back

Село Тупичів визначено осередком спалаху інфекції COVID-19

18 травня 2020

Село Тупичів Городнянського району розпорядженням керівника робіт з ліквідації  наслідків надзвичайної ситуації від 18.05.2020 року №29 визначено осередком спалаху коронавірусної інфекції.

На засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішено провести низку заходів з попередження розповсюдження інфекції та організувати інформування населення щодо наявності хворих.

Враховуючи попередню кількість контактних осіб (до 20 громадян), контрольно-пропускний пункт при в’їзді/виїзді села Тупичів не встановлюватимуть.

Особам похилого віку, громадянам з особливими потребами, соціально вразливим категоріям населення буде надаватися посильна допомога в доставці пенсій, продуктів харчування та предметів першої необхідності, оплаті комунальних послуг.

З метою зниження ризиків розповсюдження коронавірусної інфекції службою «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» проведено заходи дезінфекції місця проживання хворого.

Встановлено коло контактних осіб першої-другої хвилі, ведеться відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо  їх самоізоляції терміном на 14 днів.

Городнянський  ВП Менського ГУНП в Чернігівській області здійснюватиме контроль за дотриманням режиму самоізоляції осіб, які мали контакт з хворим на COVID-19.

Протокол №18 

Пресслужба

райдержадміністрації