Городнянська РДА
Анонси


ЦССДМ

Назад

Районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

15100, м.Городня, вул. Троїцька, 10, тел. 2-43-57

Директор Висоцька Юлія Юріївна

***

Дід Мороз до нас іде – дітям щастя принесе!

Напередодні Новорічних свят всі діти вірять у казку та чекають на диво, особливо коли йдеться про дітей з особливими потребами. Цю казку їм подарували працівники Городнянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, завітавши до кожної оселі та привітавши дітей з Новим роком. Малеча отримувала привітання від самого Діда Мороза, який прийшов до них в дім разом зі своєю онучкою – Снігуронькою. Діти раділи, грали в ігри, водили танок навколо ялинки та розповідали вірші, за що були віддячені солодкими подарунками, які самі діставали з чарівного мішка Діда Мороза.

Незабутні враження, щасливі усмішки батьків і дитячі очі, що сяяли радістю, - найбільша винагорода для організаторів свята.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Привітання прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу з Днем Св. Миколая, Новорічними Святами та Різдвом Христовим

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

З поміж великих святих угодників Божих святитель Миколай Чудотворець користується особливою любов’ю нашого народу. Він покровитель землеробства і скотарства, господар земних вод, заступник від бід і напастей, помічник у найважчих справах і обставинах. Він швидко з’являється скрізь, де потрібна його допомога. І нині він приходить до тих, хто кличе його допомогти і заступити від біди

Наші прийомні батьки, батьки – вихователі – це люди, які також щедро дарують частину свого серця дітям, бо розуміють – кожна дитина має право бути захищеною, має бути оточена любов’ю, повагою та турботою. Вони щиро зацікавлені у всьому, що відбувається в житті дітей, цікавляться їх дитячими, нехай дріб’язковими і наївними проблемами, розуміють їх, спостерігають за всіма змінами, які відбувається в душі і свідомості підростаючої людини.

Городнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітав прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та всіх членів їхніх родин з Днем Св. Миколая, Новорічними Святами та Різдвом Христовим та пригостив солодощами.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

«НІ!» насильству в сім’ї»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків;

- активізації партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верст населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

06 грудня 2017 Городнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Городнянського центру зайнятості спільно з Управлінням соціального захисту населення, Городнянським бюро правової допомоги провели групові інформаційно- профілактичні заходи з безробітною молоддю та інвалідами.

В рамках вищезазначеної акції проведено бесіди на теми: «Право і закон», «Работоргівля», «Ні домашньому насильству» та «Що треба знати про ВІЛ/СНІД»

***********************************************************************

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ !

Діти повинні рости в рідній сім’ї, з мамою і татом. Адже сім’я – це головне для розвитку дитини, а батьки є першовихователями. Вони зобов’язані турбуватися про здоров’я, духовний та моральний розвиток дитини, передавати досвід взаємодії з людьми та природою, готувати до самостійного життя та праці. Бувають ситуації, коли діти потрапляють у складні життєві обставини, такі як, наприклад, батьки загинули, або захворіли і тимчасово не можуть доглядати за дитиною, або через зловживання батьками алкогольних напоїв діти залишаються без належного догляду. На жаль такі випадки трапляються частіше чим ми думаємо. Щоб допомогти діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах, в Україні з 2016 року на законодавчому рівні запроваджено таке новаторство, як патронатна родина. Патронатні родини вже давно практикуються у багатьох країнах, як підготовка дитини до влаштування в прийомну сім’ю чи усиновлення.

Патронат над дитиною — це тимчасовий (до 3-ох місяців) догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Таким чином дитина потрапляє не у притулок, де таких знедолених багато, а в родину, переживає менший стрес, її легше реабілітувати.

Паралельно в цей час із рідними батьками дитини спілкуються соціальні працівники: допомагають позбутися поганих звичок (пияцтва, наркотичної залежності тощо), які часто й спричиняють кризу. А ще допомагають у пошуку роботи, впорядкуванні життєвого простору тощо. І якщо зрештою батьки долають кризу, дітей їм повертають. Якщо відновити здатність батьків виховувати дитину неможливо, їй підшукують іншу форму сімейного виховання: усиновлення, влаштування під опіку чи піклування або довгострокову прийомну сім’ю. Із метою створення патронатних сімей Городнянський районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводяться інформаційні заходи щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі в районі.

