Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Відбулося засідання протиепізоотичної комісії

29 листопада 2018

Зі станом існуючих місць захоронення тварин та вимогами наказу Державного комітету ветеринарної медицини від 28.10.2008 року №232 «Про затвердження Правил облаштування і утримання діючих(існуючих) худобомогильників та біотермічних ям для захоронення трупів тварин у населених пунктах України» на черговому засіданні протиепізоотичної комісії при Городнянській райдержадміністрації ознайомила присутніх начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Людмила Кравець.

Доповідач проаналізувала епізоотичну ситуацію в районі та області щодо розповсюдження африканської чуми свиней, проаналізувала стан проведення вакцинації проти сибірки в районі, наголосила на необхідності неухильного виконання вимог діючої інструкції «Щодо профілактики та боротьби із заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби», вчасного повідомлення та оперативного реагування у випадку підозри на захворювання небезпечними хворобами тварин.

Крім членів комісії на засідання запрошувались начальник відділу у Городнянському районі ГУ Держгеокадастру Наталія Зенченко, керівники сільгосптовариств, голови сільських рад, виконуючі обов’язки старост сіл об’єднаних громад району.

Присутні з розумінням поставились до завдання визначити території худобомогильників, доповідач відповідала на численні запитання.

В процесі роботи комісія напрацювала ряд рішень, які будуть доведені до сільських голів, керівників об’єднаних громад, відповідних служб та керівників сільгосптовариств, які не були присутні на засіданні комісії.

Головувала на засіданні комісії заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко.

Прес-служба райдержадміністрації