Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Пісенний конкурс "Таланти твої, Городнянщино" фінішував у с.Вихвостів

11 березня 2019

У неділю, 10 березня 2019 року в селі Вихвостів відбувся заключний концерт кращих колективів та окремих виконавців творчих звітів «Таланти твої, Городнянщино!»  південної частини сіл району, який і завершив тиждень, присвячений увічненню пам’яті Т.Г. Шевченка.

В залі сільського будинку культури зібралося чимало глядачів, щоб підтримати своїх односельчан та послухати аматорів з сусідніх сіл. Виступи переможців вразили присутніх яскравими, колоритними костюмами, самобутнім фольклором, влучним гумором, веселими піснями та патріотичними віршами.

Для нагородження переможців на сцену були запрошені начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Биховець та завідувач методичного центру інтеграції клубних та бібліотечних закладів Олександр Калита.

Грамоти та цінні подарунки отримали: за зайняте ІІІ місце - Макишинський сільський будинок культури (директор – Світлана Гаркун), ІІ місце – Лашуківський сільський клуб (завідуюча – Любов Будник). І місце виборов Вихвостівський сільський будинок культури (директор – Володимир Нагорний). Всі інші учасники отримали подяки відділу культури і туризму  та гучні оплески.

За інформацією відділу культури та туризму
райдержадміністрації