Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Звичайне диво

26 листопада 2017

24 листопада 2017 року учениця Городнянської школи мистецтв імені Лідії Кондрашевської взяла участь у XIV обласному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво». Фестиваль проводиться для дітей особливих категорій: дітей-сиріт, з малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО та дітей-переселенців із східних районів України та Криму.

Учасники фестивалю змагались у номінаціях: естрадний та народний вокал, естрадна та народна хореографія, циркове мистецтво, розмовний жанр, скульптура, живопис, графіка та прикладне мистецтво. Майже всі райони, де у школах мистецтв існують художні відділи, надали роботи на фестиваль, відіславши на конкурс велику кількість учасників. Приємно, що городнянські діти кожен рік отримують найвищі нагороди у різних номінаціях.

Городняночка Попік Тетяна, учениця відділу образотворчого мистецтва школи (клас викладача А.В.Лободи) достойно прийняла естафету першості від старших учнів школи. Вона прийняла участь у трьох номінаціях фестивалю і отримала перше місце у номінації «живопис». Тут Тетяна представила три роботи, виконані акриловими фарбами: «Піони», «Осінній пейзаж» та «Квітуче поле». Додому дівчинка привезла диплом за перемогу та незабутні враження від спілкування з талановитими однолітками.

За інформацією Городнянської школи мистецтв