back

На засіданні оперативного штабу прийнято ряд рішень

24 березня 2020

Сьогодні, 24 березня відбулось засідання оперативного штабу з координації дій щодо запобігання поширенню на території Городнянського району випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

В ході роботи штабу було прийнято ряд рішень,  а саме:

1.Рекомендувати органам місцевого самоврядування відповідно до протоколу №5 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.03.2020 року прийняти рішення щодо заборони торгівлі на місцевому ринку товарами, окрім продуктових магазинів, розташованих на території ринку, та магазинів, які здійснюють торгівлю засобами зв’язку.

Розглянути питання щодо дозволу на торгівлю кормами для тварин за умови дотримання посиленого режиму дезинфекції.

2. Начальнику фінансового відділу РДА, органам місцевого самоврядування переглянути бюджетні асигнування, передбачені у місцевих бюджетах на 2020 рік, які не є першочерговими і не будуть проводитись в зв’язку з карантинними заходами, з метою їх спрямування на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території Городнянського району.

3.На виконання листа секретаря Ради національної безпеки і оборони України від 18.03.2020р. № 724/14-04/2-20 з метою надання безперервної медичної допомоги особам з хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, голові Городнянської міської ради розглянути можливість надання в тимчасове користування приміщення освітнього закладу за адресою м.Городня, вул. Чумака для організації перебування лікарів на час здійснення протиепідемічних заходів з організацією харчування.

4. Голові Городнянської міської ради опрацювати питання можливості запровадження дезінфекційної обробки транспортних засобів фізичними особами-підприємцями, які надають послуги з мийки автомобілів.

5.Керівнику Городнянського РС УДСНС в Чернігівській області продовжити оповіщення населення шляхом використання гучномовців щодо дотримання карантинних заходів.

6.Керівникам Городнянського районного лабораторного відділення Чернігівського МРВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України», КНП «Городнянська ЦРЛ», КНП «Городнянський центр ПМСД», Городнянському відділу поліції Менського ВП ГУ Нацполіції в Чернігівській області дотримуватись вимог постанови Головного державного санітарного лікаря від 21.03.2020р. № 2 «Про запобігання подальшого занесення на територію України випадків коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Пресслужба

райдержадміністрації