Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Отримання благодійної допомоги Городняснькою ЦРЛ

11 червня 2018

04 червня 2018 року завдячуючи Благодійній організації «Благодійний фонд ім. Хідірян Оганеса Місаковича», Городнянською центральною районною лікарнею було отримано благодійну допомогу на загальну суму 352773,11 гривень. До складу допомоги увійшли гігієнічні набори вартістю по 312 грн., набори чистячих засобів по 1692 грн. та набори для немовлят по 1171 грн. кожний.

Висловлюючи слова вдячності благодійникам, головний лікар Ігнатенко Ольга Володимирівна наголосила, що у Городнянській ЦРЛ, як і у всіх інших медичних закладах, кошти державної медичної субвенції спрямовуються тільки на захищені статті, на які їх теж не вистачає на повний календарний рік. Придбання засобів для прибирання і миття здійснюється за залишковим принципом або надходить у лікарню як благодійна матеріальна допомога. Тому отримання подібної безкоштовної підтримки наразі є надзвичайно важливим чинником в утриманні та розвитку нашого закладу.

Зокрема, прийняття гігієнічних наборів дасть можливість забезпечити робочі місця кожного медпрацівника та пацієнтів зі складним фінансовим становищем необхідними умовами для перебування на стаціонарному лікуванні.

Набори для немовлят будуть передані до дитячого відділення і розподіляться між дітками, від яких відмовилися батьки, та діти, які знаходяться на догляді медичних працівників.

Що стосується чистячих засобів, то це актуальна тема для будь-якої бюджетної організації, зумовлена постійною недостачею таких ресурсів та придбанням їх працівниками за рахунок власних коштів. Отже, забезпечення засобами надасть змогу полегшити життя молодшому медичному персоналу та підвищить якість санітарних умов.

За нформацією центральної районної лікарні