Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Шановні підприємці Городнянщини!

30 серпня 2019

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України № 1110/98 від 05.10.1998 у нашій державі відзначається День підприємця.

Це свято започатковане з урахуванням значної ролі підприємництва у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

Сьогодні зареєструвати підприємницьку діяльність дуже просто, а бути підприємцем – важка наполеглива щоденна праця.

У Городнянському районі працюють 626 фізичних осіб-підприємців. Використовують найману працю 172 фізичні особи-підприємці і забезпечують роботою 633 мешканців району. У 2019 році відкрили власну справу 68 жителів Городнянщини.

Висловлюємо кожному з вас глибоку вдячність за те, що у складних умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, берете відповідальність за тих, хто у вас працює, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району та України загалом.

У переддень професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки.

Голова райдержадміністрації

С.Ященко