Городнянська РДА
Анонси
Назад

На Городнянщині відзначили День соціального працівника

В п'ятницю, 3 листопада в великому залі районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

Традиційно на початку листопада, в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

З вітальними словами до соціальних працівників та ветеранів праці звертались народний депутат України Анатолій Євлахов, голова райдержадміністрації Світлана Ященко та міський голова Андрій Богдан.

Не обійшлося і без приємних сюрпризів. Анатолій Євлахов вручив сертифікат Верховної Ради України на закупівлю автомобілю для територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також грамотами міської ради були нагороджені кращі працівники соціальної сфери району та ветерани праці.

Під час урочистостей, піснями та художніми номерами присутніх вітали вихованці школи мистецтв, а також аматорські колективи та аматори.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

НазадІнформацію про події в районі отримую з: