Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Засідання спостережної комісії

31 травня 2018

На Городнянщину протягом 2017 та 2018 років повернулась з місць позбавлення волі 21 особа.

Не всі звільнені особи мають змогу проживати у власних житлових приміщеннях, влаштуватися на роботу, близько третини з них мають проблеми психологічного характеру, майже всі — проблеми із здоров’ям, внаслідок чого збільшується чисельність бездомних, підвищується рівень безробіття, поширюються суспільно небезпечні хвороби тощо.

Труднощі у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які відбули покарання та звільнилися з установ відбування покарань, повертаються на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

Міжвідомча нарада, яка відбулась в райдержадміністрації 30 травня, була спрямована на запобігання таким труднощам. В нараді взяли участь представники районного відділу з питань пробації, відділу поліції, управління соціального захисту населення, центральної районної лікарні, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Нараду проводила заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко.

В ході наради начальник Городнянського районного відділу з питань пробації Юлія Васильєва подякувала всім службам за злагоджену роботу щодо осіб, які повертаються з місць позбавлення волі, ознайомила присутніх з наказом Міністерства внутрішніх справ від 03.04.2018 року № 974/5/467/609/280 «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктами соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», в якому чітко прописано дії всіх відомств, до яких можуть звертатись особи, які відбули покарання.

Учасники наради взяли участь у обговоренні та напрацюванні дій в разі звернень засуджених, які повертаються в район, до організацій та служб.

Пресс-служба райдержадміністрації