08 грудня 2017 заступником директора-начальником відділу соціальної роботи Городянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді С. Малофей на базі Городянського районного центру зайнятості було проведено зустріч для осіб, які шукають роботу. Під час бесіди її учасники отримали роз’яснення: хто такий патронатний вихователь і хто може ним стати, діти яких категорій можуть бути влаштовані під патронат, які основні завдання патронатних вихователів, які в них права та обов'язки. Також обговорювалось багато інших питань, пов'язаних зі створенням та функціонуванням зазначених сімей.

За додатковою інформацією звертатися до Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Городня вул. Троїцька,10 тел. 2-43-57

***********************************************************************

СТАНЬТЕ ПАТРОНАТНИМИ ВИХОВАТЕЛЯМИ !

Гарантовано :

1.Заробітня плата

2.Кошти на дитину

3.Професійна підтримка

Сім'я патронатного вихователя - сім'я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов'язки патронатного вихователя на професійній основі.

Патронатний вихователь - це особа, яка за участі інших членів сім'ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім'ї.

Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім'ї.

Головне завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних батьків, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватись.

Детальніше можна ознайомитись за посиланням

Станьте патронатними вихователями

***********************************************************************

Положення про Городнянський районний центр соціальних служб для сім’Ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Картки соціальних послуг

***********************************************************************

9 та 10 серпня за підтримки Городнянської міської ради та ініціативи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, діти із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, діти учасників АТО, а також діти з функціональними обмеженнями мали змогу безкоштовно відвідати цирк «Аріна», що розташувався на міському стадіоні.

Дітлахи та дорослі були вражені захоплюючими польотами акробатів та повітряних гімнастів. Глядачі спостерігали за кумедними собачками, голубами, фотографувались з полярним вовком. Феєричне шоу, величезні мильні бульбашки, надзвичайно цікаві циркові трюки, веселий клоун, яскраві костюми артистів і навіть трюк з переїзду людини автомобілем - все це можна було побачити під час візиту до цирку.

Завдяки насиченій програмі та позитивній атмосфері дітлахи отримали прекрасні емоції, потужний заряд енергії та гарного настрою, а спогади в їх пам’яті залишаться ще надовго.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Хай щастю дитини не буде кінця

Міжнародний день захисту дітей - ще одне нагадування нам про те, що про підростаюче покоління, ми зобов'язані дбати постійно. Від рівня розвитку юних українців, їх благополуччя залежить майбутнє всієї держави.

Нехай кожна дитина буде завжди оточена любов'ю і турботою. До тих пір, поки існують дитячі будинки і таке поняття, як “дитина-сирота”, поки є діти, які пережили соціальні біди, постраждали від недобросовісних дорослих і аморального суспільства - ми не маємо права заспокоюватися. Не в силах дитина самостійно протистояти агресії дорослого зла Ідея Дня захисту дітей полягала в тому, щоб нагадати дорослим про те, що діти мають право на любов та піклування, на відпочинок, освіту та вільне спілкування і взагалі на постійну турботу. Ми, дорослі, повинні зробити все можливе, щоб діти виросли щасливим, розумним, здоровим і талановитим. Нехай їх оточують доброта і розуміння

.

Саме тому працівниками Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для дітей міста було організовано та проведено живу виставку дитячих малюнків під назвою «Хай щастю дитини не буде кінця». Роботами юних художників могли милуватися як самі автори так і жителі міста протягом всього свята. Кожна дитина не залишилась поза увагою та отримала маленький сюрприз.

В рамках свята в центрі міста відбулись конкурси, розваги, мастер-класи, маленький концерт. В заході взяли участь як пересічні громадяни та діти, так і школярі, які відпочивають в пришкільних таборах.

***********************************************************************

Профілактика інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом

Вберегтися від інфекцій, що передаються статевим шляхом, нескладно – треба тільки завжди пам’ятати про прості правила, які допоможуть зберегти здоров’я.

