back

Засідання оперативного штабу

30 березня 2020

У п’ятницю, 27 березня, на черговому засіданні оперативного штабу з координації дій щодо запобігання занесенню і поширенню на території Городнянського району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, було опрацьовано постанову КМУ від 25.03.2020р. №239 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р.№211», протокол №5 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 25.03.2020 року, протокол №6 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.03.2020 року та прийнято відповідні рішення,  а саме:

 

1.Керівникам Городнянської міської ради, сільських рад району

1.1.Рекомендовано забезпечити виконання та контроль за дотриманням на території громад вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” зі змінами від 16.03.2020р. №215 та від 25.03.2020р. №239.

1.2.Розглянути питання тимчасово до 24 квітня 2020 року припинити на підпорядкованих територіях в торгівельних закладах приготування та продаж гарячих напоїв, так як в таких закладах виникає скупченість людей, чим порушуються вимоги вказаних постанов. 

2.Керівникам підприємств, установ, організацій тимчасово на період карантинного терміну до 24 квітня 2020 року:

2.1. Рекомендовано заборонити роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів культури, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, торгівлі і побутового обслуговування,  крім:

торгівлі продуктами харчування (не допускати наявності продукції у відкритому вигляді, забезпечити фасування та пакування), пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

2.2. Рекомендовано заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському сполученні, крім перевезення:

- легковими автомобілями;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

 

3.Внести зміни до п.3 рішення оперативного штабу від 23.03.2020 року щодо визначення приміщення для організації перебування лікарів на час здійснення протиепідемічних заходів (на виконання листа секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 18.03.2020р. № 724/14-04/2-20 з метою надання безперервної медичної допомоги особам з хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2),  а саме таким приміщенням визначається хірургічне відділення КНП «Городнянської ЦРЛ».

 

 

4. У зв’язку із забороною відвідування  закладів освіти її здобувачами до 24 квітня 2020 р. рекомендувати завершити опалювальний період для закладів дошкільної, загальносередньої та позашкільної освіти, крім освітніх закладів з постійним перебуванням дітей.

Пресслужба 

райдержадмінстрації