back

Візит до Городнянського району першого заступника Чернігівської ОДА Віталія Загайного

02 грудня 2020

Сьогодні, 02 грудня з робочою поїздкою до Городнянського району завітав перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій ЗАГАЙНИЙ, який зустрівся з головою Городнянської райдержадміністрації Денисом КАМКОМ та заступником міського голови Віталієм МАМЕДОВИМ. В ході зустрічі було обговорено щодо створення, організації та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Городнянській міській раді в рамках реалізації проекту участі у 2 раунді Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення центрів надання адміністративних послуг», а саме:

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Городнянської міської ради планувався як спільний міськрайонний ЦНАП разом з Городнянською районною державною адміністрацією з подальшим переходом працівників ЦНАПу при РДА до ЦНАПу Городнянської міської ради з подальшою ліквідацією центру надання адміністративних послуг Городнянської РДА.

На даний час фактично у відділі «Центр надання адміністративних послуг» міської ради затверджено 16 робочих місць (12 в м. Городня, та 4 роб. місця у віддалених робочих місцях - с.Полісся, с. Кузничі, с. Невкля та с. Смичин). В ЦНАП при Городнянській міській раді попередньо передбачалось надати робочі місця для спеціалістів УСЗН Городнянської РДА, спеціалістів Пенсійного фонду, спеціалістів сформованого та діючого Відділу державної реєстрації Городнянської міської ради (3 особи) та 1 спеціаліста ЦНАПу РДА.

На сьогодні до відділу «Центр надання адміністративних послуг» Городнянської міської ради, в рамках співпраці з програмою « U-LEAD з Європою», фактично поставлено меблі, інформаційні матеріали та ознакування. В рамках підписаного договору з Програмою, до кінця лютого 2021 року, очікується поставка необхідного обладнання та програмного забезпечення. Орієнтовно, на початок березня, заплановано запуск відділу «Центр надання адміністративних послуг» при Городнянській міській раді.

Пресслужба
райдержадміністрації