Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Новорічний корпоратив для тих, кому за…

28 грудня 2017

Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців, це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим не зрівнянне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Не дарма народна мудрість каже: як зустрінеш рік, так його і проведеш.

27 грудня територіальний центр для своїх відвідувачів запропонував підняти передноворічний настрій та побувати на святковому вогнику, який проходив в приміщенні районного будинку культури.

Безліч привітань лунало з наступаючим Новим роком. Зокрема, теплими сердечними словами вітала присутніх голова районної державної адміністрації Світлана Ященко.

Цікаво, що самі відвідувачі активно долучились до проведення та організації свята. Співали пісні, танцювали, розказували гуморески, приймали участь у вікторинах та конкурсах, вітали один одного з новорічними святами.

По закінченню святкування гостей чекала приємна несподіванка – подарунки, а також святкова дискотека, що значно додала настрою та допомогла згадати молоді літа.

Територіальний центр разом відвідувачами висловлює подяку за тісну співпрацю відділ культури та туризму та за участь у святі братів Михайлових.

Інформація підготовлена територіальним центром соціального обслуговування