Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Урочисті проводи до лав Озброєних Сил України

05 квітня 2018

Служба в Армії – це почесний обов’язок, це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

З привітальними напутніми словами та побажаннями до призовників звернулись заступник голови райдержадміністрації Тетяна Захарченко та міський голова Андрій Богдан.

Військовий комісар Петро Буйний зачитав Указ Президента №33/2018 про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році. Звертаючись до присутніх зазначив, що цієї весни до захисту Батьківщини приєднаються найкращі сини Городнянщини. Наголосив, що військова служба є почесним обов’язком кожного.

До молодого поповнення українського війська зі словами подяки за те, що хлопці не ухилились від служби, а свідомо обрали свій шлях на захист рідної країни та побажаннями міцного здоров’я та прислухатись до своїх командирів виступив учасник бойових дій на сході країни Володимир Шабас

Дівчата Городнянщини подарували хлопцям оберіги, які зробили власноруч.

Наприкінці зустрічі мати призовника від імені всіх матерів звернулась з теплими словами до майбутніх воїнів.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Пресс-служба райдержадміністрації