Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Пожежно-рятувальна частина отримала сучасну техніку

10 січня 2019

Різдвяним подарунком для четвертої державної пожежно-рятувальної частини Городні став сучасний автомобіль МАЗ. Подібних оновлень матеріальної бази у рятувальників не було вже кілька десятиліть.

Авто передано до підрозділу ДСНС у рамках реалізації державної цільової програми й реформування підрозділів ДСНС України. Сучасний пожежно-рятувальний автомобіль вироблено ТОВ «ПК «ПОЖМАШИНА», що розташоване в смт Ладан, Чернігівської області.

Звичайно таку подію у пожежній частині відзначили урочисто і святково. На презентацію спецавтомобіля прибули заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко, міський голова Андрій Богдан, які привітали присутніх з новим придбанням, а отець Володимир освятив техніку.

 

 

За матеріалами П.Дубровського

(газета «Новини Городнянщини)

 

Довідково.

Пожежний автомобіль має повний комплект пожежно-технічного обладнання, а також апарати на стисненому повітрі та тепловізор, який необхідний для пошуку людей під завалами та в задимлених приміщеннях.  Вони призначені для пожежної охорони міських і сільських населених пунктів, промислових об’єктів і служить для гасіння пожеж і доправлення до місця пожежі бойового розрахунку, пожежно-технічного оснащення, води і піноутворювача; подачі на вогнище пожежі води з цистерни, відкритої водойми або водопровідної мережі.

Може використовуватися як самостійна бойова одиниця, або як насосна установка при роботі у режимі «перекачування» з одним або декількома пожежними автомобілями типу «автомобіль насосний», «автоцистерна».
Даний пожежний автомобіль доставляє до місця виникнення надзвичайної ситуації (події) або пожежі 7 чол. (кількість місць пожежного розрахунку включно з водієм), 4,7 т. води та 300 л. піноутворювача.
Відцентрований пожежний насос ПН-60БА при роботі від цистерни має номінальну подачу води – 60 л/с, від стороннього вододжерела – 50 л/с. Сучасні пожежно-рятувальні автомобілі були передані до підрозділів ДСНС у рамках реалізації цільової програми й реформування підрозділів ДСНС України.

за матеріалами Городнянського РС

УДСНС у Чернігівській області