Саме тому 03 травня 2017 року спеціалістом Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Городнянського районного відділу з питань пробації відбулося тренінгове заняття для осіб, засуджених без позбавлення волі на тему: «Інфекції , що передаються статевим шляхом». Метою даного заходу було підвищити рівень знань про ВІЛ\СНІД, інфекційні захворювання, стадії розвитку інфекції та шляхи їх запобігання.

Під час обговорення даної проблеми розгорнулась полеміка навколо обізнаності молоді щодо засобів контрацепції та їх використання. Молоді люди не завжди зважено та розумно відносяться до свого здоров’я. По завершенню заходу присутні отримали інформаційні буклети.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

«Ми проти паління»

07 лютого 2017 року на базі Городнянського районного відділу з питань пробації спільно з Городнянським РЦСССДМ із неповнолітніми особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, фахівцем з питань із соціальної роботи з суб’єктами пробації Городнянського РВ з питань пробації була проведена лекція на тему: «Ми проти паління», метою якої було сформувати в підлітків свідоме ставлення до власних вчинків, свого здоров’я та здоров’я інших людей як найвищої цінності, розкрити причини тютюнопаління і негативні наслідки його впливу на організм людини.

Після лекційного обговорення відбувся перегляд відеофільму: « Вся правда про шкідливість паління».

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Попередимо насильство

02 лютого 2017 року на базі Городнянського РВ з питань пробації з особами засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі фахівцем із соціальної роботи Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена лекція на тему: «Запобігання насильству в сім’ї», метою якої було надання інформації про всі види насильства та його попередження. Проведена лекція дала можливість більш детальніше дізнатися про насильство його види та наслідки, як себе поводити в конфліктних ситуаціях та до яких служб необхідно звертатися в разі вчинення насильства.

Після лекційного обговорення відбувся перегляд відеофільму: « Я більше сюди ніколи не повернусь».

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх

В наш час надзвичайно гострою є проблема зростання правопорушень серед осіб молодіжного віку. Часто неповнолітні та молодь не усвідомлюють, що їх повсякденні вчинки мають правову оцінку, що право та закони супроводжують людину все її життя.

10.11.2016 року працівниками кримінально-виконавчої інспекції та спеціалістом центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнів Городнянської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, була проведена зустріч, у ході якої школярам було роз’яснено про відповідальність за скоєння правопорушень, види покарань без позбавлення волі, які виконує кримінально-виконавча інспекція, про установи, де відбувають покарання у вигляді позбавлення волі неповнолітні особи та жінки.

Метою даного заходу було залучити молодь до правослухняної поведінки та вибору правильного шляху у житті. Спеціаліст центру коротко ознайомила школярів зі специфікою роботи установи та категоріями осіб, які можуть звернутися до центру для отримання безкоштовних соціальних послуг.

Наприкінці зустрічі учням було запропоновано переглянути документальний фільм «Почуй мене».

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Тренінг з умовно-засудженими: «Інфекції, що передаються статевим шляхом»

01 листопада 2016 року спеціалістом Городянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі відділу Кримінально-виконавчої інспекції для підлітків та молоді, яка перебуває у конфлікті з законом було проведено тренінгове заняття на тему: «Інфекції, що передаються статевим шляхом». Метою даного заходу було залучити молодь до здорового способу життя та сприяти усвідомленню цінності здоров’я.

Під час проведення тренінгу учасники були ознайомлені з інформаційним повідомленням щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом та навичками їх профілактики. Розмова супроводжувалась анкетуванням, яке дозволило з’ясувати рівень обізнаності молоді з даного питання, також використовувались вправи, які були спрямовані на виявлення навичок безпечної поведінки та вироблення ефективної комунікації в групі.

Зустріч пройшла у цікавій та доброзичливій атмосфері. Організатори тренінгу виявили сподівання, що молоді люди усвідомлять цінність свого життя, здоров’я та скористаються наданими порадами.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

«Ні палінню!»

Напередодні всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням спеціалістом Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заняття творчої майстерні з елементами бесіди на тему: «Ні палінню» для учнів Городнянської спеціалізованої школи інтернат І-ІІІст.

