Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Щоб жила Україна

21 лютого 2018

"Щоб жила Україна" – під таким гаслом пройшов національно-патріотичний захід в Городнянській гімназії, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні та Героям, загиблим в російсько-українській війні.

Розпочались урочистості в актовому залі, а потім продовжились біля стенда зі світлинами ГЕРОЇВ, що полягли в боях на Сході нашої країни і були випускниками даного навчального закладу. Крім фотографій – життєвий шлях кожного з них. І хоч в різні роки вони закінчили школу, відтепер – всі разом. Це Стаценко Геннадій Анатолійович, Жоголко Роман Федорович та наймолодший з городнянців Ротозій Дмитро Віталійович.

Фотостенд виготовлено за фінансової підтримки родини Базалінських – Ірини Олексіївни та Василя Васильовича, який, до речі, є співзасновником благодійного фонду "Майбутнє Чернігівщини". Чималих зусиль приклали до того, щоб цей стенд мав достойний вигляд крім директора М.П.Федоренка і вчителі історії гімназії: Світлана Миколаївна Семенова, Володимир Федорович Лепень, Ольга Миколаївна Полякова. Разом з учителями розробляла сценарій Крамаренко Наталія Валентинівна - заст. директора з навчально-виховної роботи; підготувала дітей до виступу педагог-організатор Олена Сергіївна Ступак.

Велика подяка за це від усіх родин загиблих ГЕРОЇВ!

Пресс-служба райдержадміністрації