back

Сторінками безкровної війни

27 листопада 2020

Страшне слово «голод» повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Головне у діяльності бібліотек по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв – донести правду сучасникам про цю трагедію. Протягом тижня з 20 по 27 листопада користувачі всіх бібліотек-філій району мали змогу ознайомитися з книжковими виставками та викладками книг: «Голодомор: невиплакані сльози України», «Повік ті дні із пам’яті не стерти», «Сторінками безкровної війни», «Стежками споминів і болю», «Ми пам’ятаємо кожну зернину 33-го». Учні з с. Деревини стали учасниками хвилини пам’яті «Пам’ятаймо про ті страшні дні». Юні читачі  дізналися про причини і наслідки цієї трагедії, ознайомилися з тематичною літературою.

Зі сторінок книг, журналів та газет, представлених на виставках, постає жахлива картина нищення української нації. Також представлені художні твори, присвячені трагедії українських селян та всього українського народу.