Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Відбулися громадські слухання щодо реалізації проекту побудови заводу із переробки кварцового піску

25 липня 2019

Сьогодні, 25 липня відбулись громадські слухання проекту детального плану території «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  на території Городнянського району».

Відповідно до постанови КМУ  № 555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні" від 25.05.2011 детальний план території земельної ділянки площею 39,034 га, яка знаходиться поблизу с. Вокзал-Городня, Городнянського району Чернігівської області, розроблено з метою уточнення схеми районного планування, визначення доцільності, обсягів, послідовності забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єктів будівництва.

Згідно розробленої документації на ділянці планується побудова заводу із виробництва скла.

Архітектор проекту П.Наливайко, як представник розробника документації ФОП «Козир», на зустрічі із громадським сектором охарактеризував технічні характеристики майбутнього підприємства. Мова йшла про цільове призначення проекту будівництва, розташування цехів, розмір площі забудови, форму власності земельної ділянки та забезпечення інтересів держави за умови реалізації проекту.

Для Городнянського району побудова такого потужного підприємства матиме важливе соціально-економічне значення та дасть можливість створити додаткові робочі місця.

Присутні отримали відповіді на запитання, що стосувались впливу на екологію навколишнього середовища, потужності підприємства, використання джерел енергоносіїв.

 

Інформацію підготовлено сектором

містобудування, архітектури та ЖКГ