Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Шевченківський тиждень

07 березня 2019

Цього року відзначається 205-та річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З 4 березня в бібліотеках-філіях району традиційно розпочався тиждень Шевченківського читання. В цей період зацікавлені читачі мають змогу переглянути книжкові виставки, детально ознайомитися з біографією та творчістю великого Кобзаря.

В бібліотеках оформлені книжкові виставки «Живи, поете, в пам'яті людській»,  «Поговорим тихесенько у неволі з тобою», «Вдивляється Тарас у душу України», «Слідами Тарасової долі». З учнями молодших та середніх класів проводяться  літературні години.

Закінчиться Шевченківський тиждень 10 березня заключним концертом  кращих колективів та окремих виконавців творчих звітів «Таланти твої, Городнянщино!» в селі Вихвостів.  І недарма творчі звіти проходять під гаслом «Є мова – є нація. Є нація – є держава». Адже мова – одна з найголовніших ознак нації, показник рівня нашої культури, національної свідомості, громадянської гідності й цінності. Тому найкращим, найвеличнішим подарунком великому Кобзареві стане ще одне уважне прочитання його славетних творів і, безперечно, наша чиста, досконала, солов'їна мова.

За інформацією відділу культури 

та туризму райдержадміністрації