Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Городнянська школа мистецтв імені Лідії Кондрашевської відсвяткувала свій 50-річний ювілей

13 листопада 2017

10 листопада 2017 року на сцені районного будинку культури Городнянська школа мистецтв імені Л.Кондрашевської святкувала свій 50-річний ювілей.

Сценічне дійство почалося з казкового пролога, у якому маленька краплинка мистецтва розмовляє з Всесвітом. Далі за сценарієм присутніх у залі глядачів познайомили з історією школи, першими її викладачами та згадали всіх тих, хто вже відійшов у інший світ.

Ювілей – зустріч зібрала багато випускників школи минулих років, які обрали собі в житті шлях мистецтва: це Найдьон Ігор – директор хору імені Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм, Леонід Басович – поет і композитор, автор пісень, які виконують найвидатніші співаки України та ближнього зарубіжжя, Андрій Собко зі своєю групою «1+», та інші. До поздоровлень приєдналися викладачі та студенти Чернігівського музичного коледжу імені Л.Ревуцького, сім’я Колодій, з якої двоє дітей навчається в школі мистецтв та Каріна Кондрашевська – солістка Національної філармонії України.

Цікаво було слухати виступи першого директора К.К.Вендт, про початкові кроки у створенні школи, начальника відділу культури і туризму 1985-2009 років О.Г.Смаль, голови райдержадміністрації С.П.Ященко, помічника народного депутата А.С.Євлахова В.І.Мозгового та депутата обласної ради І.М.Якуба, які прийшли на свято з подарунками – музичними інструментами та необхідною апаратурою для відділу сольного співу.

Свято пройшло у невимушеній атмосфері щирості та теплих спогадів.

За інформацією відділу культури та туризму