Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

У Городні відзначили річницю перемоги

10 травня 2018

8-9 травня громада Городнянщини вшановувала світлу пам’ять борців за свободу й незалежність та відзначала 73-у річницю перемоги над нацизмом в Другій світовій війні.

У День пам’яті та примирення в Свято-Миколаївській церкві за участю керівництва району та громадськості відбулася поминальна панахида. Голови райдержадміністрації та міської ради Світлана Ященко й Андрій Богдан та заступник голови районної ради Григорій Примак поклали квіти до могил захисників Вітчизни, пам’ятників та пам’яток Другої світової війни.

З нагоди Дня Перемоги біля Братської могили радянських воїнів та пам’ятного знаку воїнам-землякам відбувся урочистий мітинг, присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом.

«Історичну пам'ять про подвиг наших співвітчизників ми зобов’язані свято берегти в наших серцях. Спільна мета збереження миру та спокою повинна бути рушійною силою об’єднання навколо ідеї державності. Хочеться вірити що і сьогодні Україна зможе вистояти та лишитися вірною тим, хто віками боронив її від ворога, жертвуючи життям», - наголосила у своїй промові Світлана Ященко.

Із вітальним словом до ветеранів та присутніх також звернувся міський голова Андрій Богдан, учасник бойових дій, військовий комісар району Петро Буйний, слова вдячності ветеранам лунали від молоді.