Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Шляхи вирішення питання щодо виплати заробітної плати знайдено

05 червня 2018

За ініціативою Президії комітету Городнянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України в перший день червня відбулась зустріч за участю голови Городнянської РДА С.Ященко, заступника голови Городнянської районної ради Г.Примака, голови Городнянської міської ради А . Богдана, представників профспілки та членів трудового колективу з питання невиплати заробітної плати непедагогічним працівникам та працівникам позашкільних закладів освіти які знаходяться на території Городнянської об’єднаної громади.

Районний бюджет не в змозі профінансувати заробітну в повному обсязі через брак коштів, так як всі податки від підприємств, організацій, установ, які розташовані на території Городнянської та Тупичівської об’єднаних громад, спрямовані з 1 січня 2018 року саме в ці громади, а в районному бюджеті залишаються податки від населених пунктів, які не увішли до об’єднаних громад. Тому і склалась напруга в питанні своєчасної виплати заробітної плати.

Присутні працівники отримали відповіді від керівництва на наболіли питання.

Для врегулювання питання щодо виплати заробітної плати було вирішено передати з районного бюджету міському бюджету додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з держбюджету. В свою чергу Городнянська міська рада надасть районному бюджету іншу субвенцію в тому ж розмірі. Це дозволить здійснити виплату заробітної плати вказаній категорії працюючих.

Пресс-служба райдержадміністрації