Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old

01 січня 1970

Щодо ринку нерухомості та землі

Державною службою фінансового моніторингу України проведено секторіальну оцінку ризиків використання ринку нерухомості для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансування тероризму.

У підсумку, отримані Держфінмоніторингом результати якісно скоригованої оцінки ризиків сектору, свідчать про високий рівень ризику ринку нерухомого майна в контексті його загроз, вразливостей та ймовірних наслідків бути використаним в цілях відмивання коштів.

Для ознайомлення з основними тенденціями в цій сфері Державна служба фінансового моніторингу України пропонує суб*єктам, які надають посередницькі послуги у сфері купівлі-продажу нерухомого майна, ріелтерам, агентствам нерухомості, будівельним організаціям та іншим зацікавленим особам, прийняти участь у семінарі , який відбудеться з 27 по 30 серпня 2019 року в Академії фінансового моніторингу за адресою: м. Київ, вул.. Білоруська, 24. Для реєстрації на захід необхідно заповнити електронну форму https://finmonitoring.in.ua/onlajn-reyestraciya