Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://goradm.cg.gov.ua/old
back

Городнянщину відвідав народний депутат України Анатолій Євлахов

06 листопада 2017

В п'ятницю, 3 листопада до Городнянського району з робочим візитом завітав народний депутат України Анатолій Євлахов.

Робочий візит розпочався о 9 годині, коли Анатолій Євлахов разом з головою райдержадміністрації Світланою Ященко, головою районної ради Олександром Левченком та міським головою Андрієм Богданом відвідали Храм Святого Василя та поспілкувалися з Настоятелем Андрієм.

Далі, згідно плану відбувся переїзд на міський стадіон та до дитячої юнацької спортивної школи. На міському стадіоні народний обранець разом з посадовцями оглянули майданчик для будівництва нового футбольного поля зі штучним покриттям.

В спортивній школі проведено зустріч з тренерами, де були озвучені всі існуючі проблеми та шляхи їх вирішення. Народний депутат подарував м'ячі для школи.

Не залишилась без уваги і районна гімназія, де було перевірено стан реконструкції санвузлів за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток, а також оглянуто новий комп'ютерний клас.

Справжнім сюрпризом для працівників соціальної сфери, для яких проходили урочисті заходи в районному будинку культури, став візит народного депутата. Він вручив директору територіального центру соціального обслуговування Наталії Семеновій сертифікат Верховної Ради на купівлю автомобіля.

В завершенні своєї робочої поїздки народний обранець завітав до села Вихвостів, де спочатку відвідав місцеву церкву, а потім перейшов до місця зустрічі з жителями села. Зустріч пройшла в діловій атмосфері. Обговорювались питання децентралізації, освітня, медична та пенсійна реформи.

Після зустрічі з місцевими жителями Анатолій Євлахов оглянув нове вуличне освітлення в селі, яке встановлено за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю