Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Про Нову українську школу та перспективи освітньої реформи йшлося на конференції педагогічних працівників

30 серпня 2019

Учора, 29 серпня в залі засідань Городнянської райдержадміністрації відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району.

Учасників конференції привітали заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Захарченко та заступник голови районної ради Григорій Примак.

Про досягнення в галузі освіти району в 2018-2019 навчальномуроці,  основні завдання та пріоритети на 2018-2019 навчальний рік  звітував в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Петро Буйний.

Про досвід роботи у Новій українській школі протягом 2018-2019 н.р. розповіла вчитель початкових класів Вихвостівської ЗОШ І-ІІ ст. Л.Качан

Директор Автуницької ЗОШ І-ІІ ст. С.Серегова підготувала доповідь з проблеми «Особливості організації освітнього процесу в малокомплектній школі в умовах освітньої реформи».

Досвідом роботи щодо організації основних  напрямків  правовиховної роботи з дітьми та підлітками поділилася класний керівник Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. Т.Григоренко.

За сумлінну працю на освітянській ниві та зразкове виконання посадових обов'язків Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджено директора Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст. Н.Григоренко, Подякою також відзначено директора Автуницької ЗОШ І-ІІ ст. С. Серегову.

Відзнаками Управління освіти і науки Чернігівської обласної  державної адміністрації були нагороджені:

В.Шалуха, завідувач історико-краєзнавчого музею Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Н. Веркасова, вчитель інформатики Хоробицької ЗОШ  І-ІІІ ст.;

А. Мамай,  учитель трудового навчання та історії Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст.;

С. Голован, учитель хімії та біології Ільмівської ЗОШ І-ІІ ст.;

О.Новик, учитель початкових класів Автуницької ЗОШ І-ІІ ст.;

І.Дрозд, практичний психолог Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Педагогічні колективи Деревинської, Переписької, Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст. отримали відзнаки за якісну підготовку закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року.

П'ятнадцять педагогічних працівників району нагороджено Грамотами відділу освіти, молоді та спорту за результатами атестації.

Також Подяками відділу освіти відзначено керівників пришкільних таборів за змістовну організацію відпочинку та оздоровлення дітей, якісний рівень проведення культурно-виховної роботи.

На виконання Концепції Нової української школи директорам закладів загальної середньої освіти району передано  у користування нову оргтехніку.

За інформацією відділу освіти, молоді

та спорту РДА