back

Громадське обговорення проекту детального плану території

11 липня 2019

Городнянська райдержадміністрації виносить на розгляд громадськості проект детального плану території «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості  на території Городнянського району», (далі детальний план території).

Відповідно до постанови КМУ  № 555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні" від 25.05.2011 детальний план території земельної ділянки площею 39,034 га, яка знаходиться поблизу с. Вокзал-Городня, Городнянського району Чернігівської області розроблено з метою уточнення схеми районного планування, визначення доцільності, обсягів, послідовності забудови земельної ділянки з метою розміщення об’єктів будівництва.

Пропозиції до детального плану території подаються на ім'я заступника голови Городнянської РДА Захарченко Тетяни Віталіївни за адресою: 15100, Чернігівська обл., м.Городня, вул. Троїцька, 10 до 11.08.2019 та розглядаються у місячний строк з дня їх реєстрації. Особою, відповідальною за організацію розгляду пропозицій, визначено завідувача сектору містобудування, архітектури та ЖКГ Городнянської РДА Дуду А.М.

Пропозиції подаються громадянами у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Презентація детального плану території відбудеться 25.07.2019 о 13-00 в залі засідань Городнянської районної ради за адресою: 15100, Чернігівська обл., м.Городня, вул. Троїцька, 10.

За інформацією сектору архітектури,

 містобудування та ЖКГ Городнянської РДА