Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Сільські школи отримали нові меблі

02 серпня 2018

З 1 вересня поточного року всі українські першокласники почнуть учитися за стандартом «нової української школи». Це один зі складників освітньої реформи. Його мета — навчити дитину користуватися набутими знаннями в житті, а не зазубрювати матеріал. Для цього мають застосовуватися нові підходи й методики викладання.

Відділ освіти Городнянської райдержадміністрації активно працює з втілення цієї ключової реформи Міністерства освіти і науки. Всі вчителі, які навчатимуть першокласників, пройшли відповідну підготовку.

Один із викликів на етапі всеукраїнського втілення — це якісне матеріально-технічне забезпечення, адже в нових класах має бути комфортно й приємно навчатися. Сільські школи нових меблів не бачили десятки років.

Вже сьогодні 9 перших класів отримали нові меблі. До 1 вересня отримають комп’ютерну техніку, дидактичний матеріал та набори LEGO для роботи в класах.

На фото : вчитель першого класу Вихвостівської школи Людмила Качан з майбутнім першокласником Микитою Біланом освоюють нові меблі.

Прес-служба райдержадміністрації