В заході взяли участь 8 дітей віком від 10 до 12 років. В ході бесіди учні дізналися що таке сигарета, з чого складається тютюновий дим. Говорили про шкідливий вплив тютюну на організм людини, про захворювання, які виникають від цієї шкідливої звички.

Наприкінці бесіди дітям було запропоновано намалювати малюнок на дану тему.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

«Подолаємо туберкульоз разом»

В ХХІ столітті туберкульоз залишається однією з найпоширеніших інфекцій у світі, завдаючи загрозу для населення всіх країн, включаючи економічний розвиток. В останні роки відмічається стрімкий розвиток даного захворювання. Про критичний стан туберкульозу в світі Всесвітня організація здоров’я об’явила в 1993році. До цього часу вже було інфіковано туберкульозом 1/3 населення планети.

Спеціалістом із соціальної роботи Кривець М. Ю. спільно з працівниками Кримінально-виконавчої інспекції з 4 по 11травня 2016року проводилися інформаційно-профілактичні бесіди з особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі на тему: «Подолаємо туберкульоз разом». Метою бесіди було познайомити учасників з проблемою розповсюдження туберкульозу, проінформувати про шляхи передачі та засоби профілактики. Також були розглянуті наступні питання: форми і ознаки захворювання, які міри необхідно приймати щоб захистити себе від хвороби, важливість проходження флюорографії. Для виявлення необхідності флюорографічного обстеження учасникам було запропоновано пройти анкетування.

Важливо: з метою виявлення туберкульозу на ранніх стадіях підліткам і дорослому населенню необхідно проходити флюорографічне обстеження не рідше 1 разу на рік. Ваше здоров’я та здоров’я Ваших близьких в Ваших руках!

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Відеолекторій для молоді засудженої до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі

1 березня спеціалістом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М. Кривець у приміщенні кримінально-виконавчої інспекції було проведено відеолекторій на тему:«ВІЛ/СНІД. Стосується кожного» для молоді, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

На початку заходу з учасниками були обговорені питання, що стосуються ВІЛ. Під час відеолекторію розглядалося чимало питань, а саме: теорії виникнення хвороби, шляхи передачі ВІЛ, що таке СНІД, а також яким чином інфекція передатися не може.

Метою заходу було інформувати учасників про можливі шляхи передачі ВІЛ- інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Подарунки для матусь до 8 березня

Ось і прийшла довгоочікувана весна… Невдовзі ми будемо вітати наших найрідніших матерів та бабусь зі святом. Тому саме час підготувати їм подарунки.

Творчо підійшли до цього питання вихованці Городнянської спеціалізованої школи інтернату під керівництвом спеціаліста центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді М. Кривець. Наприкінці лютого на базі школи відбулося чергове заняття творчої майстерні на якому діти створили неповторні листівки з весняних квітів, які, сподіваємося, неодмінно порадують їх батьків.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

«Здоровим бути модно»

З метою профілактики негативних явищ серед учнівської молоді та формування здорового способу життя 12.10.2015 року спеціалістом Городнянського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Городнянської допоміжної школи-інтернат був проведений тренінг серед дітей 9-10класів на тему: «Здоровим бути модно».

У тренінгу була представлена інформація щодо здоров’я, складових здоров'я та здорового способу життя.

Учасники мали змогу не тільки прослухати інформацію, але і творчо, креативно себе проявити. Учні брали активну участь в усіх творчих, практичних завданнях. Робота під час тренінгу дала можливість усвідомити та звернути увагу на власний спосіб життя, зробити певні висновки. У дружній, доброзичливій атмосфері тренер разом з учасниками розглянули багато проблем, пов'язаних зі станом здоров'я, а також в ігровій формі набули певних практичних навичок щодо проведення дозвілля.

Головною метою проведеного тренінгу було не тільки проінформувати учасників про здоровий спосіб життя, але й сприяти усвідомленню відповідальності за своє здоров’я. Адже однією із запорук успішної особистості, фундаментом для створення в подальшому сім’ї, кар’єри є її здоров’я.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Змістовий відпочинок

Традиційно влітку привітно відкриває свої двері міський пришкільний табір « Полісяночка».

Діти з задоволенням відвідують табірну зміну. Адже щоденно для учнів різних вікових категорій проходять веселі конкурси, години спілкування, тренінги, забави, спортивні змагання. Кожен табірний день насичений і поєднує в собі як розвивальні, фізичні так і інтелектуальні заходи.

Не залишають поза увагою цю категорію дітей і спеціалісти Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді. Вони проводять з дітьми на базі центру цікаві освітньо – виховні заходи, ретельно продумуючи та добираючи цікаву інформацію, ігри та розваги.

Так в липні спеціалістами Центру були проведені весела вікторина для дітей середнього шкільного віку учасниками якого стали 28 дітей та тренінг на тему: «Здоровий спосіб життя», в якому приймали участь діти віком від 14 до 16років.

Свою роботу спеціалісти Центру намагалися організувати так, щоб дітям було цікаво, щоб вони навчилися чогось нового, розкрили свої здібності, таланти, знайшли нових друзів, гарно відпочили.

Сподіваємося, що дітям запам’ятаються дні табірного життя. Вони наберуться сил, розкриють творчі якості та гарно відпочинуть.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Традиційно щороку наприкінці червня Україна відзначає День молоді.

Городнянський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначив цей день незвичайною акцією проти куріння «Поміняй цигарку на цукерку».

Акція полягала в тому, що фахівці із соціальної роботи ГЦСССДМ підходили до курців і пропонували зробити вигідний обмін: поміняти цигарку на цукерку. Головні гасла – "Краще з'їсти смачну цукерку, ніж викурити цигарку!, "Ми – за здоровий спосіб життя!", "Цигарка – ворог!"

Акція проходила на центральній площі міста та на міському пляжі. Обміняти тютюновий виріб на солодощі зголосилося досить багато курців, були навіть такі, що віддавали цілу пачку. Правда, зустрічались і такі прихильники тютюну, яким було важко розлучитися зі своєю цигаркою. Приємно, що багато учасників акції замислились про свій стан здоров'я.

Важливо зазначити, що більш активною і позитивно налаштованою була молодь нашого міста. Люди з посмішкою вітали працівників Центру і без проблем міняли цигарку на цукерку. Навіть особи старшого віку вважали, що це один із кроків для того, щоб кинути курити. Приємним також є те, що немала кількість пересічних громадян стверджувала, що не курить.

Тому можна вважати, що акція вдалась.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

31 травня – Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням або день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений Всесвітньою організацією охорони здоров»я в 1987р. Перед світовою спільнотою було поставлено вагоме завдання – домогтися, щоб в ХХІ сторіччі проблема паління тютюну зникла.

Наразі курцями була половина всього чоловічого населення і близько чверті жінок. В Україні склалась особливо небезпечно ситуація щодо активного поширення тютюнопаління у молодіжному середовищі. Не менш небезпечним є пасивне куріння, особливо для дітей та молоді.

Дана проблема є актуальна і для нашого регіону, тому на базі Городнянського ЦСССДМ 03.06.2015р. відбулася зустріч дітей з пришкільного табору Городнянської районної гімназії з лікарем наркологом Городнянської ЦРЛ Горовою Л.К. Лікар розповіла дітям про всі можливі наслідки впливу нікотину на дитячий організм. В ході бесіди учні мали змогу задавати питання, на які отримували повні та змістовні відповіді.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Привітання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з Міжнародним днем захисту дітей.

В перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей, також відомий як Міжнародний день захисту дітей. Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

День захисту дітей - це добре і радісне свято. Разом з тим, це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати нам, дорослим, про відповідальність за благополуччя і щастя дітей.

Діти – найдорожче багатство кожної людини. Вони майбутнє держави, яке формується у сьогоденні. Заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. В них – надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду.

В період з 29 травня по 01 червня 2015 р. спеціалісти центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді привітали солодкими подарунками дітей, які виховуються в 7 прийомних сім’ях та 4 дитячих будинках сімейного типу , які функціонують на території Городянського району.

Дітям, прийомним батькам та батькам вихователям побажали міцного здоров’я, щастя, добра, сімейного затишку, здійснення всіх мрії та задумів!

