Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Творчість потребує натхнення та бажання творити

03 грудня 2018

Початок зими виявився сніжним і морозним. Але це не завадило клубним закладам сіл Хоробичі і Старосілля гостинно відчинити двері для прийому артистів.

У суботу, 01 грудня в Хоробичах звітував колектив художньої самодіяльності Деревинського сільського будинку культури. Зі сцени лунали українські пісні у виконанні Олени Кочубей, Тамари Ющенко, Наталії Марченко. Ледь стримувала хвилювання юна артистка Анжеліка Мисник, виступ якої був дебютним. Хореографічний жанр представлений танцювальним колективом “Шарм”.

А 02 грудня в с. Старосілля пройшли творчі звіти колективів художньої самодіяльності Хоробицького сільського будинку культури, Автуницького та Старосільського сільських клубів.

Невеличкий колектив художньої самодіяльності з Хоробич був представлений жіночим вокальним ансамблем у складі Олени Новик, Валентини Шалухи, Валентини Сучок та Алли Горбовець.  У їньому виконанні вдало прозвучали українські народні пісні.

Приємне враження на глядачів справили аматори художньої самодіяльності села Автуничі, адже  в концертній програмі взяв участь виключно дитячий колектив у складі Єлизавети та Вікторії Пасюк, Аліни Новик, Олексія Зозулі, Олександри та Маргарити Дрозд.

Аматори художньої самодіяльності Старосільського сільського клубу на розгляд глядачів представили сучасні українські пісні, художнє слово та театральний жанр. Концертні номери вдало доповнювалися  віршованими рядками. У виступі взяли участь жіночий ансамбль у складі Надії Заєць, Ірини Мемех, Олени Борсук, Ірини Дрозд, Надії Авдієнко та учасники дитячого ансамблю: Діана та Тетяна Хлебан, Аліна Клещ, Поліна Авдієнко, Ліза Хименко і соліст Денис Володій. 

Маємо надію, що з часом молоде покоління буде активно розвиватися  для збереження та  збагачення української національної культури.

За інформацією відділу культури та 

туризму райдержадміністрації