Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old

03 січня 2020

Відповідальний структурний підрозділ:

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

м.Городня, вул.Троїцька, 11

тел. (04645) 2-15-39

ел. адреса: goradm_sobez@cg.gov.ua

Криволап Володимир Васильович

Організаційна структура упправління соціального захисту населення Городнянської РДА 

21.01.2020

До уваги осіб з інвалідністю I та II групи внаслідок війни із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи!

До чинної Постанови Кабінету Міністрів України від 14.02.2007 року № 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів, та на транспортне обслуговування» особи з інвалідністю I та II групи внаслідок війни із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи щодо яких установлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, а також громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї (категорія 1), мають право на виплату компенсації на транспортне обслуговування або на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів без перебування на обліку по забезпеченню автотранспортом. Підставою для отримання компенсаційної виплати є подана до управління заява з пакетом документів відповідної особи з інвалідністю, які передбачені пунктом 9 вищезазначеної Постанови. 

21.01.2020

Щодо забезпечення спецзасобами для спілкування та обміну інформацією осіб з інвалідністю по слуху

Відповідно до чинного законодавства особам з інвалідністю по слуху, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років виплачується компенсація за придбання мобільного телефона (з функцією відеоспілкування). Підставою для виплати компенсації особам з інвалідністю по слуху та дітям з інвалідністю по слуху за мобільний телефон (з функцією відеоспілкування) є висновок відповідно МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по слуху, та фіскальний чек, що підтверджує придбання товару. Особи з інвалідністю по слуху, законні представники дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років можуть придбати планшет замість мобільного телефона (з функцією відеоспілкування) із строком п’ять років, на який видано виріб. Особам з інвалідністю по слуху, законним представникам дітей з інвалідністю по слуху віком від семи років, що надали фіскальний чек, який підтверджує придбання планшета замість мобільного телефона (з функцією відеоспілкування, відшкодовується вартість планшета в межах граничної ціни на мобільний телефон (з функцією відеоспілкування).

Особам з інвалідністю I і II групи по зору та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від 14 років виплачується компенсація за придбання годинника (електронного - дітям віком від шести років), мобільного телефона (дітям віком від семи років). На підставі висновку МСЕК або ЛКК, що підтверджує інвалідність по зору, та фіскального чека, що підтверджує придбання диктофона, виплачується компенсація особам з інвалідністю I і II групи по зору з числа студентів та слухачів закладів вищої освіти, особам, які працюють на посадах керівників та їх заступників, дітям з інвалідністю з 14 років, що навчаються в закладах загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти, а також юристам, журналістам, педагогічним працівникам, науковцям, перекладачам. Особи з інвалідністю I та II групи по зору та законні представники дітей з інвалідністю по зору віком від семи років можуть придбати аудіоплеєр замість мобільного телефона. Особам з інвалідністю I та II групи по зору та законним представникам дітей з інвалідністю по зору віком від семи років, які надали фіскальний чек, що підтверджує придбання аудіоплеєра замість мобільного телефона, відшкодовується вартість аудіоплеєра в межах граничної ціни на мобільний телефон із строком п’ять років, на який видано виріб. 

 

21.01.2020

Щодо переліку виданих засобів реабілітації, що підлягають поверненню у разі смерті та з інших причин, якщо строк їх експлуатації не закінчився

 

Наказом Міністерства соціальної політики України «Деякі питання забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення» від 10 серпня 2018 р. № 1138  затверджено Порядок повернення та списання технічних та інших засобів реабілітації (далі-ТЗР) та Перелік виданих засобів реабілітації, що підлягають поверненню у разі смерті та з інших причин, якщо строк їх експлуатації не закінчився.

Затвердженим Переліком засобів визначили перелік таких ТЗР, що підлягають поверненню за 3 категоріями:

1. Допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому

Засоби для ходіння, керовані обома руками:

ходунки-рамки;

ходунки на колесах;

ходунки-стільці;

ходунки-столи.

2. Засоби для пересування*

1. Крісла колісні:

крісла-каталки;

низькоактивні крісла колісні;

середньоактивні крісла колісні;

активні крісла колісні;

багатофункціональні крісла колісні;

крісла колісні з електроприводом;

електроскутери;

дорожні крісла колісні;

триколісні велосипеди для дітей з інвалідністю.

2. Допоміжні засоби для підйому.

3. Меблі

1. Стійки-парти, стійки.

2. Столи-парти з елементами фіксації тулуба.

3. Ліжка.

_________
* Не підлягають поверненню засоби для пересування, оснащені гігієнічними пристроями.

 

Архів