Нехай діти зростають на благо України щасливими та впевненими у прийдешньому дні. Нехай їх щирий, життєрадісний, веселий сміх завжди радує дорослих та наповнює наше життя щастям. І найкращою винагородою нам будуть усміхнені обличчя та сяючі очі малечі.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

«Ми пам’ятаємо»

Сьогодні ми живемо в країні, яка більш як 70 років тому відстояла своє право на мир і розвиток. Минають будні й вихідні, ми займаємося повсякденними справами, не акцентуючись на подіях минулого. Проте навесні, коли сонце довше освітлює наші оселі, коли прокидається земля, ми все частіше згадуємо ті далекі події і тих людей, що відстояли своє право на майбутнє – право на наше сьогодення. І на початку травня всі українці – від наймолодших до найстарших – вшановуть тих, чия кров пролилась заради безпеки рідної землі.

Під час проведення урочистих заходів 09 травня 2015 року з нагоди святкування 70 річниці Перемоги над нацизмом у Європі Городнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано виставку дитячих малюнків на тему «Ми пам’ятаємо». На виставці були представлені роботи учнів Городнянської ЗОШ І-ІІІст. №2 та спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернат. Метою виставки було не тільки показати свято 9-го травня в розумінні дітей, але ще й виховати розуміння героїчного минулого, готовності боротися за мову і честь Батьківщини! Дивлячись на малюнки ще раз переконуємося в тому, що ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

Без миру немає майбутнього! Ми за спокій і радість на нашій рідній землі, у нашій вільній Україні!

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

На базі Городнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щотижня проводяться заняття творчої майстерні для дітей з особливими потребами, на яких юні творці у дружній атмосфері із задоволенням роблять аплікації, малюють та створюють чудові поробки своїми руками.

Так, 7 квітня соціальним працівником ЦСССДМ було проведено заняття на тему «Чудо-писанки», приурочене наступаючому святу Великодня. На ньому діти виготовили свої власні писанки-листівки, які зможуть подарувати своїм близьким людям.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Семінар для умовно –засуджених

« Бережи себе» - під таким лозунгом в Городнянському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 5 березня 2015р. пройшов семінар, організований представниками Кримінально- виконавчої інспекції та спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для осіб засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час бесіди обговорювалися основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку та шляхи їх вирішення. Зокрема, серед факторів, які стають причиною вчинення злочинів молоді люди назвали насамперед - зловживання алкоголем, та асоціальне коло спілкування. Відповідно було проведено аналіз індивідуальних ситуацій, розглядались можливі варіанти подальших дій.

На зустріч був запрошений лікар-нарколог міської районної лікарні, який детальніше розповів про способи виробництва алкогольних напоїв та їх пагубний вплив на організм людини. Також учасниками був переглянутий фільм про вплив алкоголю на органи та системи організму.

Насамкінець важливо зазначити, що основна мета роботи із даною категорією – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання негативним явищам та їх подолання, профілактика злочинності, допомогти усвідомити і визначити зроблені ними помилки, визначити суть проблем, які стоять перед ними, знайти шляхи та методи їх подолання, види та напрямки роботи в індивідуальному порядку. А найголовніше, пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життям та майбутнє.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Конкурс малюнків на асфальті «Вічна пам’ять героям!»,

присвяченого Дню Перемоги

Під час проведення урочистих заходів з нагоди святкування 69-ї річниці Перемоги над фашистськими загарбниками Городнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено конкурс малюнків на асфальті «Вічна пам’ять героям!». У конкурсі взяли участь 45 дітей з різних категорій сімей. Переможцями стали:

1 місце – Богдан Анастасія

2 місце – Руцький Олексій

3 місце – Коваленко Єлизавета

Переможці повністю розкрили в своїх малюнках зміст теми конкурсу. Їх роботи вирізнялися яскравістю та індивідуальністю. Всі інші учасники конкурсу отримали заохочувальні призи.

Підготовлено центром соціальних

служб для сім`ї, дітей та молоді

***********************************************************************

Назад15 Січня 2018 15:21
21 Грудня 2017 09:52
06 Грудня 2017 08:53
24 Жовтня 2017 11:42
25 Вересня 2017 15:28

Інформацію про події в районі отримую з: