Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Таланти багатодітних родин

30 травня 2018

Піснями, танцями, музикою, картинами, скульптурами та іншими проявами власної індивідуальності дивували журі на заключному етапі учасники обласного фестивалю “Таланти багатодітної родини”.

Захід проводиться щорічно з метою відродження та популяризації цінностей багатодітної української родини, відтворення та збереження народних сімейних традицій, надання дітям можливості реалізувати свої творчі здібності.

Переглянути творчі виступи та побажати учасникам перемоги в конкурсі завітали на фестиваль заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш.

Захід пройшов 30 травня 2018 року за підтримки профільних Департаментів облдержадміністрації в Обласному молодіжному центрі. Мета — відродження та популяризація національних цінностей багатодітної родини, відтворення та збереження народних родинних традицій, реалізація власних творчих здібностей дітей.

Конкурс мав номінації: вокальний жанр, патріотична пісня, авторське виконання (вірш, пісня), хореографія, образотворче та декоративно-прикладне мистецтво, оригінальний жанр. До обласного етапу дійшло близько сотні учасників.

Від Городнянщини взяла участь переможниця районного конкурсу, вихованка ГШМ ім. Кондашевської Павлович Яна в номінації – «Музичне виконання» та стала лауреаткою фестивалю.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації