Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

1 червня – Міжнародний День захисту дітей

01 червня 2018

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 1 червня Городнянський районний центр для сім’ї, дітей та молоді спільно з центром дитячої та юнацької творчості проводив розважальний захід на майданчику біля будинку культури.

Під час заходу діти малювали на асфальті, брали участь у веселій вікторині, танцювали, відгадували загадки, ліпили з кольорового тіста кумедних звіряток, плели із стрічок браслети. Малеча із задоволенням підставляла свої обличчя для розмальовки яскравими малюнками: смайликами, прапорцями, зірочками, квіточками.

На святі проводилась благодійна лотерея з метою зібрання коштів на лікування хворої дитини.

Також, до дня захисту дітей, напередодні 1 червня, працівниками Центру було проведено цикл бесід з вагітними жінками, членами сімей, які опинились в СЖО та умовно-засудженими щодо належного виховання дітей, необхідності організації сімейного дозвілля, попередження та недопущення насилля в сім’ї, ведення здорового способу життя.

Під час святкування дітки отримали кольорові кульки, цукерки, мильні бульбашки, наклейки і, найголовніше, гарний настрій та щирі посмішки. Ось так цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки!

За інформацією Городнянського

районного центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді