Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Вчасне та дієве обговорення актуальних питань – запорука успішного функціонування галузей

23 серпня 2019

22 серпня відбулося засідання Колегії райдержадміністраціїна порядок денний якого було винесено п'ять важливих питань.

Зокрема було розглянуто та активно обговорено питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками першого півріччя 2019 року.

Голова райдержадміністрації наголосила на важливості даного питання, над яким має системно працювати кожен керівник структурного підрозділу райдержадміністрації спільно з відповідними органами місцевого самоврядування та суб'єктами господарювання району. Також Світлана Ященко наголосила на посиленні відповідальності керівного складу райдержадміністрації за доручені напрямки робити. Цікаве обговорення серед учасників засідання викликало питання співпраці з об'єднаними територіальними громадами району щодо планування розвитку території та розгляду звіту про виконання спільних схвалених планів згідно розмежованих повноважень. Підбиваючи підсумки розгляду даного питання Світлана Ященко наголосила на безумовній співпраці всіх гілок влади в районі, адже лише спільна праця може стати запорукою успішного розвитку нашого району.

Також на засіданні було обговорено питання про стан підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років житлово – комунального господарства та паливно – енергетичного комплексу Городнянського району. За результатами розгляду якого голова райдержадміністрації запропонувала внести зміни до проекту запропонованого рішення в частині посилення відповідальності за вжиті заходи щодо підготовки до опалювального періоду кожного керівника установ які відносяться до сфери управління райдержадміністрації та наголосила на системній та результативній співпраці з постачальниками відповідних послуг.

Далі було розглянуто ряд питань та прийнято відповідні рішення що стосувались безпосередньо роботи апарату райдержадміністрації. Зокрема звіт про таку роботу було озвучено керівником апарату райдержадміністрації Наталією Лебедєвою, яка коротко зупинилась на основних моментах проведеної роботи у напрямку документообігу, стану виконавської дисципліни та роботи з документами, звернень громадян та проведеної роботи у напрямку забезпечення дотримання законодавства про державну службу в Городнянській райдержадміністрації.

Пресслужба райдержадміністрації