Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Портрет солдата

12 лютого 2018

Сьогодні, 12 лютого Городнянський історико-краєзнавчий музей закрив виставку журналіста і фотографа Вікторії Ясинської "Портрет солдата", і передав її до міста Сновськ, щоб ця виставка і надалі подорожувала містами України. Бо зображені на ній солдати варті уваги та пошани, як і всі хлопці, що воюють на Сході країни.

Своїми враженнями, емоціями від побаченого поділились: голова райдержадміністрацції Світлана Ященко, військовий комісар Петро Буйний - учасник АТО, кавалер Ордена "За мужність" III ст., голова відокремленого підрозділу ГО "Єдина родина Чернігівщини" Валентина Найдьон, секретар Городнянської міської ради Світлана Більська та гості з міста Сновськ.

На виставці було представлено 39 світлин вояків, які захищали територіальну цілісність України. До кожного портрету подана коротка історія чи роздуми бійця. Ці матеріали журналістка збирала протягом двох років. З березня 2016 року виставка подорожує найбільшими містами України, а також рідними містами й селами бійців героїв виставки.

З 18 січня познайомитися з виставкою стало можливим і жителям Городнянщини. За цей час її відвідали близько 200 чоловік, з них – половина дітей. "Портрет солдата" це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями. До Городні виставка потрапила з Ріпкинського району. Для того, щоб якомога більше українців познайомилися зі світлинами бійців, начальник відділу культури і туризму Городнянської райдержадміністрації Олена Биховець передала виставку до міста Сновськ.

За інформацією Городнянського історико-краєзнавчого музею