додатки 5 — 7, 9-11), визначеними абзацами третім-п’ятим, сьомим-дев’ятим підпункту 2.1.2 пункту 2.1. цієї глави.

Підпункт б) підпункту 2.6.2 Порядку доповнено новим абзацем наступного змісту: Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів (Додаток 12) подається розпорядниками нижчого рівня до розпорядників вищого рівня та головними розпорядниками бюджетних коштів до Казначейства України у складі зведеної квартальної та річної фінансової і бюджетної звітності головних розпорядників бюджетних коштів.

Пункт 3.4 доповнено новим абзацом щодо окремого складання “Звіту про надходження та використання коштів загального фонду”(форма № 2д, № 2м) (додаток 4) та пункт 3.5 доповнено новим абзацом щодо окремого складання “Звіту про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду” (форма № 4-3д, № 4-3м) (додаток 7) у разі наявності залишків коштів на на особових рахунках головних розпорядників місцевих бюджетів та розпорядників коштів місцевих бюджетів нижчого рівня, що мають свою мережу.

Крім того, було суттєво змінено додаток 11 до цього Порядку — Звіт про заборгованість за окремими програмами ( форма № 7д.1, № 7м.1) та Додаток 12 - Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів.

Додаток 11- Звіт про заборгованість за окремими програмами (форма № 7д.1, № 7м.1) — на 1 арк.;

Додаток 12 - Довідка про використання кредитів (позик) від іноземних держав, банків і міжнародних фінансових організацій для реалізації інвестиційних проектів — на 1 арк.

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Функціонування телефонної «гарячої лінії»

в Управлінні Державної казначейської служби України

у Городнянському районі Чернігівській області.

З метою підтримання прямого зв’язку Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівській області (далі-Управління) з громадянами, невідкладного реагування на проблеми громадян, практичної реалізації інформаційної політики Управління, дотримання антикорупційного законодавства та запобігання і протидії корупції, в Управлінні створено телефонну «гарячу лінію».

Основними завданнями «гарячої лінії» є:

- надання роз’яснень з питань, що виникають у громадян, які пов’язані з діяльністю Управління;

- забезпечення зв'язків з центральними та місцевими органами виконавчої влади та з громадськістю;

- недопущення та запобігання корупційних діянь працівниками Управління.

Прийом та реєстрація звернень на «гарячу лінію» здійснюється згідно з законодавством України та вимогами організаційно – розпорядчих документів Управління.

«Гаряча лінія» працює в оперативному режимі. Дзвінки приймаються згідно з графіком роботи телефонної «гарячої лінії» Управління.

Працівник, відповідальний за прийом та реєстрацію повідомлень забезпечує реєстрацію звернення в картці звернень, в якій зазначається наступна контактна інформація: ім’я та прізвище заявника, назва організації, дата, зміст повідомлення, контактні телефони, поштова чи електронна адреса заявника, тощо.

Звернення, отримані на «Гарячу лінію» Управління, після розгляду начальником Управління передаються до відповідного структурного підрозділу Управління для підготовки відповіді заявнику. Терміни опрацювання звернень визначені Законом України «Про звернення громадян».

<

Графік роботи телефонної «гарячої лінії» за номером: (04645) 2-13-64

День тижня Час
Понеділок-четвер 9.00 – 13.00, 13.45 – 18.00
П’ятниця 9.00 – 13.00, 13.45 - 16.45

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************

Управління Державної казначейської служби України у Городнянському районі Чернігівської області доводить до відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що 29.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 25.03.2016р. № 387, яким внесено зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов”язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України та до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами.

Відповідно до змін, внесених до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами,було суттєво змінено додаток 34 до цього Порядку - Заявка на видачу готівки викладена в новій редакції.

Також 29.04.2016 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 18.03.2016р. № 370, яким внесено зміни до Порядку казначейського обслуговування небюджетних рахунків клієнтів щодо застосування системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства-Казначейство”.

10.05.2016 року набуває чинності наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 року № 394 “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України з бухгалтерського обліку”, відповідно до якого змінилася вартість необоротних активів.

Додаток 1- Наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 № 394.

Додаток 2 - Заявка на видачу готівки.

Наказ Міністерства фінансів України від 28.03.2016 № 394

Заявка на видачу готівки

За матеріалами Управління державної

казначейської служби України у Городнянському районі

***************************************************************