Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Городнянщина приєдналась до Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"

29 листопада 2017

Сьогодні ми дуже часто чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проте також часто ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки домашнього насильства виходять за межі дому, - і поширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків.

28 листопада в рамках всеукраїнської акції: « 16 днів проти насильства» на базі Городнянського навчально-реабілітаційного центру для школярів старших та середніх класів, спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно-профілактичну бесіду на тему: «Насилля як соціальна проблема». Зустріч була спрямована на профілактику жорстокого поводження, насилля в сім’ї.

В ході зустрічі учнів було проінформовано про різновиди насильства, форми його протистояння, районні служби з захисту прав дітей та номери телефонів, за якими можна звернутися за допомогою.

Напередодні заходу було оголошено конкурс малюнків на тему: «Насильство очима дітей», в якому прийняли участь вихованці Городнянського навчально-реабілітаційного центру різних вікових категорій. Всіх учасників було нагороджено подяками та заохочувальними подарунками.

Наприкінці заняття відбулося підсумкове анкетування, в результаті якого діти дійшли висновку, що пошана один до одного, взаєморозуміння, орієнтування на мирне вирішення конфлікту можуть забезпечити благополуччя і згоду в сім’ї, а відповідно і добробут держави в цілому.

За інформацією районного центру

соціальних служб сім'ї, дітей та молоді